ترسناکترین مکان های گردشگری هند

سفر به نقاط تسخیر شده در کشور هند

در روی زمین، حقایق ناگفته ای وجود دارد که پرداختن به آنها همیشه مورد علاقه بشر نبوده است. بنابراین این حقیقت ها مثل رازهای سر به مهر باقی مانده اند.

اگر به کشف ناشناخته ها و آشنایی با این حقیقت ها علاقه دارید، این مطلب را تا انتها بخوانید. در اینجا دو مورد از مکان های گردشگری ترسناک هند، معرفی شده است. با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
اگر گرسنه هستید این غذاهای هندی را نگاه نکنید!
زیباترین جاذبه های گردشگری هند

قلعه بهانگار هند

همیشه  مسائلی که پیچیده هستند و از فهم و درک بشر خارج بوده اند، برای همه از قبل تا حالا جالب بوده اند اما شاید ترسی که وجود دارد مانع از شناخت این مسائل بوده است. اما ما در اینجا سعی می کنیم پرده از راز این مکان ها برداریم.

قلعه‌ی بهانگار در ایالت راجستان هند

قلعه ی بهانگار در شهری به همین اسم قرار دارد و این شهر را به عنوان یکی از تسخیر شده ترین نقاط گردشگری هند می شناسند. علیرغم ترسناک بودنش، مردم زیادی در دنیا وجود دارند که حاضرند هر ریسکی را بکنند تا از این نقطه ی مرموز دیدن کنند(گردشگران ماجراجو!)

نکته ی جالبی که درمورد بازدید از شهر وجود دارد این است که اگر بخواهید بعد از غروب از این شهر تسخیر شده دیدن کنید، به شما اجازه ی  اینکار داده نمی شود. در واقع این قوانین را مقامات هند وضع کرده اند و دلیل آن هم خیلی مشخص نیست. اما تابحال بارها به خطرناک بودن بازدید بعد از غروب آفتاب اشاره کرده اند.

درباره ی این شهر داستانی هست و مربوط به جادوگری است که عاشق دختری شاهزاده می شود. اما دختر شاهزاده میلی به این پیوند ندارد و جادوگر هم تصمیم می گیرد او را جادو کند. دختر از این کار جادوگر با خبر می شود و دستور می دهد او را بکشند و جادوگر هم در موقع مرگ خود، قلعه و ساکنانش را نفرین می کند.

جالب است بدانید درباره این قلعه و این شهر و موقعیت ترسناکی که بعد از غروب خورشید پیدا می کند، مستند هم ساخته شده است اما تابحال هیچکدام تایید نشده اند.

روستای کولدهارا هند

کولدهارا باز هم در ایالت راجستان

دومین مکان ترسناکی که قصد معرفی آن را داریم باز هم در ایالت راجستان هند قرار دارد.

اسم این مکان، کولدهارا است و روستایی است که از ۲۰۰ سال پیش تا حالا کسی در آن ساکن نشده است. داستانی که درباره این روستا وجود دارد این است که طلسمی ناشناخته باعث ناپدید شدن ساکنان این روستا شده است.

حالا این دهکده مثل خرابه ای است که هیچ کسی وارد آن نمی شود. نکته ی مرموزی که درباره این دهکده وجود دارد و هنوز هم ناشناخته باقی مانده است، این است که علاوه بر ناپدید شدن ناگهانی روستایی ها، ۸۳ دهکده ی  اطراف آن هم ناپدید شده اند!

هنوز هم نفرین افراد ناپدید شده، در این روستا هست و هر فرد دیگری که بخواهد در این روستا زندگی کند را هم شامل می شود. شاید به همین دلیل است که تا به امروز این روستا خالی از سکنه مانده است.

منبع: holidify.com

هتل آغشته به خون، ترسناک ترین هتل دنیا!
مسجد نگارا در کوالالامپور، تلفیقی از فرهنگ ملل مختلف
کلیساهای چوبی و قدیمی قرون وسطایی نروژ
چند دقیقه‌ در میان مردم هایتی + ویدیو

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code