هیچ موزه ای در روز انتخابات تعطیل نیست

تعطیل نبودن موزه ها در روز جمعه

هیچ کدام از مکان های تاریخی کشور از موزه ها گرفته تا کاخ های و خانه های تاریخی و غیره، در روز انتخابات ریاست جمهوری تعطیل نیستند و این مکان های گردشگری دیدنی همچنان مانند قبل به کار خود ادامه می دهند. چند روز پیش شایعه ای که مبنی بر تعطیل شدن موزه ها در این روز بود، شنیده شد که کاملا تکذیب شده است. با جزییات این خبر همراه الی گشت باشید:

موزه های ایران
مطالب مرتبط:
فردا چهار فروند هواپیمای ATR به ایران وارد می شود
هر سال ۱۰۰ ساختمان در فهرست مرمت ایران- اسپانیا قرار می گیرند

مدیر کل موزه های ایران در این باره گفته است: همه ی مکان های تاریخی کشور که زیر نظر سازمان میراث فرهنگی هستند، بدون هیچ گونه تغییری همچنان به مانند قبل باز هستند و در روز جمعه مصادف با ۲۹ اردیبهشت که همزمان با انتخابات ریاست جمهوری استف مثل قبل به کار خود ادامه می دهند.

همانطور که ممکن است بدانید، امروز پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت، که روز جهانی موزه است، بازدید از همه ی  مکان های تاریخی و همه ی موزه های رایگان است و در روز جمعه هم بدون هیچ وقفه ای به کار خود از ساعت ۹ صبح تا ۷ عصر ادامه می دهند و تعطیل نیستند.

کاخ نیاروران

البته باید دقت کرد که رایگان بودن موزه ها فقط در روز پنجشنبه است و ربطی به روزهای دیگر ندارد. طبق گفته ی ایشان، فعالیت و بازدید از این مکان های گردشگری در روز انتخابات هیچ محدودیتی ندارد و علاقه مندان به این حوزه می توانند مثل قبل از این مکان ها ددین کنند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد