سبک زندگی در کوش آداسی ترکیه + ویدیو

کوش آداسی با خاطراتی فراموش نشدنی

کوش آداسی ترکیه به عنوان مقصدی دلپذیر در بین گردشگران شناخته شده است و حتی از شهرهای توریستی دیگر گوی سبقت را ربوده است. این شهر دیدنی که در نوار ساحلی منطقه ی اژه قرار گرفته، تنها ۶۵۰۰۰ نفر جمعیت دارد و به معنای جزیره پرنده است. همچنین بندر کوش آداسی بدلیل نزدیکی به جزیره یونانی “ساموس” طرفداران بسیاری را جذب خودش کرده است.

کسانی که به دنبال یک استراحت طولانی و دور از دغدغه هستند، کوش آداسی را در ردیف اول لیستشان قرار می دهند چراکه در این منطقه ی خوش آب و هوا، بهترین تفریحات و امکانات را در اختیار شما قرار می دهند، از هتل های ALL و UALL گرفته تا انواع تفریحات ساحلی. پس با الی گشت همراه باشید تا گوشه ای از این دیدنی های کوش آداسی را در این ویدیو ببینید.

برای رسیدن به کوش آداسی باید از فرودگاه ازمیر مسیری ۶۰ کیلومتری را بپیمایید و از آنجا با حمل و نقل عمومی، به هر گوشه ای از این شهر زیبا که بخواهید، می روید. شما در این شهر با آب و هوایی معتدل و مطلوب روبه رو خواهید شد، بطوریکه خاطراتی به یادماندنی برای شما رقم خواهد خورد. پس فرصت را غنیمت بشمارید و در اولین زمان ممکن، سفری رویایی برای خودتان بسازید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد