تفریحات ارزان در سنگاپور

کارهایی که می توانیم ارزان در سنگاپور ارزان دهیم

سنگاپور کشور گرانی است و شاید کاریش نشود کرد، در این شهر نسبت به کشورهای اطرافش با قیمت های گرانتری روبرو می شوید، البته اگر بخواهید سفر کوچک چند روزه داشته باشید شاید خیلی به مشکلی بر نخورید اما برای سفرهای طولانی شاید آنقدر هزینه های زندگی شوکه کننده باشد که آن هایی که تصمیم دارند ارزان سفر کنند دور این شهر را خط بکشند، اما اگر همچنان دلتان می خواهد که سنگاپور را  ببینید ما می توانیم تفریحاتی به شما پیشنهاد بدهیم که بدون اینکه جیبتان زیادی خالی شوید از دیدن این شهر زیبا هم بی نصیب نشوید، با الی گشت همراه باشید تا ۵ کار ارزان در این شهر را به شما معرفی کنیم.

مطالب مرتبط:
یک روز کامل در سنگاپور
جاذبه های تفریحی اطراف سنگاپور

خوردن غذاهای ارزان در محله هند کوچک

سنگاپور غذاهای خیلی خوشمزه ای دارد اما بیشتر رستوران های این شهر گران هستند،  یکی از بهترین جاهایی که می توانید در آنجا غذا میل کنید محله هند کوچک است در آنجا غذاهای عالی هندی را فقط به قیمت ۵ دلار سنگاپور تهیه کنید، به مغازه هایی بروید که در آنجا راحت بتوانید غذای خود را با دست بخورید و از آن لذت ببرید، ممکن است تنها خارجی ای باشید که به محله هند کوچک رفته تا غذا بخورد بنابراین از نگاه های خیره مردم  تعجب نکنید. غذاخوردن در این محله یکی از بهترین تفریحاتی است که  می توانید در این شهر داشته باشید.

غذای هندی

خوردن غذاهای ارزان در محله چینی ها

جای دیگری که می شود در آنجا غذاهای عالی و ارزان پیدا کرد محله چینی ها است، در این جا یک عالمه غذای چینی خوشمزه در ظرف های کوچک و با مزه انتظار شما را می کشد، دستفروش های زیادی هم هستند که غذاهای ارزان می فروشند، در محله چینی ها هم غذاهای خوشمزه و ارزان بخورید و هم  در محله بگردید و مردم را تماشا کنید، می توانید با چسبیدن به دستفروشان محله چینی ها و محله کوچک هند هزینه های خورد و خوراک خود را خیلی کم کنید.

ناهار خوردن

اگر به دنبال جایی زیبا هستید تا در آنجا بنشینید و غذای خوب بخورید بهترین زمان برای غذا خوردن در رستوران های معروف سنگاپور در زمان ناهار است چون اون موقع رستوران ها ۲۰ درصد تخفیف می دهند اینجوری می توانید در غذاهای خود تنوع هم ایجاد کنید. حتما به رستوران های مراکز خرید زیر زمینی هم سر بزنید چون در آنجا غذاهای ویژه ای برای ناهار سرو می شود.

گردش در باغ ها

رفتن به باغ گیاه شناسی مجانیه و محلی عالی برای گشت و گذار مخصوصا در صبح و عصر است چون در این زمان ها هوای استوایی سنگاپور کمی خنک تر می شود، صبح های خیلی زود مردم در چمن ها تمرین های تای چی انجام می دهند که دیدن حرکات هماهنگ آن ها می تواند خیلی هیجان انگیز باشد.

باغ های سنگاپور

باغ وحش سنگاپور و سافاری در شب

باغ وحش سنگاپور از آن دست جاهایی است که اگر نروید از دستتان رفته !  دراین باغ وحش حیوانات را در قفس های کوچک نیستند و می توانید یک تور شبانه هم به همه قسمت های پارک داشته باشید و زندگی در شب حیوانات را هم ببینید، البته این تور پولش خیلی ارزان نیست اما اگر این دو کار را با هم انجام دهید در آخر پول کمتری پرداخت می کنید.

باغ وحش سنگاپور

منبع: nomadicmatt.com

۸ مورد از جاذبه های معروف شهر مستیا در گرجستان
۸ مورد از جاذبه های معروف شهر مستیا در گرجستان
پارک ملی یالا، بهترین مکان در سریلانکا برای تماشای حیات وحش!
پارک ملی یالا، بهترین مکان در سریلانکا برای تماشای حیات وحش!
بیشترین تنوع جانوری را در باغ وحش دوزیت بانکوک ببینید!
بیشترین تنوع جانوری را در باغ وحش دوزیت بانکوک ببینید!
اگر می خواهید شاهد پدیده رقص ارواح باشید به این کشورها سفر کنید!
اگر می خواهید شاهد پدیده رقص ارواح باشید به این کشورها سفر کنید!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code