پروازهای قطر به امارات، مصر و عربستان قطع شد

قطع پروازهای قطر با امارت، مصر و عربستان

در یک اقدام هماهنگ، ۳ کشور امارات، عربستان و مصر، پروازهای خود را به سمت قطر کاملا قطع کردند و شرکت هواپیمایی الامارات در دبی هم اعلام کرد که تمامی پروازهای رفت و برگشت خود را به دوحه پایتخت قطر، از امروز (صبح سه شنبه) کاملا به حالت تعلیق خواهد درآورد. با جزییات بیشتر این خبر همراه الی گشت باشید:

قطع پروازهای قطر
مطالب مرتبط:
هدیه ایر کانادا به یک خانواده، ۱۰ سال پرواز رایگان
پرواز بزرگترین هوایپمای آبی- خاکی جهان در چین

طبق گفته های شرکت الامارت دبی، آخرین پروازی که از دوبی به دوحه پایتخت قطر انجام شده، ساعت دو نیم و صبح بوده است. علاوه براین شرکت، شرکت الاتحاد امارت هم از دیروز تمام پروازهای رفت و برگشت خود را به قطر به حالت تعلیق درآورده است و بعد از آن هم نوبت به هواپیمایی فلای دبی رسید تا تمام پروازهای خود را از امروز سه شنبه کنسل کند.

بعد از این خبر، شرکت هواپیمایی مصر هم همه ی پروازهای خود به قطر را کاملا به حالت تعلیق درآورد و خط های هواپیمایی عربستان هم همه ی پروازهای رفت خود را به قطر معلق کردند و خبر آن را در صفحه ی توییتر خود منتشر کردند.

هواپیمایی قطر

به نظر می رسد در سایت رسمی خبرگزاری دولتی قطر، مطالبی از امیر قطر نقل شده است که همین موضوع باعث تنش و درگیری بین این کشورها شده است و اگرچه دولت قطر گفته که این مطالب متعلق به گفته های امیر قطر نیست و در واقع سایت مورد حملات سایبری قرار گرفته است، با این حال عربستان و امارات این گفته های قطر را رد کرده اند.

مشخص نیست که پرواز دوباره ی رفت و برگشتی هواپیماهای این سه کشور به قطر و بالعکس، کی از سر گرفته می شود.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code