راهنمای تور اتوبوسی هاپ آن هاپ آف بارسلونا

اتوبوس هاپ آن هاپ آف بارسلونا | Barcelona Hop On Hop Off Bus Tours

شهر بارسلونا در مرکز کشور اسپانیا یکی از پربازدید ترین شهرها برای گردشگران خارجی است و اتوبوس هاپ آن هاپ آف بارسلونا برای همه گردشگران شهر، مهیاست. بارسلونا شهری بانشاط و مسرت بخش بوده که دیدن آن و بناها و جاذبه های توریستی بی نظیرش آرزوی هر گردشگری است. دیدن فرهنگ مردم بارسلونا، صحبت با آن ها، یادگیری زبان اسپانیایی، خوردن غذاهای محلی این شهر و دیدن بناهای عجیب آنتونی گائودی شما را وامی دارد که بازدید از آن را در لیست سفرهای خود بنویسید. دیدن پارک کوئل تا کلیسای جامع ساگرادا فامیلیا برای تمام گردشگرانی که به تنهایی یا با خانواده و دوستان به اینجا می آیند، اهمیت دارد. با مجله الی گشت می توانید راجع به تورهای اتوبوس هاپ آن هاپ آف بارسلونا اطلاعات کسب کنید و برنامه سفر به اسپانیا را برای خود مطمئن تر و راحت تر نمایید.

اتوبوس هاپ آن هاپ آف بارسلونا

تور اتوبوسی هاپ آن هاپ آف

مطالب مرتبط:
با آثار معروف و تماشایی آنتونی گائودی در بارسلونا آشنا شوید
آکواریوم بارسلونا، مکانی برای آشنایی با دنیای زیر آب!
بارسلونا و غذاهای خوشمزه اش!

اگر با اتوبوس های هاپ آن هاپ آن آشنایی دارید، پس برای بازدید از این شهر نیز بهتر است این شیوه را انتخاب کنید. در این صورت با پرداخت هزینه تور اتوبوس هاپ آن هاپ آف بارسلونا در همان ابتدا خود را از پیدا کردن مسیرها و جاذبه ها راحت کرده اید. همینطور در زمان بازدید و گشت و گذار در شهر نیز صرفه جویی نموده اید.

اتوبوس های دو طبقه که در طبقه دوم نمایی رو باز از شهر را به شما نشان می دهند، در کل شهرهای اروپا مطرح بوده و به نام اتوبوس های هاپ آن هاپ آف شناخته می شوند. این اتوبوس ها در هر شهری که باشند، مسیرهای مشخصی را در میان جاذبه های گردشگری مطرح آن شهر، می پیمایند و شما با خرید بلیط هایی با گزینه ها و امکانات مختلف می توانید سوار این اتوبوس ها از هر کجای شهر شوید. در مورد اتوبوس هاپ آن هاپ آف بارسلونا راهنمایی را برای شما گردشگران آماده کرده ایم که امیدواریم به کارتان بیاید.

تور اتوبوسی بارسلونا

شرکت های برگزارکننده اتوبوس های هاپ آن هاپ آف بارسلونا

در بارسلونا دو شرکت با نام های زیر برگزار کننده چنین تورهایی است.

 • تور شهری بارسلونا | City Tour Barcelona
 • اتوبوس های توریستی بارسلونا | Barcelona Bus Turístic

هر دو شرکت بالا در این زمینه تجربه های خوبی دارند و بسیار شناخته شده هستند. منتها بنیانگذاران و مالکین متفاوتی دارند. در این مطلب خدمات و امکانات هر یک از تورهای شرکت های بالا را در مورد اتوبوس هاپ آن هاپ آف بارسلونا عنوان می نماییم تا در نهایت با مقایسه آن ها تور مورد نظرتان را در سفر به بارسلونا، انتخاب و خریداری کنید.

تور شهریاتوبوس های توریستی
روزهای برگزار شده توردارای بلیط تورهای یک روزه و دو روزهدارای بلیط تورهای یک روزه و دو روزه
زمان بندیاز ۹ صبح تا ۷ بعد از ظهر در زمستان و از ۹ صبح تا ۸ بعد از ظهر در تابستاناز ۹ صبح تا ۷ بعد از ظهر در زمستان و از ۰۹:۳۰ صبح تا ۸ بعد از ظهر در تابستان-شروع در هر ایستگاه
زمان رسیدن اتوبوس به ایستگاهبین ۵ تا ۲۵ دقیقهبین ۵ تا ۲۵ دقیقه
مسیرهادارای ۲ مسیر اصلی- شرق و غرب، با بیش از ۳۰ توقفدارای ۳ مسیر اصلی- مسر قرمز، آبی و سبز با بیش از ۴۵ توقف
قیمت هانامشخصشروع از ۳۰ یورو
تور شهری بارسلونا

