کشوری که آنتونی بوردن را کاملاً شوکه کرد

آنتونی بوردن

ماجراجویی های آنتونی بوردن (یک سر آشپز ، نویسنده و شخصیت معروف تلویزیونی) در ایران

آنتونی بوردن با علاقه ی غیر قابل وصفش به سفر، کشورهای زیادی را در سراسر دنیا دیده است ، اما این به معنی آن نیست که دیگر نمی تواند از بازدید های خود شگفت زده شود.

مطالب مرتبط:
- علاقه ی بی سابقه ی گردشگران انگلیسی به ایران در سال ۲۰۱۶
- تعطیلات رویایی با شهرهای پیشنهادی در «نیویورک تایمز»

وقتی سایت TravelandLeisure  از او می پرسد چه کشوری او را بیش از همه شگفت زده کرده است ؟ به سرعت جواب می دهد ایران . “من واقعاً از اینکه چقدر خوب با من رفتار شد و چه مردم مهمان نواز و غذاهای خوشمزه ای در آنجا وجود دارد شوکه شدم ” ، این جمله ها را او چندین بار در حین فیلمبرداری قسمت مربوط به ایران هم تکرار می کند .

” ایران شبیه به آن چیزی که فک می کردم و انتظار داشتم نبود” ، بوردن می گوید در آن سرزمین یک تصویر بسیار بزرگتری از آنچه که در تلویزیون میبینید وجود دارد .

استقبال گرمی که توسط مردم محلی از او شده بود کاملا غیر منتظره بود . او تصدیق می کند که : من واقعاً گیج شده بودم ، قرار نبود ایران به این شکل باشد .

بسیاری از گردشگران بی باک در حال کشف این سرزمین زیبا هستند که در لیست بهترین مقاصد سال جاری سایت Travelandleisure  قرار گرفته است . مساجدی با طراحی استادانه ، هنر معاصر ، باغ های شیراز ( و همانطوری که بوردن می گوید ) غذاهای خوشمزه ، امروزه بیش از هر زمان دیگری به لطف بهبود روابط سیاسی ایران و آمریکا ، قابل دسترسی شده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر از بوردن – شامل هتلی که می توانست بقیه عمر خود را در آنجا سپری کند و یک نوع غذایی که به تنهایی ارزش سفر کردن به ایران را دارد – می توانید متن کامل مصاحبه با این سایت را بخوانید.

منابع: travelandleisure.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code