معرفی هتل اینترکانتیننتال دبی | ۵ ستاره

این هتل در مجاورت بازار فستیوال شهر، دارای یک استخر بی نظیر است که بر روی بالکن با منظره ای از شهر دبی واقع شده است. تمام اتاق های این هتل بین المللی در دبی، آفتابی و پنجره های بزرگ با چشم انداز افقی دارند. هتل اینترکانتیننتال دبی Dubai InterContinental Hotel دسترسی مستقیم به مرکز تجارت جهانی دبی دارد که با بیش از ۵۰۰ فروشگاه خرده فروشی منحصر به فرد یکی از مراکز بزرگ تجاری محسوب می شود. فرودگاه بین المللی دبی، در فاصله ۱۰ دقیقه رانندگی با هتل قرار گرفته است. علاوه بر این، موقعیت هتل نیز برای خرید مارک های محبوب در از جمله  Gucci وH & M عالی است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل اینترکانتیننتال دبی را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم. برای اقامت در اینترکانتیننتال به صفحه رزرو هتل دبی بروید.

هتل اینترکانتیننتال دبی

خدمات رفاهی هتل اینترکانتیننتال دبی

این هتل لوکس دارای خدمات و امکاناتی از جمله اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی و امکان استفاده از پارکینگ خودرو که بدون هزینه اضافی میسر می باشد. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد. خدمات صبحانه با هزینه اضافی، دسترسی به مرکز تجاری ۲۴ ساعته و مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی، خدمات حمل و نقل فرودگاه با هزینه اضافی، روزنامه های رایگان در لابی، خدمات تبدیل ارز، ایستگاه کامپیوتر و دستگاه فکس و کپی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. دارای مکانی جهت نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی) است، اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. خدمات عروسی و سالن آرایش و زیبایی و دستگاه خودپرداز بانک از دیگر امکانات این هتل است. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های عربی، آلمانی، انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، اندونزیایی، روسی و فیلیپینی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل اینترکانتیننتال

امکانات تفریحی هتل اینترکانتیننتال دبی

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر کودکان و نوجوانان، کلاس های یوگا، استخر در فضای باز (تمام سال)، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، خدمات زیبایی، مرکز تناسب اندام و سونا به چشم می خورد. همچنین دارای یک کافه می باشد که مهمانان این هتل می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند.

 

رستوران های هتل

صبحانه بوفه ای با هزینه اضافه در دسترس است و هر روز صبح از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۱:۳۰ صبح سرو می شود.
رستوران انیس Anise: این رستوران متخصص در غذاهای بین المللی و صبحانه، غذای آماده، ناهار و شام ارائه می دهد.
رستوران فیش هوس The Fish House: این رستوران متخصص در غذاهای دریایی و در خدمت ناهار و شام است. مهمانان می توانند از نوشیدنی ها در کافه لذت ببرند.
رستوران بیسترو Bistro: این رستوران متخصص در غذاهای فرانسوی است و تنها به شام می پردازد. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کافه لذت ببرند.
رستوران Choix: این رستوران متخصص در غذاهای فرانسوی است و در اختیار صبحانه، ناهار، شام و خوراک های سبک است.
کافه ویستا Vista: این کافه متخصص در غذاهای بین المللی و ناهار و شام و انواع نوشیدنی ها است.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 5 ستاره اینترکانتیننتال در دبی

امکانات اتاق های هتل اینترکانتیننتال دبی

این هتل که دارای ۵۰۸ اتاق در ۳۶ طبقه است، تمام اتاق هایش مجهز به اینترنت سیمی و وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان است. همچنین امکاناتی از قبیل ملافه های ضد آلرژی، روزنامه های رایگان، یخچال، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، قهوه و چای ساز و میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم آرایشی بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها به چشم می خورد. سشوار هم در تمام اتاق های هتل دبی موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 5 ستاره اینترکانتیننتال در دبی

انواع اتاق های هتل اینترکانتیننتال دبی

 • اتاق کینگ با چشم انداز برج خلیفه: این سوییت ها ۴۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق دولوکس: این سوییت ها ۴۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت دولوکس با یک اتاق خواب: این سوییت ها ۸۱ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت اینترکانتننتال کلاب با یک اتاق خواب: این سوییت ها ۹۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت اینترکانتننتال کلاب با دو اتاق خواب: این سوییت ها ۹۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و دو تخت یک نفره و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق کینگ اینترکانتننتال کلاب: این اتاق ها ۴۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
هتل 5 ستاره اینترکانتیننتال دبی
 • سوییت دولوکس با دو اتاق خواب: این سوییت ها ۱۳۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در یک اتاق و یک تخت یک نفره در اتاق دیگر و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت با دو اتاق خواب و چشم انداز دیره: این سوییت ها ۱۳۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت با دو اتاق خواب و چشم انداز دیره: این سوییت ها ۱۳۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و دو تخت یک نفره و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت پرزیدنتال با چشم انداز برج خلیفه: این سوییت ها ۱۹۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
هتل 5 ستاره اینترکانتیننتال

فاصله هتل تا جاذبه های دبی

 • برج خلیفهتا شما ۸ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی ۱۵ دقیقه ای می رسید.
 • دبی مال: ۸ کیلومتر تا شما فاصله دارد. می توانید با تاکسی ۱۴ دقیقه در راه باشید.
 • مرکز خرید سیتی واک: تا این فروشگاه ۹ کیلومتر فاصله دارید که اگر با تاکسی بروید ۱۱ دقیقه در راه خواهید بود.
 • جمیره پلازاتا هتل تقریبا ۱۲ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی ۲۰ دقیقه ای شما را به این مکان می رساند.
 • پارک بازی گاردن گلواین پارک در مسافت ۵ کیلومتری قرار دارد که برای رسیدن به آن توسط تاکسی حدود ۹ دقیقه زمان نیاز دارید.
 • دبی فریم: ۲ کیلومتر از هتل دورتر است. می توانید توسط تاکسی ۹ دقیقه ای به آنجا برسید.
 • پل معلقبرای رفتن به این پل ۴ کیلومتر را باید طی کنید با تاکسی ۱۱ دقیقه در راه خواهید بود.
 • مرکز خرید تویین تاورزتا هتل ۷ کیلومتر فاصله دارد که با ۱۶ دقیقه تاکسی سواری خواهید رسید.
 • فرودگاه بین المللی دبی: ۳کیلومتر فاصله هتل کرون پلازا دبی تا این فرودگاه است که توسط تاکسی ۱۰ دقیقه ای این مسیر طی می شود.
 • فرودگاه بین المللی شارجه: ۲ کیلومتر است که با تاکسی می توانید ۲۴ دقیقه ای این مسیر را طی کنید.
هتل اینترکانتیننتال در دبی

موقعیت هتل اینترکانتیننتال دبی

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

امارات متحده عربی، دبی، دبی فستیوال سیتی

Dubai Festival City – Dubai – United Arab Emirates

منبع: booking.com

معرفی هتل مارکو پلو دبی | ۴ ستاره
معرفی هتل مارکو پلو دبی | ۴ ستاره
تفریحاتی در دبی که نفس را در سینه حبس می کند
تفریحاتی در دبی که نفس را در سینه حبس می کند
معرفی هتل ۵ ستاره پارک حیات در دبی
معرفی هتل ۵ ستاره پارک حیات در دبی
معرفی هتل ۳ ستاره کامفورت این دیره در دبی
معرفی هتل ۳ ستاره کامفورت این دیره در دبی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code