اولین شخصی باشید که تا به حال در برج ایفل خوابیده است

اقامت در پاریس

خیلی ها آرزوی دیدن برج ایفل را دارند ولی آیا شما دوست دارید یک شب را در داخل یکی از مشهورترین بناهای دنیا بخوابید؟
چهار برنده ی خوش شانس یک مسابقه اولین انسان هایی هستند که از برج ایفل به عنوان خانه تعطیلات شخصی خود در ماه آینده استفاده می کنند.
کمپانی Rental HomeAway در نظر دارد تا قسمتی از طبقه اول نماد پاریس را اجاره کند و در هنگام برگزاری مسابقات یورو ۲۰۱۶ آن رابه سبک خانه های هوسمانیان درآورد. طبقه اول این ساختمان ۱۸۷ متر بالاتر از شهر قرار دارد و امکان مشاهده معروفترین بناهای شهر مثل طاق پیروزی ، موزه لوور و رودخانه سن را به شما می دهد.
این مسابقه که سه شنبه آغاز می شود ، به برندگان اجازه می دهد هر کدام ۵ نفر مهمان اضافه دیگر را با خود به همراه بیاورند و یک بار برای همیشه در بهترین موقعیت مسکونی پاریس اقامت داشته باشند.این اقامت های شبانه در برج ایفل در تاریخ jul 8 ، jul 4 و jun 28، jun 23 اتفاق می افتد و هر گروه از مهمانان از یک شام لذیذی که منحصراً برای آنها پخته شده است، لذت می برند.این پکیج مسافرتی همچنین شامل ۳ شب اقامت اضافه در پاریس در لوکس ترین اقامتگاه های هوم اوی و کمپانی روند تریپ می باشد.
برندگان در تاریخ jun 19 اعلام می شوند ، در روز آغازین تورنومنت یورو در پاریس.
برایان شارپلیس ، مدیر عامل این کمپانی این جایزه را بی سابقه دانسته و گفته است که مطمئنا حماسی ترین خاطره مسافرتی در طول عمرهرانسانی ست .
گردشگران از زمان وقوع حملات تروریستی هماهنگ شده در ماه نوامبر، برای بازگشت به شهر نورها “پاریس” مردد بوده اند. مقامات رسمی شهر امیدوارند که این تورنمنت فوتبال به رشد و تقویت این روند راکد کمک کند.
منبع : فاکس نیوز

مطالب مرتبط

مقررات جدید ورود به کشور لبنان اعلام شد

داروهای غیر مجاز در سفر به تایلند را بشناسید!

بازگشایی مجدد مرزهای تایلند!