شهر زیبای پاریس از نگاه دوربین + ویدیو

پاریس را بهتر از همیشه بشناسید 

شما هم آرزوی دیدن شهری رومانتیکی همچون پاریس را در ذهن دارید؟ اینجا را با جاذبه های منحصربفردش با هیچ نقطه ی دیگری از جهان نمی توان مقایسه کرد و به همین دلیل است که به محبوب ترین و پربادیدترین شهر جهان تبدیل شده است.

با گشتی در پاریس متوجه موزه ها، بناهای یادبود و جاذبه های عظیم و شگفت انگیزش خواهید شد که عاشقان هنر و تاریخ را به سمت خود می کشاند. پس تا دیر نشده، آرزوی خود را برآورده کنید و قدمی در این شهر کارت پستالی بزنید. اما لقبی که بیشتر به این شهر زیبا داده می شود، شهر چراغ ها می باشد، به این دلیل که پاریس جزو اولین کشورهای اروپایی بود که با چراغ های گازی خیابان های خود را روشن کرد. در زمان های گذشته یعنی سال ۱۸۲۰، ۵۰۰۰۰ لامپ گازی، روشنایی خیابان ها را برعهده داشتند. در ادامه با الی گشت همراه باشید تا این ویدیو زیبا از شهر پاریس را با هم ببینیم.

در سفرتان به پاریس مسلما بازدید از برج ایفل، موزه لوور، تفریح در والت دیزنی پاریس و قدم زدن در خیابان شانزلیزه را در ابتدای لیست خود قرار خواهید داد. اما می دانستید برج ایفل، پربازدیدترین بنای تاریخی جهان و موزه لوور پربازدیدترین موزه جهان است. همه ی این ها پاریس را با تاریخ بسیار غنی اش به یک شهری رویایی تبدیل کرده است.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد