بلیط هواپیما

بهترین مسیرهای طبیعت گردی در ترکیه

طبیعت گردی در ترکیه

تور ترکیه قطعا یکی از به یاد ماندنی ترین تورهایی است که گردشگران با آن سفر می کنند و خاطره ی آن تا سال های سال در ذهن افراد باقی می ماند اما پیشنهاد می کنیم خودتان را محدود به مراکز خرید و جاذبه های تاریخی ترکیه نکنید. ترکیه کشور زیبایی است و یک بازدید به یاد ماندنی از این کشور باید شامل دیدن جاذبه های طبیعی آن هم باشد، منظور ما طبیعت گردی در ترکیه است. این کشور روستاهای فوق العاده ای دارد و مناظر اطراف این روستاها واقعا رویایی هستند جایی عالی برای گذراندن تعطیلات. به همین دلیل می خواهیم این مسیرها را به شما معرفی کنیم و راجع به اینکه چطور می توانید به آنها بروید حرف بزنیم. با الی گشت همراه باشید:

طبیعت گردی در ترکیه

روستای آنادوا کاواکی

مطالب مرتبط:
شیارهای اسرار آمیز در دره فریگیای ترکیه + تصاویر
بهترین جاذبه های دیدنی آدانا در ترکیه

روستای آنادوا کاواکی یک روستای کوچک در نزدیکی استانبول است که به دلیل ساحلی بودن و آثار باستان و تاریخی ای که دارد، مشهور است. پیشنهاد می کنیم به عنوان یکی از بهترین مسیرهای طبیعت گردی در ترکیه، مسیر روستای آنادوا کاواکی را انتخاب کنید. این روستا در نزدیکی استانبول قرار دارد و چند کیلومتر بعد از استانبول، به آن می رسید، ۱ کیلومتر مانده به روستا باید ماشین هایتان را رها کنید و مسیر خاکی آن را تا ۱ ساعت در پیش بگیرید و بعد به آنادوا کاواکی خوش آب و هوا با مردم دوست داشتنی اش می رسید و می توانید یک و یا حتی چند روز کامل در آن وقت بگذرانید. خبر خوب اینکه در هر فصلی از سال می توانید با خیال راحت به این منطقه سفر کنید.

روستای آنادوا کاواکی

پولونزکوی در استانبول

اگر به دنبال جایی می گردید که بتوانید چند روزی در آن یک تعطیلات حسابی را بگذرانید و دوست دارید تا آن مکان در نزدیکی استانبول هم باشد، هیچ جایی بهتر از پولونزکوی نمی شود. به پولونزکوی بروید و در طبیعت های زیبا و وسیع آن حسابی پیاده روی کنید، اکسیژن خالص استشمام کنید و از صبحانه ها و غذای ترکی که به سبک سنتی در رستوران های این روستا درست می شود، حسابی لذت ببرید. مسیرهای جنگلی بی نهایت زیبایی در پولونزکوی به چشم می خورد که می توانید وقتتان را در آنها بگذرانید.

پولونزکوی در استانبول

محله کمر بوگارز در استانبول

اگر دوست دارید تا علاوه بر لذت بردن از یکی از بهترین مناطق طبیعت گردی در ترکیه، اقامتی لوکس در ویلاهای خاص را تجربه کنید، تفریحاتی مانند اسب سواری و گلف را داشته باشید و ساعت ها بتوانید در طبیعت خستگی ناپذیر قدم بزنید و لذت ببرید، محله کمر بوگارز در استانبول را انتخاب کنید. اگر دوست دارید تا در طبیعت تنها باشید، پیشنهاد می کنیم آخر هفته را برای سفر به این منطقه انتخاب نکنید.

محله کمر بوگارز در استانبول

پارک ملی کاچکار

یکی دیگر از بهترین مسیرهای طبیعت گردی در ترکیه، پارک ملی کاچکار است. کاچکار، پارکی کوهستانی با آب و هوایی بیش از اندازه پاک و طبیعت بی نظیر است. وسعت این پارک ملی به اندازه ای است که حتی گردشگران زیادش هم نتوانسته ذره ای به بکر بودن آن ضربه بزند. چه حرفه ای هستید و چه نه، کاچکار انتخاب خیلی خوبی برای طبیعت گردی محسوب می شود و از آنجا که جایی کوهستانی است، مسیرهای کوهنوردی فوق العاده ای دارد. کاچکار در واقع دارای ۸ مسیر کوهنوردی اصلی است که برای انتخاب هر کدام از آنها باید حداقل امکانات مانند لباس و کفش مناسب را داشته باشید. طبیعت این پارک به اندازه ای نفس گیر است که احتمالا دوست داشته باشید چند روزی در آن بمانید. برای اقامت هم نگران نباشید، می توانید در خانه های ییلاقی ای که در این پارک ساخته شده است اقامت کنید.

پارک ملی کاچکار
معرفی هتل لو بلو در کوش آداسی
معرفی هتل لو بلو در کوش آداسی
۱۰ کاری که در سفر به استانبول نباید فراموش کنید!
۱۰ کاری که در سفر به استانبول نباید فراموش کنید!
سوملا، صومعه ای هزار ساله در قلب ترابزون ترکیه
سوملا، صومعه ای هزار ساله در قلب ترابزون ترکیه
معرفی هتل مای بید استانبول | ۴ ستاره
معرفی هتل مای بید استانبول | ۴ ستاره