معرفی هتل ۳ ستاره دوریان این در آتن

هتل دوریان این آتن | Dorian Inn Hotel

با اقامت در هتل دوریان این آتن Dorian Inn Hotel می توانید بنای تاریخی آکروپولیس و جزایر سارونیک را از تراس آن تماشا کنید. این هتل ۳ ستاره در مرکز شهر آتن قرار گرفته است و تا ایستگاه متروی اومونیا تنها ۲ دقیقه پیاده روی دارد. بسیاری از جاذبه های معروف شهر آتن همانند آگورای تاریخی و همچنین بازار لوازم دست دوم موناستیکراکی در نزدیکی هتل قرار گرفته اند. در متن زیر خصوصیاتی همچون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن تا دیدنی های آتن را بیان می کنیم. پس با ما در مجله الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل دوریان این آتن را مرور کنیم.

هتل دوریان این آتن Dorian Inn Hotel

خدمات رفاهی هتل دوریان این آتن

مطالب مرتبط:
چطور از فرودگاه آتن به مرکز شهر برویم؟
در آتن به کدام رستوران ها برویم؟

تاریخ ساخت هتل به ۱۹۷۴ بر می گردد. اگر وسیله نقلیه به همراه دارید، این هتل هیچ پارکینگی نداشته و باید وسیله خود را در خیابان های اطراف پارک کنید. اینترنت وای فای در همه نقاط هتل آنتن می دهد همچنین در اتاق ها نیز اینترنت دارید. میز پذیرش شبانه روز پاسخگوی شما خواهد بود. همچنین امکاناتی از قبیل خدمات گشت های درون شهری و سفر، انبار چمدان، و صندوق امانات را برایتان فراهم می آورد. کارکنان هتل به زبان های یونانی و انگلیسی صحبت می کنند. خدمات حمل و نقل با پرداخت هزینه اضافه به هتل و همچنین ماشین کرایه ای و نیز امکان کرایه دوچرخه فراهم خواهد بود. یک پارکینگ گاراژی رایگان در هتل قرار دارد.

خدمات رفاهی هتل دوریان این آتن- لابی

خدمات خشکشویی و اتوشویی، امکانات فکس و فتوکپی و استفاده از اتاق جلسات نیاز به پرداخت هزینه مجزا خواهند داشت. ۲ اتاق ملاقات، برای شما مهمانان تجاری فراهم شده است. ورود به هتل دوریان این آتن از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ساعت ۶ صبح می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. می توانید ماشین کرایه کنید. ایستگاه کامپیوتر دارای اینترنت کابلی بوده و صبحانه به صورت رایگان ارائه می شود. امکان برگزاری مراسمات عروسی نیز در این هتل مهیا می باشد. ازخدمات پذیرش و امکانات هتل می توان به این موارد اشاره کرد:

 • ورود و خروج سریع
 • خدمات بلیط و میز راهنمای گردشگری
 • آسانسور و باربر
 • فضایی برای افراد سیگاری
خدمات رفاهی هتل دوریان این آتن- اتاق کنفرانس

امکانات تفریحی هتل دوریان این آتن

استخری روباز بر روی پشت بام فضایی مفرح با نمایی رو به شهر و بنای آکروپولیس را بوجود آورده است. در کنار استخر می توانید استراحت کرده یا حتی سفارش تنقلات دهید. چرا که کافه ای در کنار آن قرار گرفته است.

رستوران هتل

صبحانه را در اتاق خود میل کنید یا از کافه هتل، قهوه های خوشمزه بگیرید. صبحانه ای یونانی برای شما مهمانان هر روز بین ساعت های ۰۶:۳۰ تا ۱۰ صبح آماده می شود.

 • رستوران دوریان این Dorian Inn: این رستوران در طبقه ۱۲ ام هتل قرار گرفته و تمام وعده های غذایی را سرو می کند. می توانید انواع غذاهای سنتی یونانی و مدیترانه ای را در این رستوران میل کنید. این فضا هر روز باز می باشد.
 • کافه پشت بام هتل: این کافه نیز، ناهار و شام را سرو می کند منتها نیاز به رزرو دارد.
امکانات تفریحی هتل دوریان این آتن- استخر

امکانات اتاق های هتل

در کل ۱۴۶ اتاق دارد که همه امکاناتی همچون تهویه مطبوع، یخچالی، تلفن، تلویزیون صفحه تخت و گاوصندوق دیجیتالی دارد. حمام اختصاصی با سشوار،وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان، دوش یا وان و حوله در اتاق ها تعبیه شده است. پرده های ضخیم از ورود نور مزاحم روز به داخل جلوگیری می کند و تخت نوزاد نیاز به پرداخت هزینه جداگانه دارد. فضایی مختص افراد غیر سیگاری نیز در نظر گرفته شده است. برای رزرو اتاق در هتل دوریان این آتن یا دیدن عکس های بیشتر، به قسمت رزرو هتل بوداپست در سایت الی گشت مراجعه کنید.

