بلیط هواپیما

هدیه جالب ترکیش ایرلاین به یک نوزاد!

هدیه ترکیش ایرلاین

در یکی از پروازهای ترکیش ایرلاین که بین مسیرهای گینه تا استانبول در حال اتفاق بود، یکی از مسافران دچار درد زایمان شد و نوزادش را در هوایپما به دنیا آورد. شرکت ترکیش ایرلاین هم تصمیم گرفت تا به این نوزاد هدیه ی جالبی دهد، این شرکت مشهور اعلام کردکه تمام پروازهای این کودک با این هواپیمایی تا پایان عمرش رایگان خواهد بود! با جزییات این خبر همراه الی گشت باشید:

هدیه ترکیش ایرلاین

یکی از هواپیماهای ترکیش ایرلاین در ارتفاع ۱۳۰۰۰ متری در مسیر گینه استانبول در حال تردد بود که ناگهان یکی از خانم های این هواپیما دچار درد زایمان شد و کودک خود را در ارتفاع ۱۳ هزار متری به کمک یکی از مهمانداران به دنیا آورد. مهمانداران ترکیش ایرلاین در این زمینه افرادی کاملا آموزش دیده اند و بنابراین خیلی راحت توانستند به این خانم کمک بدهند تا نوزاد خود را به دنیا بیاورد.

این خانم که اهل کشور فرانسه بود فرزند خود را که یک دختر بود توانست کاملا سالم به دنیا بیاورد. این خانم نام کودک خود را کادیجو گذاشت و یکی از مسافران گینه ای هم در گوش این دختر اذان خواند.

هدیه ترکیش ایرلاین به نوزاد

یکی از مهمانداران در این باره گفت: «ما دوره های آموزش تولد را دیده ایم چون پیش بینی چنین اتفاقاتی در هواپیما می شود اما تا به حال بصورت واقعی این اتفاق نیفتاده بود و این اولین بار بود. به سختی توانستم جلوی اشک هایم را بگیرم.» در یک تصمیم جالب و عجیب، هواپیمایی مشهور ترکیش ایرلاین بصورت مادام العمر، تمام سفرهای این کودک با این ایرلاین را رایگان اعلام کرد.

بعد از فرود هواپیما درفرودگاه آواگادوگو پایتخت بورکینافاسو، مادر و کودک به بیمارستان انتقال داده شدند، حال هر دو رضایت بخش است.

برای خرید در استانبول کجا برویم؟
برای خرید در استانبول کجا برویم؟
معرفی معروفترین خیابان ها برای خرید در استانبول
معرفی معروفترین خیابان ها برای خرید در استانبول
عروس پنبه ای ترکیه در صدر جاذبه های گردشگری
عروس پنبه ای ترکیه در صدر جاذبه های گردشگری
هتل هالیدی این آنکارا | ۵ ستاره
هتل هالیدی این آنکارا | ۵ ستاره