بلیط هواپیما

کشوری که آنتونی بوردن را کاملاً شوکه کرد

آنتونی بوردن

ماجراجویی های آنتونی بوردن (یک سر آشپز ، نویسنده و شخصیت معروف تلویزیونی) در ایران

آنتونی بوردن با علاقه ی غیر قابل وصفش به سفر، کشورهای زیادی را در سراسر دنیا دیده است ، اما این به معنی آن نیست که دیگر نمی تواند از بازدید های خود شگفت زده شود.

مطالب مرتبط:
- علاقه ی بی سابقه ی گردشگران انگلیسی به ایران در سال ۲۰۱۶
- تعطیلات رویایی با شهرهای پیشنهادی در «نیویورک تایمز»

وقتی سایت TravelandLeisure  از او می پرسد چه کشوری او را بیش از همه شگفت زده کرده است ؟ به سرعت جواب می دهد ایران . “من واقعاً از اینکه چقدر خوب با من رفتار شد و چه مردم مهمان نواز و غذاهای خوشمزه ای در آنجا وجود دارد شوکه شدم ” ، این جمله ها را او چندین بار در حین فیلمبرداری قسمت مربوط به ایران هم تکرار می کند .

” ایران شبیه به آن چیزی که فک می کردم و انتظار داشتم نبود” ، بوردن می گوید در آن سرزمین یک تصویر بسیار بزرگتری از آنچه که در تلویزیون میبینید وجود دارد .

استقبال گرمی که توسط مردم محلی از او شده بود کاملا غیر منتظره بود . او تصدیق می کند که : من واقعاً گیج شده بودم ، قرار نبود ایران به این شکل باشد .

بسیاری از گردشگران بی باک در حال کشف این سرزمین زیبا هستند که در لیست بهترین مقاصد سال جاری سایت Travelandleisure  قرار گرفته است . مساجدی با طراحی استادانه ، هنر معاصر ، باغ های شیراز ( و همانطوری که بوردن می گوید ) غذاهای خوشمزه ، امروزه بیش از هر زمان دیگری به لطف بهبود روابط سیاسی ایران و آمریکا ، قابل دسترسی شده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر از بوردن – شامل هتلی که می توانست بقیه عمر خود را در آنجا سپری کند و یک نوع غذایی که به تنهایی ارزش سفر کردن به ایران را دارد – می توانید متن کامل مصاحبه با این سایت را بخوانید.

منابع: travelandleisure.com

معرفی ۱۲ تا از بهترین هتل های مشهد بهمراه آدرس
معرفی ۱۲ تا از بهترین هتل های مشهد بهمراه آدرس
معرفی معروفترین جاذبه های گردشگری شهرستان تنکابن
معرفی معروفترین جاذبه های گردشگری شهرستان تنکابن
آیین بیل گردانی، سنتی ۲۰۰۰ ساله برای قدردانی از الهه آب
آیین بیل گردانی، سنتی ۲۰۰۰ ساله برای قدردانی از الهه آب
معروف ترین غذاهای ایرانی از دید خارجی ها
معروف ترین غذاهای ایرانی از دید خارجی ها

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code