امکانات اتاق های هتل دوریان این آتن

انواع اتاق های هتل دوریان این آتن

 • اتاق سوپریر: ۱۹ مترمربع مساحت، نمایی رو به خیابان به همراه یک تخت دو نفره یا دو تخت یک نفره دارد.
 • سوئیت جونیور: نمایی رو به خیابان، ۱۹ مترمربع متراژ به همراه یک تخت دو نفره دارد.
 • اتاق سینگل: ۱۴ مترمربع مساحت، یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره با نمایی رو به خیابان دارد.
 • اتاق دوقلو: ۱۷ مترمربع مساحت، دو تخت یک نفره و یک تخت دو نفره به همراه نمایی رو به خیابان دارد.
 • اتاق خانوادگی: یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره به همراه نمایی رو به خیابان دارد. متراژ این اتاق ۲۶ متر مربع است.
 • اتاق تریپل: یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره به همراه نمایی رو به خیابان و متراژ ۲۶ متر مربع دارد.
انواع اتاق های هتل دوریان این آتن

فاصله تا جاذبه های معروف شهر آتن

مرکزیت داشتن هتل ۳ ستاره دوریان این آتن به شما این امکان را می دهد که به جاذبه هایی همچون تئاتر ملی یونان، میدان اومونیا، سالن شهر آتن، ایستگاه مترو آتن، موزه هنرهای اسلامی، تئاتر گلوریا و کلیسای ارتدوکس یونانی متروپولیس کمتر از ۱۵ دقیقه پیاده روی داشته باشید. ناحیه خرید ارمو تا این هتل نیز تنها ۱۷ دقیقه پیاده روی دارد.

 • میدان موناستیراکی: ۷۰۰ متر است که با ماشین ۷ دقیقه راه خواهد بود. با پیاده روی نیز در عرض ۱۰ دقیقه به این میدان می رسید.
 • موزه ملی باستان شناسی آتن: ۹۰۰ متر است که با ماشین ۱۰ دقیقه یا با ۱۴ دقیقه پیاده روی به این موزه در شهر آتن می رسید. اتوبوس شماره ۲۱ شما را ۱۲ دقیقه ای در این مکان پیاده می کند.
 • خیابان ادریانو: ۹۰۰ متر بوده که با ماشین ۱۰ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید پیاده روی کنید، حدود ۱۴ دقیقه در راه خواهید بود.
 • موزه صنعتی گزی- تکنوپولی: ۱٫۲ کیلومتر دورتر بوده که با ماشین ۶ دقیقه و با اتوبوس ۱۱ دقیقه راه خواهد بود. با ۱۷ دقیقه پیاده روی به این موزه خواهید رسید.
هتل دوریان این آتن- کافه پشت بام
 • آکروپولیس: این بنای دیدنی، ۱٫۲ کیلومتر دورتر است که با تاکسی ۱۳ دقیقه، پیاده ۲۰ دقیقه و با مترو ۱۴ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.
 • محله آنافیوتیکا:فاصله این محله، ۱٫۲ کیلومتر تا هتل می باشد. با ماشین ۱۳ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید پیاده روی کنید، حدود ۲۰ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.
 • پارتنون: ۱٫۳ کیلومتر تا شما فاصله داشته که پیاده حدود ۲۰ دقیقه طول می کشد تا به این بنای عظیم برسید. با تاکسی طی کردن این مسیر، ۱۳ دقیقه طول می کشد. می توانید تا ایستگاه مترو M1 پیاده روی کنید و سپس با مترو تا این مکان بروید که حدود ۱۴ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه الفتریوس ونیزلوس: ۲۰٫۱ کیلومتر است که با ترانسفر فرودگاهی یا تاکسی های فرودگاه ۳۵ دقیقه راه خواهد بود.
Dorian Inn- eligasht.com نمای آکروپولیس

موقعیت هتل دوریان این آتن

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

یونان، آتن ۱۰۵ ۵۲، پیرئوس ۱۵

Pireos 15, Athina 105 52, Greece

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد