بلیط هواپیما

۵ ساحل برتر هند برای تفریحات آبی

بهترین سواحل هند برای ورزش های آبی

وقتی صحبت از ورزش های آبی در هند باشد، اولین جایی در ذهن بیشتر ما شکل می گیرد، جزیره زیبای گوا است. در حال حاضر با توجه به این که تجربه ی ورزش های آبی در گوا، تنها به قشر مرفه تعلق ندارد و جزو تفریحات لوکس به حساب نمی آید، این تفریحات در جزیره گوا بیشتر از گذشته طرفدار پیدا کرده اند. با وجود این، جزیره گوا، تنها مقصدی نیست که در آن می توانید تفریحات آبی را به سبک هندی امتحان کنید. با الی گشت همراه باشید تا با دیگر مقاصد برتر تفریحات آبی درهند آشنا شوید.

تفریحات آبی هند

گوکارنا

مطالب مرتبط:
طبیعت زیبای کرالا در هند + ویدیو
قبل از دیدن این عکس ها به هند سفر نکنید!

اگر فکر می کنید جزیره گوا زیادی توریستی است و یک جزیره بکر تر و محلی تر هندی را ترجیح می دهید، سواحل گوکارنا در جنوب هند، یکی از بهترین مقاصد برای شما است. در این جزیره می توانید دوره های متنوع موج سواری را که توسط آکادمی ای در همین منطقه برگزار می شوند بگذرانید. این آکادمی همچنین، اقامت گاه های ساحلی را هم در اختیار شما می گذارد تا از اقامتتان دراین جزیره زیبا نهایت لذت را ببرید.

گوکارنا

جزایر آندامان

در جزایر آندامان در خلیج بنگال، می توانید موج سواری، غواصی، پارسلینگ و جت اسکی را تجربه کنید. این سواحل از محبوب ترین مقاصد غواصی در هند هستند و بیشتر افراد برای تجربه ی غواصی به این منطقه سفر می کنند. اگر غواصی را برای اولین بار تجربه می کنید، در این جزیره می توانید ۱۵ دقیقه آموزش مبتدی را بگذرانید و بعد از آن به مدت ۴۵ دقیقه در آب های زیبای این جزایر غواصی کنید.

آندامان

کرالا

با شبکه ی عظیمی از دریاچه ها و رودخانه های آرام، کرالا یکی از بهترین مقاصد برای قایقرانی، تفریحات آبی و مخصوصا رفتینگ است. در کرالا میتوانید به تورهای روزانه قایقرانی در کانال های باریک و دیدنی آن بروید. منطقه وایاتاد در کرالا، بهترین جا برای تفریح هیجان انگیز رفتینگ است. اگر دنبال تفریحات آبی هیجان انگیز تری هستید که حسابی آدرنالین را به خونتان تزریق کنند، سواحل پایامبالام در شمال کرالا، بهترین جا برای تفریحات جت اسکی و پاراسل به شمار می آیند.

کرالا

ریشکش

ریشکش، پایتخت یوگای هند، فقط به تجربیات معنوی و آرامش بخش شهرت ندارد. این منطقه یکی از بهترین مقاصد برای رفتینگ رودخانه ای و قایقرانی در رودخانه ی گنگ است. در این منطقه، کمترین مسیر قایقرانی، حداقل چند ساعت طول می کشد. علاوه بر آن، ریشکش یکی از بهترین مقاصد برای کمپ زنی، پیاده روی های طولانی و تجربه هیجان انگیز زیپ لاین است. قایق سواری ایستاده هم یکی دیگر از تفریحاتی است که در ریشکش خیلی رواج دارد، حتی می توانید در حال قایقرانی یوگا را هم تجربه کنید!

ریشکش

تامیل نادو

در جنوب چنای در ایالت تامیل نادو، می توانید بر روی موج های آرام این سواحل موج سواری کنید. جزیره کوولونگ که قبلا مقصد مناسبی برای ماهیگیری به شمار می آمد، در حال حاظر با داشتن کافه ها و اقامتگاه های مناسب ساحلی، یکی از محبوب ترین مقاصد برای موج سواری، خصوصا در بین جوانان است. در این منطقه می توانید دوره های مبتدی و حرفه ای موج سواری را تحت نظر حرفه ای ها بگذرانید.

تامیل نادو

منبع: www.tripsavvy.com

تالاب بین المللی گندمان کجاست؟ چطور به آنجا برویم؟
تالاب بین المللی گندمان کجاست؟ چطور به آنجا برویم؟
تماشای ماهی های رنگارنگ خلیج فارس در آکواریوم کیش
تماشای ماهی های رنگارنگ خلیج فارس در آکواریوم کیش
وادن، دریایی که می توانید روی آن راه بروید!+ تصویر
وادن، دریایی که می توانید روی آن راه بروید!+ تصویر
در ترکیه برای موج سواری به کجا برویم؟
در ترکیه برای موج سواری به کجا برویم؟