معرفی بهترین رستوران‌های سنت پترزبورگ

بهترین رستوران‌های سنت پترزبورگ

شهر سنت پترزبورگ در قلب کشور روسیه قرار گرفته و با قدم زدن در آن می توانید به سادگی تاریخ چند صد ساله تزارها را ببینید. در سراسر شهر سنت پنترزبورگ رستوران‌های بسیاری وجود دارند اما زمانی که از جمله بهترین رستوران‌های سنت پترزبورگ استفاده می کنیم به این معنی است که چیزی متفاوت تر از دیگران را در این مکان ها امتحان خواهید کرد. برخی از این بهترین ها از نظر منو و غذاهای پیشنهادی در این لیست قرار گرفته و برخی دیگر تجربه ای متفاوت از یک وعده غذا را برای شما به ارمغان می آورند. در این مطلب قصد داریم برخی از بهترین رستوران‌های سنت پترزبورگ که در هر دو این موارد موفق بوده و در طول سال ها توانسته اند نظر افراد را جلب کنند به شما معرفی کنیم پس با الی گشت همراه شوید.

بهترین رستوران‌های سنت پترزبورگ ، تجربه ای در قلب روسیه

رستوران فرانچیسکو | FRANCESCO

مطالب مرتبط:
نمایش تاریخ روسیه در میدان کاخ سنت پترزبورگ
ارزشمندترین موزه در سرتاسر روسیه، صندوق الماس مسکو
اپلیکیشن‌های کاربردی برای سفر به روسیه

رستوران فرانچیسکو که در سبک ایتالیایی غذاهای خود را ارائه می نماید اولین رستوران ایتالیایی و یکی از بهترین رستوران‌های سنت پترزبورگ می باشد. منوی این رستوران منحصر به فرد بوده و دارای دستورالعمل هایی است که آن را با سایرین متفاوت می کند. فراچیسکو علاوه بر اینکه از ادویه های کمیاب استفاده می کند، عطر و طعم خاص غذاهای ایتالیایی را به ظروف خود می افزاید. قلب رستوران فضایی گرم و صمیمی داشته و برای جمع خویشاوندان یا دوستان بسیار مناسب می باشد. همه چیز در این فضا نشان دهنده آرامش بوده و فضای داخلی رستوران توسط استودیوی طراحی در مسکو روسیه ساخته شده و مبلمان های خاص آن از ایتالیا آورده شده است. فرانچسکو محلی است که می توانید تجربه وعده های خوشمزه را در کنار دوستان یا خانواده خود در قلب سنت پترزبورگ داشته باشید. این رستوران از ساعت ۱۲ ظهر تا آخرین مهمان باز می باشد.

رستوران فرانچیسکو سنت پترزبورگ

رستوران بوریواژ | BEAU RIVAGE

رستوران بوریواژ در هتل Moika 22 Kempinksi واقع شده و غذاهای خود را در سبک فرانسوی ارائه می نماید. بوریواژ که از بهترین رستوران‌های سنت پترزبورگ می باشد مجموعه ای فوق العاده از غذاهای فرانسوی و تجربه متفاوتی از آن را به شما ارائه می نماید. دکوراسیون رستوران فضایی مدرن و در عین حال آرامش بخش را ایجاد کرده و فهرستی فوق العاده از نوشیدنی ها را پیشنهاد می نماید. همچنین رستوران بوریواژ منوی صبحانه فوق العاده ای نیز برای افرادی که قصد دارند صبح خود را با تجربه غذاهای خوشمزه فرانسوی آغاز کند پیشنهاد می دهد.

رستوران بوریواژ سنت پترزبورگ

رستوران لیوروپ | L’EUROPE RESTAURANT

رستوران لیوروپ در Grand Hotel Europe واقع شده و در سبک اروپایی غذاهای خود را ارائه می نماید. لیوروپ یکی از بهترین رستوران‌های سنت پترزبورگ بوده که با دکوراسیون قرن بیستمی خود و غذاهای بی نظیرش تجربه ای متفاوت را در قلب روسیه به شما ارائه می کند. این رستوران مشهور گزینه های متنوعی از غذاهای اروپایی و روسی را با هنر ترکیب کرده و تجربه ای از یک وعده غذایی به یادماندنی را برجای می گذارد. هر جمعه شب موسیقی زنده با گزینه هایی از چایکوفسکی فضا را کاملا به چند دهه قبل می برد. پیشنهاد می کنیم که خاویار مخصوص روز یکشنبه را از دست ندهید.

