همایش های بزرگ الی گشت

همایش های الی گشت

شرکت الی گشت با همکاری وزارت گردشگری مالزی، جهت تعامل نزدیک تر با آژانس های خدمات مسافرتی و هوایی سرتاسر ایران، معرفی خدمات نوین شرکت الی گشت و مسیرهای جدید کشور مالزی، سری همایش هایی را در استان های خوزستان، هرمزگان، فارس، اصفهان، گیلان، مازندران، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و تهران برگزار نمود.
این همایش ها که با اهداف ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات تورها، معرفی مسیرهای جدید و آشنایی با خدمات نوین رزرواسیون آنلاین برگزار شده بود، با استقبال بی نظیر آژانس های مسافرتی تمامی استان ها مواجه شد.
آخرین همایش بهاری شرکت الی گشت در تاریخ ۲۴ خرداد در سالن پاسارگاد هتل اسپیناس تهران برگزار شد، که با ۸۰۰ نفر شرکت کننده از ۴۰۰ آژانس برتر استان تهران، یکی از پر شور ترین همایش های برگزار شده توسط شرکت الی گشت بود. سفیر مالزی در ایران بر جذابیت های گردشگری مالزی برای گردشگران ایرانی تأکید نمود و مدیر بازاریابی وزارت گردشگری مالزی در ایران به معرفی جزایر و مقاصد ساحلی کشور مالزی پرداخت.
الی گشت در این سری همایش ها به آژانس های پر فروش هر استان هدایایی اعطا کرد و از آژانس هایی که در سال گذشته عملکرد خوبی در ترویج و فروش خدمات شرکت الی گشت داشته اند، نیز تقدیر به عمل آورد. امید است الی گشت با برقرای تعامل نزدیک با همکاران خود در تمامی استان های کشور، روز به روز بر کیفیت خدمات خود بیافزاید.

چرا نوروز امسال با الی گشت به استانبول سفر کنیم؟
چرا نوروز امسال با الی گشت به استانبول سفر کنیم؟
اخذ گواهینامه ISO10004 توسط شرکت الی گشت
اخذ گواهینامه ISO10004 توسط شرکت الی گشت
اپلیکیشن موبایل الی گشت
اپلیکیشن موبایل الی گشت
داستان موفقیت شرکت الی گشت
داستان موفقیت شرکت الی گشت

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code