قیمت بلیط یک روزه در هر دو شرکت نامبرده، ۲۹ یورو و قیمت بلیط دو روزه ۳۹ یورو است. از هر زمان که سوار اتوبوس ها شوید، بلیط شما فعال شده و بسته به نوع بلیط یک روزه یا دو روزه می توانید از آن استفاده کنید. این بلیط ها را در مراکز معروف شهر بارسلونا می توانید خریداری کنید. این اتوبوس ها در تعطیلات کریسمس و سال جدید میلادی حرکت ندارند.

مسیرها و توقف ها

 • تور شهری بارسلونا

اتوبوس هاپ آن هاپ آف بارسلونا با این شرکت، دو مسیر اصلی شرق و غرب را دارد که اگر هر یک را شرکت کنید، ۲ ساعت طی کردن کل مسیر طول می کشد. این اتوبوس ها از پلازا دو کاتالونیا (میدان کاتالونیا) حرکت کرده و در نهایت به همین نقطه باز می گردند.

جاذبه های خط شرقی یا مسیر سبز این شرکت:

میدان کاتالونیا (Plaça Catalunya)، کلیسای کاتدرال –باری گوتیک (Catedral-Barri Gòtic)، بندرگاه ول (Port Vell)، موزه تاریخ کاتالونیا (Museu d’Història de Catalunya)، محله بارسلونتا (Barceloneta)، بندر المپیک (Port Olimpic)، ساحل و پلاژ دل بوگاتل (Platja del Bogatell)، ساحل نوا مار بلا (Nova Mar Bella Beach)، فروم (Fòrum) –این دو ساحل در زمستان با جاذبه های باغ وحش سیوتادلا (Ciutadella-Zoo) و تئاتر ملی (Teatre Nacional-Auditori) عوض می شوند- بنای معروف گلوریز-تور آگبار (Glòries-Torre Agbar)، کلیسای ساگرادا فامیلیا، پارک گوئل، بیمارستان دو لا سانتا کرو آی سنت پائو (Hospital de la Santa Creu i Sant Pau)، تیبیدابو (Tibidabo)، کاسا میلا (Casa Milà) و کاسا باتلو (Casa Batlló).

جاذبه های خط غربی یا مسیر نارنجی این شرکت:

میدان کاتالونیا، باغ وحش سیتادلا، پاساژ کولومب (Passeig Colomb)، مرکز تجارت جهانی، جاردینز دو میرامار (Jardins de Miramar)، موزه فانداسیو خوآن میرو (Fundació Joan Miró)، پارک آنلا الیمپیکا (Anella Olimpica)، موزه ملی کاتالونیا، موزه ملی اسپانیا (Poble Espanyol)، فوروم کایکسا (Caixa Forum)، میدان اسپانیا (Plaça d’Espanya) استاچیو دو سنتس (Estació de Sants)، کمپ نو (Camp Nou)، میدان پیوکس هفتم (Plaça Pius XII)، مرکز خرید لیلا دیاگونال (L’illa Diagonal)، مرکز خرید آوینگودا (Avinguda Diagonal)، کاسا میلا و کاسا باتلو.

هاپ آن هاپ آف بارسلونا
 • تور اتوبوسی بارسلونا

جاذبه های خط قرمز:

میدان کاتالونیا، کلیسای کاتدرال –باری گوتیک (Catedral-Barri Gòtic)، بندرگاه ول (Port Vell)، موزه تاریخ کاتالونیا (Museu d’Història de Catalunya)، محله بارسلونتا (Barceloneta)، بندر المپیک (Port Olimpic)، پلاژ دو گراسیا (Passeig de Gràcia)، فروم (Fòrum)، کاسا باتلو (Casa Batlló).

باغ وحش سیتادلا، پاساژ کولومب (Passeig Colomb)، مرکز تجارت جهانی، جاردینز دو میرامار (Jardins de Miramar)، موزه فانداسیو خوآن میرو (Fundació Joan Miró)، پارک آنلا الیمپیکا (Anella Olimpica)، موزه ملی کاتالونیا، موزه ملی اسپانیا (Poble Espanyol)، میدان اسپانیا (Plaça d’Espanya)، مرکز خرید فرانسیس ماسیا (Francesc Macià)،

جاذبه های خط آبی:

میدان کاتالونیا (Plaça Catalunya)، کاسا باتلو (Casa Batlló)، پلاژ دو گراسیا (Passeig de Gràcia)، کلیسای ساگرادا فامیلیا، پارک گوئل، تیبیدابو (Tibidabo)، ساریا (Sarrià) و بسیاری از مراکز خرید دیگر.

جاذبه های خط سبز:

ساحل و پلاژ دل بوگاتل (Platja del Bogatell)، محله پابلنو (Poblenou)، پارک دیاگونال مار (Parc Diagonal Mar)، فروم (Fòrum) و بندر المپیک (Port Olimpic).

تور هاپ آن هاپ آف بارسلونا

مزایای انتخاب این نوع از تور

 • دیدن جاذبه ها به انتخاب خودتان

اگر می خواهید در زمان کوتاهی از تمام جاذبه های این شهر دیدن کنید، اتوبوس هاپ  آن هاپ آف بارسلونا بهترین گزینه است. همچین اگر دوست دارید که در شهر بگردید و از نماهای ساختمان ها و خیابان ها دیدن کنید، عالیست. این تورهای اتوبوسی به شما اجازه می دهد تا بین مکان های مختلف به راحتی انتخاب کنید. می توانید بازدید از جاذبه ها را خودتان انتخاب کنید و هر کجا خواستید از اتوبوس پیاده شوید.

 • از نماهای منحصر به فرد شهر لذت ببرید

اتوبوس های روباز دو طبقه با پنجره ها بزرگ به شما امکان تماشای شهر را در مسیرها می دهد. اگر عکاسی می کنید یا فیلم می گیرید، می توانید نماهای خوبی را در اینجا پیدا کنید.

تورهای بارسلونا
 • نیاز به حمل و نقل مجزا ندارید

بهترین گزینه اتوبوس هاپ آن هاپ آف بارسلونا داشتن حمل و نقلی رایگان است. با این روش شما نیازی به ورود به ایستگاه های شلوغ بارسلونا ندارید. لازم نیست همانند هر بار ورود به ایستگاه های مترو یا اتوبوس بلیط تهیه کنید. حتی لازم نیست با خود پول نقد و خرد برای خرید بلیط سیستم حمل و نقل به همراه داشته باشید. با این اتوبوس ها تنها یک بار بلیط می خرید.

 • راهنمای صوتی

در هنگام سوار شدن به اتوبوس هاپ آن هاپ آف بارسلونا یک راهنمای صوتی رایگان با ۱۸ زبان شامل : انگلیسی، آمریکایی، کاتالان، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، چینی، پرتغالی، برزیلی، روسی، هلندی، نروژی، سوئدی، عربی، عبری و ترکی به شما داده می شود. شکرت تورهای اتوبوسی بارسلونا نیز به جز این یک راهنمای کارکشته با هر اتوبوس همراه می نماید تا توضیحات لازم در حین سفر را به شما بدهد.

از دیگر خدمات و مزایای این اتوبوس ها ارائه اینترنت وای فای رایگان و دادن نقشه راهنما و کتاب راهنمای بارسلونا به صورت رایگان به مسافران است.

تور اتوبوس هاپ آن هاپ آف بارسلونا

نکات سفر با اتوبوس هاپ آن هاپ آف بارسلونا

 • اگر از قبل جاذبه ای را دیده اید یا اینکه هزینه ورودی آن را پرداخت کرده اید، بهتر است مسیرهایی را انتخاب کنید که آن جاذبه ها را در بر بگیرد و گرنه ممکن است که زمان و بودجه تان را از دست بدهید.
 • مطمئن شوید که روزی که از این تورها خریداری می کنید، تمام جاذبه هایی که می خواهید ببینید، باز باشند. چرا که بسیاری از مهم ترین جاذبه ها در روزهای خاصی بسته هستند.
 • اگر می خواهید که در قسمت بالایی و روباز اتوبوس بنشینید، بهتر است با خود کلاه، چتر یا پانچو (برای هوای آفتابی یا بارانی) به همراه داشته باشید.
 • بسیاری از ایستگاه های اتوبوس هاپ آن هاپ آف بارسلونا در ورودی یا نزدیکی جاذبه های بارسلونا توقف می کنند. بنابراین ممکن است مسافتی را مجبور به پیاده روی شوید.
 • حتما کفش های مخصوص پیاده روی بپوشید. چرا که در این تورها زیاد پیاده روی خواهید داشت.

منبع: blog.headout.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code