بلیط هواپیما

برای دیدن جاذبه های ابوظبی در کجا اقامت کنیم؟

emirates-palace-abu-dhabi

هتل های متنوع ابوظبی برای هر نوع سلیقه

اگر برای نخستین بار است که به شهر ابوظبی سفر کرده و قصد دارید از جاذبه های گردشگری شهر دیدن کنید، بهترین محل برای اقامت شما از نظر موقعیت جغرافیایی، مناطق نزدیک کورنیش (Corniche) در فاصله ۸ کیلومتری تفرج گاه های ساحلی است که از نظر دسترسی به سایر بخش های شهر، گزینه ای مناسب و ایده آل محسوب می شود. در این منطقه، مسیرهای ویژه دوچرخه، سواحل زیبا، پارک ها، زمین های بازی و آب نماهای شهری متعددی قرار دارد. در منطقه کورنیش شما به راحتی می توانید خود را با تاکسی به اصلی ترین جاذبه های گردشگری شهر مانند روستای تاریخی، مسجد بزرگ شیخ زائد، پارک های مختلف شهر، منطقه ساحلی جزیره یاس و …  رسانده و به سایر بخش ها دسترسی داشته باشید. در این یادداشت، تعدادی از هتل های لوکس و بسیار عالی این منطقه با قیمت های مختلف  معرفی می شوند:

مطالب مرتبط:
برترین جاذبه های توریستی ابوظبی
ابوظبی شهری لوکس با دیدنی هایی فراموش نشدنی
hilton-abu-dhabi-exterior

در نزدیکی محله کورنیش، (Emirates Palace) یکی از بهترین هتل های ابوظبی محسوب می شود که دارای پلاژها، سوئیت ها و خدمه شخصی برای هر واحد است. در نزدیکی این هتل، هتل جمیرا در برج های اتحاد (Jumeirah at Etihad Towers ) با دارا بودن چشم اندازی تماشائی به خلیج فارس و دارا بودن سکوی تماشای مناطق اطراف، آپارتمان های اقامتی مناسبی ارائه می کند که برای اقامت گروه های خانوادگی و دوستانه بسیار مناسب است. هتل های (Shangri-La Hotel) و (Qaryat Al Beri) از دیگر گزینه های مناسب برای اقامت در ابوظبی محسوب می شوند که در نزدیکی مسجد بزرگ شیخ زائد قرار دارند. هتل (Ritz-Carlton Grand Canal) نیز در فاصله ۵ دقیقه رانندگی تا این مسجد ساخته شده است.

  • هتل های رده قیمت متوسط

مهم ترین هتل های رده قیمت متوسط در منطقه کورنیش عبارتند از : هتل هیلتون ابوظبی (Hilton Abu Dhab) که دارای ساحل و کلوپ اختصاصی بوده و در فاصله ۱۵ دقیقه پیاده روی تا مارینا مال و روستای تاریخی قرار دارد. هتل شرایتون ابوظبی (Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort) با استخر بسیار بزرگ خود و همچنین هتل (Holiday Inn) از دیگر گزینه های مناسب برای اقامت در ابوظبی محسوب می شوند.

پیدا کردن هتل های ارزان قیمت در ابوظبی کار نسبتا دشواری است اما برخی از هتل های رده میانی در برخی موارد، تخفیف های اقامتی مناسب و خوبی ارائه می کنند. این تخفیف ها به طور خاص در فصول کم گردشگر اعمال می شوند. از جمله این هتل ها می توان به (Mercure Abu Dhabi Centre Hotel ) در مرکز شهر اشاره کرد. مرکز اقامتی (Al Diar Dana ) نیز از دیگر گزینه های ارزان قیمت جهت اقامت در ابوظبی محسوب می شود. قیمت های هتل (entro Yas Island Abu Dhabi by Rotana) در جزیره یاس به نسبت قابل قبول بوده و این هتل در نزدیکی محل برگزاری مسابقات فرمول یک و پارک های مشهور ابوظبی قرار دارد.

دبی برای سفر گردشگری بهتر است یا ابوظبی؟
دبی برای سفر گردشگری بهتر است یا ابوظبی؟
بهترین مراکز خرید ابوظبی از نگاه گردشگران
بهترین مراکز خرید ابوظبی از نگاه گردشگران
معرفی کامل شهر ابوظبی
معرفی کامل شهر ابوظبی
معرفی هتل ریکسوس سعدیات آیلند ابوظبی | ۵ ستاره
معرفی هتل ریکسوس سعدیات آیلند ابوظبی | ۵ ستاره