بلیط هواپیما

تور مجازی روسیه: دیداری شگفت انگیز با سرزمین شب های سپید

در این مطلب از مجله گردشگری الی گشت، برای شما تور مجازی روسیه را به اشتراک  گذاشته ایم. روسیه، سرزمین وسیع و دیدنی پر است از جاذبه های گردشگری. بزرگترین کشور جهان آنقدر جاذبه دیدنی دارد که حتی با سالها اقامت در آن نیز نخواهید توانست از همه آنها دیدن کنید.

روسیه سالها است به مقصدی محبوب برای گردگران ایرانی تبدیل شده است. پایتخت رنگارنگ این کشور، مسکو با تمام جاذبه های دیدنیش، مانند میدان سرخ، کاخ کرملین و کلیسای جامع سنت باسیل یکی از بی نظیرترین شهرهای اروپایی است. میلیون ها توریست هر ساله از این شهر بازدید می کنند. دیگر شهر پرطرفدار روسیه، سنت پترزبورگ زیبا است. این شهر که در کرانه دریای بالتیک قرار دارد، علاوه بر تاریخ جذاب و آب و هوای دلنشینش، پر است از جاذبه های گردشگری دیدنی. بدون شک نام کلیسای ناجی در خون غلتیده را شنیده اید و تصویر این بنا با گنبدهای پیازی شکل و رنگارنگ آن را دیده اید. این گلیسا در کنار موزه هرمیتاژ و دو کاخ پترهوف و زمستانی مهمترین جاذبه های سنت پترزبورگ هستند. اما این تمام چیزهایی نیست که این شهر برای عرضه دارد.

همچنین تماشای شفق قطبی در روسیه یکی از نفسگیرترین جاذبه های طبیعی جهان، تبدیل به مقصدی جدید برای مسافران شده است. اگر رویای دیدن این پدیده را دارید، شهرهای مختلفی در شمال روسیه می توانند شما را به آرزویتان برساند.

هرچند دیدن جاذبه های روسیه از نزدیک و با چشم خود بسیار جذاب است، اما تماشای این فیلم نیز تجربه ای دلنشین برای کسانی خواهد بود که در حال حاضر به هر دلیلی نمی توانند به دیدن سرزمین تزارها بروند.الی گشت شما را به دیدن تور مجازی روسیه، وسیع ترین کشور جهان دعوت می کند.

معرفی هتل ۵ ستاره Hayatt Regency در بهترین منطقه سوچی
معرفی هتل ۵ ستاره Hayatt Regency در بهترین منطقه سوچی
تزریق ۱۰۰ میلیارد روبل به اقتصاد روسیه
تزریق ۱۰۰ میلیارد روبل به اقتصاد روسیه
معرفی هتل هالیدی این مسکو لسنایا | ۴ ستاره
معرفی هتل هالیدی این مسکو لسنایا | ۴ ستاره
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه همراه با الی گشت
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه همراه با الی گشت