هواپیمایی اتحاد برترین ایرلاین سال ۲۰۱۶

etihad

هواپیمایی اتحاد، ایرلاین اماراتی که مرکز آن شهر ابوظبی می باشد، توسط نشریه معتبر امریکایی صنایع هوایی ATW، به عنوان ایرلاین برتر سال ۲۰۱۶ انتخاب شد.

هواپیمایی اتحاد توسط هیئت تحریریه ATW در یک رقابت فشرده مابین بیش از ۱۰۰ ایرلاین دنیا برگزیده شده است. این جایزه چشم اندازهای روشن ایرلاین اتحاد را مورد بررسی قرار داده است: رشد فوق العاده و موفقیت آمیز که با استراتژی مشارکت منحصربفرد تکمیل شده، برنامه و اهداف تجاری موفقی که سود آوری فراوانی در هر چهار سال گذشته در پی داشته، رشد سریع نیروی کار با انگیزه این ایرلاین، پیشرفت در ارائه محصولات و سرویس های خلاقانه شامل سرویس اقامت توسط الاتحاد و در آخر مدیران و رهبران اجرایی توانمند ایرلان  الاتحاد.

این جایزه طی مراسمی در شهر نیویورک اعلام و در پی آن خبر پرواز روزانهAirbus A380  به پایتخت تجاری ایالات متحده، نیویورک مشخص گردید.

ATW  اعلام کرده تیم مدیران ارشد که توسط مدیر ارشد James Hogan رهبری می شوند، یک راه بزرگ را انتخاب کرده اند و رسیدن به این راه نشان دهنده رهبری این صنعت است و عملکردی فراتر از توان این شرکت داشته است.

James Hogan افزود:” فشارها و حملات زیادی بر روی مدل تجارت ما وجود داشت ولی ما تلاش کردیم خدمات ما، مسیرهای ما و پیشنهادات رقابتی ما حرف بزنند”.

“ایرلان الاتحاد هیچقوت نمی خواهد بزرگترین باشد بلکه می خواهد بهترین باشد، راه طولانی را برای رسیدن به موفقیت در پیش رو داشتیم ولی ما نشان دادیم می توانیم چشم انداز صنایع هوانوردی را تغییر دهیم، من از ATW به خاطر این جایزه تشکر می کنم که یکی از مهمترین و مورد توجه ترین جوایز صنعت هوانوردی در دنیا می باشد”.

ایرلاین الاتحاد در سال ۲۰۱۵، شش مسیر جدید به سه قاره را راه اندازی کرد که این باعث شد تا شبکه جهانی این ایرلاین به ۱۱۶ مسیر مختلف با ۱۲۰ پرواز گسترش یابد. پیش بینی می شود بیش از ۱۷ میلیون مسافر تا پایان سال ۲۰۱۵ با پروازهای الاتحاد جابجا شوند که نسبت به مدت مشابه سال پیش که حدود ۱۵ میلیون بود، رشد داشته است و این در حالی رخ داده که همچنان تمرکز این شرکت بر روی سود دهی بوده است.

جایزه برترین شرکت هواپیمایی سال در طی یک مراسم شام و در چهل و دومین مراسم سالانه جایزه دستاوردهای صنعت هواپیمایی ATW  که در نمایشگاه هوایی سنگاپور در ۱۵ فوریه ۲۰۱۶ برگزار می گردد، به شرکت هواپیمایی اتحاد اهدا خواهد گردید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد