شگفتی های شهر شی آن چین + ویدیو

تاریخی تمام نشدنی در شهر شی آن چین

با سفر به هر گوشه ای از چین، با دنیایی از جاذبه های متنوع و تاریخ کهنش رو به رو می شوید. یکی از این شهرهای دیدنی چین که برای یکبار هم که شده باید از آن بازدید کرد، شهر دیدنی شی آن است. این شهر سرآغاز یک سفر طولانی در جاده ی تاریخی و کهن ابریشم است، جایی که به شاهراهی اقتصادی میان شرق و غرب تبدیل شده بود.

شی آن که در غرب چین واقع شده، بعنوان قدیمی ترین پایتخت باستانی جهان شناخته می شود. همه این موارد، شما را به این نقطه از جهان می کشاند. پس تا دیر نشده با الی گشت همراه باشید تا این ویدیو ی دیدنی از شی آن را با هم ببینیم.

این شهر باستانی، با فراز و نشیب های بسیارش، پایتخت ۱۳ سلسه چین بوده و در گذشته آن را “چانگ آن” می نامیدند. اما دلایل بسیاری این شهر را به چنین قدمت و اعتباری رسانده است، که میتوان به اصول و باورهای فنگ شویی مردمان این منطقه اشاره کرد.

شی آن با جمعیت ۹ میلیونی خود، پویایی گذشته اش را کمی از دست داده است که یکی از اقدامات قابل توجه برای بازگرداندن پویایی اقتصادی به این شهر باستانی، ساخت بزرگترین کارخانه سامسونگ جهان در شهر شیان است. کارخانه ای که حتی از کارخانه مرکزی در کشور کره جنوبی هم بزرگ تر است.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code