بک پکرها چه افرادی هستند و چه خصوصیاتی دارند؟

کوله گردها واقعا چه افرادی هستند؟

در بسیاری از سایت های گردشگری و همچنین شهرها و کشورهای مختلف با کوله گرد یا همان بک ‌پکرها به احتمال زیاد برخورده اید، اما ممکن است مردم درباره اینکه کوله گردی چیست، نظرات مختلفی داشته باشند. با الی گشت همراه باشید تا این افراد را بیشتر بشناسید.

مطالب مرتبط:
۸ ماه سفر و کسب مهترین درس زندگی
درباره سفر حلزونی شنیده اید؟
backpacker

کوله گرد، روحیه ماجراجویی دارد و معمولاً از چیزهایی می گذرد تا بتواند سبک زندگی سفر و تجربه را دنبال کند. او معمولاً برای یک مدت طولانی سفر کند که او را از سایر مسافرانی که به سفرهای کوتاه مدت یا تعطیلات می روند متمایز می کند. او بسیار کم خرج سفر می کند و سعی می کند جاهایی را پیدا کند که دیگران کمتر به آنجا رفته اند. تنها وقتی در یک هتل پنج ستاره اقامت می کند که هزینه اش را شخص دیگری پرداخته باشد.

کوله گرد سعی می کند مردم را به معنای واقعی بشناسد

به نظر او تنها راهی که می ‌توان یک کشور و مردمش را به خوبی شناخت، زندگی در بین مردم متوسط جامعه است و هیچ وقت با گذراندن یک تعطیلات کوتاه در ماریوت اسپانیا حرف خودش را زیر پا نمی گذارد. کوله گرد همیشه از مشاهده چگونگی پخت غذای محلی و از خوردن آن لذت می برد. گاهی اوقات سعی می کند کمی ولخرجی کند و یک غذای خوب غربی بخورد اما بعد از آن پشیمان می شود که چرا مثلاً غذای محلی پاد تای سفارش نداده است.

غذا خوردن بک پکرها

او از اینکه به مک دونالد برود و قهوه و بستنی ارزان بخورد و از وای فای رایگان استفاده کند متنفر است. او بیرون از مک دونالد روی صندلی می نشیند و دزدکی از وای فای استفاده می کند. اگر در غذایش سوسک، مو، پشه و ناخن پیدا شود، به راحتی آن را از ظرف غذایش خارج می کند و بقیه غذایش را تمام می کند. او از رستوران ها سس کچاپ، نمک و شکر قرض می کند. او را همیشه از رستوران بیرون می اندازند. او دلش برای خانواده و دوستانش تنگ می شود، او بیشتر برای دست پخت مادرش دلش تنگ می شود تا اوقات خوشی که با هم داشتند.

امکانات مورد استفاده بک پکرها

backpackers travel

او خیلی وقت ها در جاده مریض شده است و با مشکلات بهداشتی مواجه شده است. وقتی مریض است چند روز در اتاق های ۳ دلاری بدون برق و با دستشویی مشترک می گذراند. تنها در صورتی که روزی ۱۵ لیتر عرق کند و از فشار زانو درد نتواند دوام بیاورد، یک اتاق ۱۰ دلاری با برق و تلویزیون و دوش آب گرم اجاره می کند. بیشتر بار کوله اش وسایل درمانی است. او تقریباً برای درمان هر دردی که دارد از روغن ببر استفاده می کند. بک ‌پکر تقریبا همیشه از وسایل نقلیه عمومی استفاده می کند و افتخار می کند که بالای اتوبوس و داخل قسمت بار سوار شده است و سفر کرده است. او همیشه در مورد اینکه چقدر اتوبوس های کوچک و شلوغ بهتر از اتوبوس های VIP است می گوید. او هیچ وقت در هتل گران فرودگاه اقامت نمی کند. اگر برای ساعت ۶ صبح پرواز دارد، یک جای خواب روی کف زمین فرودگاه برای خودش درست می کند . یک شب بی خوابی روی زمین سرد را تحمل می کند. کوله گرد دوست ندارد با گروه های توریستی مواجه شود و هیچ وقت با تور سفر نمی کند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد