باورتان می شود این سواحل در بالی واقعی باشند؟ + تصویر

سواحل رویایی بالی

هر وقت کسی اسم بالی را به زبان می آورد بی اختیار یاد «ساحل» می افتیم، احتمالا همه ی ما یا دست کم خیلی از ما انیطور هستیم. انتخاب تور بالی می تواند یک سفر رویایی و تا ابد به یاد ماندنی را برایتان رقم بزند. بی ربط نیست اگر بگوییم بالی سرزمین سواحل است، اما در این سرزمین زیبا، تعدادی ساحل وجود دارد که نه تنها بسیار زییبا هستند بلکه از جمعیت و شلوغی توریست ها هم به دورند. همراه الی گشت با سواحل رویایی بالی آشنا می شویم:

  • ساحل بالنگان (Balangan beach)

بالنگان ساحلی خیره کننده با شن های سفید نرمی است که در پهنه ی دریا گسترده شده است. نه تنها یک جای عالی برای بدست آوردن کمی آرامش است، بلکه امواج جوشان و خروشان آن برای طرفداران موج سواری مثل یک موهبت می ماند. ارتفاع امواج دریا در این ساحل گاهی تا چندین متر هم می رسد بنابراین موج سواران حرفه ای زیادی را از گوشه و کنار دنیا جذب می کند.

علاوه بر این در کنار این ساحل، کافه های زیادی وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید و یکی از خوردنی های محلی بالی را سفارش دهید و از منظره ی پیش رویتان لذت ببرید.

سواحل رویایی بالی | بالنگان
  • ساحل سمینیاک (Seminyak beach)

مطالب مرتبط:
به بالی بروید تا تجربه ای عالی داشته باشید!
راهنمای جامع سفر به جزیره زیبای بالی

سمینیاک یک ساحل ۳ کیلومتری است که موج های جذابی برای موج سواری ندارد اما به جای آن می توانید در آن استراحت و شنا کنید. البته این ساحل، شناخته شده و توریستی است اما به نسبت ساحل کوتا خلوت تر است و هتل های ساحلی زیبای زیادی هم اطراف آن وجود دارد که می توانید در یکی از آنها اقامت کنید و از آفتاب گرفتن در ساحل تمیز، وسیع و زیبا لذت ببرید.

ساحل سمینیاک
  • ساحل کانگو (Canggu beach)

اگر اهل موج سواری هستید و دوست دارید انتخاب های زیادی برای این ورزش داشته باشید، باید به ساحل کانگو بروید. این ساحل ۲ نقطه ی موج سواری خیلی خوب دارد که می توانید این ورزش میهج را انجام دهید و پادشاه موج ها شوید!

ساحل کانگو
  • ساحل نوسا دوا (Nusa Dua beach)

ساحل نوسا دوا یک منطقه ی تماما انحصاری است که با هتل های بسیار لوکس، یک مرکز خرید شیک و ۱۸ زمین گلف بسیار مجلل احاطه شده است. اگر همیشه دوست داشته اید تا به یک ساحل تجملی بروید، نوسا دوا مخصوص شماست! و علاوه بر این بسیار امن و آرام است.

ساحل نوسا دوا
  • ساحل اولواتو (Uluwatu beach)

اولاتو: ساحلی زیبا که در زیر صخره های بلند پنهان شده و توسط موج های قدرتمند و سریع احاطه شده است. موج های این ساحل می توانند به راحتی مهارت موج سوار را محک بزنند، اینجا یکی از مورد علاقه ترین سواحل موج سواران حرفه ای و یک جای عالی برای افراد ماجراجو است.

ساحل اولواتو

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد