بلیط هواپیما

تفاهم همکاری بزرگترین هتل ساز جهان با سازمان تامین اجتماعی

هتل آکور
سازمان تامین اجتماعی با گروه هتل سازی «آکور» فرانسه، از بزرگترین هتل سازان جهان تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

این تفاهم نامه را صبح امروز(دوشنبه) «غلامحیدر ابراهیم بای سلامی» عضو شورای عالی گردشگری ایران و «کریستف لاندس» به نمایندگی از این شرکت فرانسوی در حضور فعالان گردشگری کشور امضا کردند.
ابراهیم بای سلامی، مدیرعامل گردشگری سازمان تامین اجتماعی کشور در این ارتباط گفت: بر اساس این تفاهم نامه، آکور در زمینه های انتقال فناوری و دانش روز در صنعت هتل داری و توریسم، بازاریابی گردشگری جهانی، استانداردسازی فضاها و سامانه های هتل ها، آموزش نیروی انسانی، توریسم بین الملل، تجهیز و نوسازی امکانات هتل های چهار و پنج ستاره، با کشورمان همکاری خواهد کرد.
وی افزود: این تفاهم نامه باهدف توسعه گردشگری و بهره برداری از فرصت پسابرجام و با تاکید بر نگاه اقتصاد مقاومتی منعقد شد.
به گزارش ایرنا، گروه هتل سازی «آکور» با مالکیت بیش از سه هزار و ۷۰۰ هتل معتبر در ۹۲ کشور، یکی از بزرگترین فعالان صنعت توریسم و گردشگری جهانی به شمار می آید.
در پساتحریم سرمایه گذاران خارجی عزم خود را برای حضور در ایران و سرمایه گذاری در صنعت گردشگری کشورمان جزم کرده اند.
شهریورماه امسال گروه فرانسوی آکورهتلز (Accor Hotels ) نخستین گروه هتلداری بین المللی بود که پس از توافق هسته ای با گروه مالی گردشگری ایران قرارداد همکاری امضا کرد تا دو هتل چهار و پنج ستاره فرودگاه امام خمینی(ره) با مدیریت «ایبیس هتل» و «نووتل» فرانسه به فعالیت های خود در بخش گردشگری ادامه دهند.
وزیر راه و شهرسازی نیز شهریورماه امسال در دیدار با «سباستین بازان» مدیرعامل شرکت هتل های بین المللی آکور فرانسه به تلاش ایران برای رفع کمبود و فرسودگی ناوگان هوایی و ضرورت خرید آن اشاره کرده و گفته بود: با این کار رونق بیشتری در فرودگاه های پرتردد مانند مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و دیگر کلانشهرهای بزرگ و توریستی ایران به وجود می آید و ساخت هتل های فرودگاهی را نیز در این شهرها در دستور کار جدی قرار دارد.
عباس آخوندی با تاکید بر جوان بودن جمعیت ایران و تمایل خانوارها به توریسم و گردشگری داخلی و خارجی و نیز رفع موانع بین المللی کشور در آینده نزدیک که سبب شده ایران به مرکز توجه گردشگران خارجی تبدیل شود، گفته بود، به همین دلیل نیاز به هتل سازی در ایران احساس می شود و شرکت آکور فرانسه به دلیل دارا بودن مدیریت یا مالکیت بیش از چهار هزار هتل چهار و پنج ستاره در سراسر دنیا، می تواند از این فرصت برای سرمایه گذاری در ساخت هتل های فرودگاهی ایران بهره کافی ببرد.
سباستین بازان نیز گفته بود که نام نخستین هتل فرودگاهی ایران در سایت های رزرو هتل این شرکت و سایر سایت های مطرح گردشگری دنیا با نام هتل نووتل ایکیا ثبت شده و با استقبال خوبی نیز مواجه شده است.

زندگی نامه جورج ونکوور، کاشف جزایر هاوایی
زندگی نامه جورج ونکوور، کاشف جزایر هاوایی
چگونه میزان فروش خود را در روزهای تعطیل بالا ببریم؟
چگونه میزان فروش خود را در روزهای تعطیل بالا ببریم؟
چگونه دعوای کارمندان تان را مدیریت کنید؟
چگونه دعوای کارمندان تان را مدیریت کنید؟
موقع استخدام حواستان را جمع کنید
موقع استخدام حواستان را جمع کنید