این جاذبه ها حرف اول را در کره جنوبی می زنند!

دیدنی هایی در کره جنوبی

شما می توانید در سفر به کره جنوبی در فعالیت های مختلفی حاضر شوید، به بازار ماهی فروش ها رفته، از بزرگ ترین کلیسای جهان دیدن کرده و در صورت تمایل در فعالیت های آن شرکت کنید یا به مناطق غیر شهری رفته و  از کوهستان های زیبا و تماشایی آن دیدن کنید. کره جنوبی تعداد زیادی مناظر دیدنی و زیبا، بازار، جشنواره های سالانه و …در این کشور جمع و جور وجود دارد. الی گشت در این یادداشت به معرفی سه دیدنی کره جنوبی می پردازد:

بزرگ ترین کلیسای جهان

بازدید از بزرگ ترین کلیسای جهان

مطالب مرتبط:
توجه همه‌جانبه کره جنوبی به صنعت گردشگری
تجربه های عجیب در کره جنوبی

کلیسای (Yoido Full Gospel) دارای میلیون ها نفر عضو بوده و بزرگ ترین کلیسای جهان محسوب می شود. این ابرکلیسا در روزهای یکشنبه دارای هفت بخش خدمات رسانی مجزا است که در هر کدام از آن ها ۲۶ هزار نفر حضور داشته و اگر دوست دارید یک صندلی در بخش مرکزی آن به شما برسد، بهتر است دست کم یک ساعت زودتر به این محل مراجعه کنید. طراحی معماری این کلیسا در نوع خود جالب توجه بوده و یک کلیسای جامع به صورت مدور در وسط قرار داشته و یک صفحه بزرگ نمایش در کنار محراب نصب شده و گروه سرایندگان سرودهای مذهبی آن  نیز بالغ بر ۱۵۰ نفر هستند. بهترین توصیه برای گردشگران این است که به بالکن های شماره ۳ و ۴ بروند زیرا در این محل هدفون های ترجمه مراسم به ۱۵ زبان مختلف وجود داشته و ارائه می شود. حتی اگر شما فردی مذهبی یا مسیحی نیستید نیز دیدن این مراسم و حضور گسترده مردم، تجربه ای جالب خواهد بود. از سوی دیگر این برنامه کاملا رایگان بوده و نیازی نیست که برای آن هزینه ای پرداخت کنید.

برج حصار عشق

به برج حصار عشق بروید (Tower Fence of Love)

این برج یکی از بناهای شناخته شده در کره جنوبی محسوب شده و با نام برج (N) سئول شهرت دارد. در این برج نمایش های نور و رنگ در شب ها اجرا شده و تعداد زیادی از تماشاچیان در سکوهای تماشای دیجیتالی آن شاهد اجرای نمایش های مختلف نور و رنگ هستند. این برج محل مناسبی برای افراد رومانتیک محسوب شده و در عین حال به عنوان یکی از اصلی ترین جاذبه های شهر سئول شناخته می شود. در طبقه همکف این برج یک نرده وجود دارد که زوج های جوان و بسیاری از خانواده ها به آن یک قفل بسته و به یادگار رها می کنند. این قفل در فرهنگ کره ای ها به طور سمبلیک نشان دهنده توازن عشق و خانواده است. در این جاذبه گردشگری مشهور در کره جنوبی می توانید مردم مختلفی را از سراسر جهان مشاهده کنید.

قصر کره جنوبی

به تماشای قصر (Gyeongbokgung) بروید

این قصر تاریخی در سال ۱۳۹۵ میلادی ساخته شده است و بزرگ ترین قصر در تمام شهر سئول محسوب می شد تا اینکه در سال ۱۵۹۲ میلادی در آتش سوخت. ۳۰۰ سال بعد این قصر به طور کامل بازسازی شده و دو سازه بزرگ و مشهور معماری شهر سئول در ان ساخته شد. ساختمان اصلی قصر دارای سازه ای خاص و تاثیرگذار است که دو سکوی مدور سنگی و راهروهایی که از یک سو باز هستند و در آن سنگ فرش های زیبا اجرا شده است، در آن وجود دارد. عمارت کلاه فرنگی این مجموعه نیز به زیبایی بنای اصلی بوده دارای ۴۸ ستون سنگی مشرف به یک دریاچه و دو جزیره داخلی آن است. در این قصر امکان استفاده از تورهای راهنمای صوتی وجود داشته و خدمات راهنما نیز رایگان است. مراسم تعویض نگهبانان و گارد قصر نیز در نوع خود جالب توجه بوده و در حاشیه این قصر می توانید از موزه ملی فرهنگ عامیانه کره جنوبی (National Folk Museum) نیز دیدن کنید.

چگونه در یونان جزیره گردی کنیم؟
چین، با ۸ جاذبه ی گردشگری که نباید از دست داد
گشایش نخستین تونل آکواریوم کشور در اصفهان
جاذبه های دیدنی لیسبون

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code