رستوران لیوروپ سنت پترزبورگ

رستوران گینزا | GINZA

رستوران گینزا به عنوان مقصدی محبوب برای تخبگان شهر شناخته شده و یکی از بهترین رستوران‌های سنت پترزبورگ می باشد. این رستوران متفاوت ترکیبی منحصر به فرد از غذاهای ژاپنی و ایتالیایی را ارائه کرده و تاکید آن بر تاثیرات آشپزی ژاپنی است. اگرچه که دستورالعمل های غذاها به طور کامل با سلیقه اروپایی سازگار است. رستوران گینزا زمانی که در سال ۲۰۰۳ افتتاح گردید به عنوان باکیفیت ترین غذاها از نظر طعم و مزه در مجله جت انتخاب گردید. فضای رستوران با طراحی داخلی بسیار دوستانه تنها برای صرف غذا نبوده و مهمانی های بسیاری نیز در آن برگزار می گردد.

رستوران گینزا سنت پترزبورگ

رستوران تالئون | TALEON RESTAURANT

رستوران تالئون که در سبک اروپایی غذاهای خود را ارائه می نماید ۳ مرتبه برنده لوکس ترین و بهترین رستوران‌های سنت پترزبورگ شده است. بنابراین شما می توانید انتظار چیزی متفاوت از از سایرین از تالئون داشته باشید. اتاق های رستوران تالئون از سلطنت لویی شانزدهم و امپراتوری تزار روسیه الهام گرفته شده و نقاشی های رنسانسی بر روی دیوارهای آن آویزان است. عظمت اتاق ها نیز به تناسب کاترین بزرگ می باشد. سرآشپز رستوران الکساندر درگولسکی (Alexander Dregolsky) بوده که گزینه هایی از غذاهای نوآورانه اروپایی را تهیه کرده و توسط کارکنان حرفه ای تزیین و سرو می شود. علاوه بر این شما می توانید لیستی از بهترین نوشیدنی ها را در قلب رستوران تالئون تجربه کنید. در طول روز رستوران ارزش بازدید را داشته و پیشنهاد می کنیم خاویار و خرچنگ یکشنبه ها را از دست ندهید.

رستوران تالئون سنت پترزبورگ

رستوران روسکایا رایبالکا | RUSSKAYA RYBALKA

رستوران روسکایا رایبالکا از جمله بهترین رستوران‌های سنت پترزبورگ است که در سبک غذاهای دریایی فعالیت می کند. مهمانان می توانند غذای خود را در ساختمان اصلی و یا در کلبه های چوبی کنار دریاچه پر از ماهی میل کنند. انواعی از ماهی های قزل آلا، کپور، خاویاری و … در گزینه ها وجود داشته که هر کدام را از دریاچه صید کرده و سرآشپز می توانید آن را در صورت های مختلفی مانند دودی شده یا پخته شده بر روی زغال چوب برای شما آماده نماید. از آنجایی که استخرهای این رستوران سیستم گرمایشی دارند گرفتن ماهی در زمستان نیز برای آن ها ممکن بوده و حتی ماهی هایی که در آن فصل موجود نیستند را می توان در اینجا پیدا کرد. فضای رستوران سرگرم کننده و خانوادگی با تجربه ای متفاوت است. ولادیمیر پوتین و ژاک شیراک از جمله مهمانان این رستوران بوده اند.

رستوران روسکایا رایبالکا سنت پترزبورگ

رستوران تزار | TSAR

رستوران تزار نام باشکوهی برای یکی از بهترین رستوران‌های سنت پترزبورگ می باشد اما گویی یک غذا در لندن به نام ملکه ویکتوریا باشد. اما خوشبختانه باید گفت که این رستوران تلاش نمی کند تا محیط و شرایط دوران تزار را شکوفا نماید. در حالی که دکوراسیون رستوران به اواخر قرن نوزدهم و اویل قرن بیستم بازمی گردد اما شور و شوق و ایده های نوآورانه کارکنان باعث شده تا ظاهری متفاوت از اسم خود داشته باشد. غذاهای خوشمزه معمولا با تزیینی مدرن ارائه شده و مهمانان رستوران تزار اغلب از تجار ثروتمند می باشند. در کنار این ها فهرستی از نوشیدنی ها در اختیار شما بوده و برخورد کارکنان به گونه ای است که شما یک تزار مدرن هستید.

رستوران های قدیمی مسکو، جایی که می توانید در زمان سفر کنید!
رستوران های قدیمی مسکو، جایی که می توانید در زمان سفر کنید!
معرفی بهترین رستوران های گیاهی تفلیس
معرفی بهترین رستوران های گیاهی تفلیس
سوغاتی، غذا و رستوران های گرجستان
سوغاتی، غذا و رستوران های گرجستان
۳ مورد از برترین رستوران های جهان
۳ مورد از برترین رستوران های جهان

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code