بلیط هواپیما

تفریحات لوکس در سفر به هنگ کنگ

هنگ کنگ یکی از بهترین شهرهای دنیا برای گذراندن یک تعطیلات آرامش بخش است و بد نیست بدانید که این شهر پربازدید ترین شهر دنیا هم هست. مستعمره ی پیشین بریتانیا با آسمانخراش هایی که شناسه آن هستند، یکی از هیجان انگیزترین مکان های آسیاست. هنک کنگ آمیزه ای جالب از افراد خارجی، چینی ها و ملیت هایی از دیگر کشورهای دنیاست که از ۱۰۰ سال پیش در این شهر جمع شده اند و فرهنگ پویایی را در آن بوجود آورده اند. با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
هنگ کنگ، شهر آسمان خراش ها
تجربه توسعه دیزنی در هنگ کنگ

هتل لانگهام خنگ کنگ

در هتل لانگهام هنگ کنگ اقامت کنید

هنگ کنگ به معنای واقعی منطقه ای پر از هتلهای لوکس است که با هم بر سر ارائه بهترین و با کیفیت ترین سرویس به مشتریان رقابت می کنند، بنابراین در هتلهای این شهر با استانداردهای بسیار بالایی روبرو هستیم. اخیرا چندین میلیون دلار صرف نوسازی هتل لانگهام در این شهر شده است. اتاق های هتل بسیار بزرگ و جادار و مدرن و شیک هستند و سبکی شبیه هتل لانگهام در ملبورن استرالیا دارند.

با کشتی جابه جا شوید

روش های کمی برای داشتن یک منظره ی فوق العاده از شهر هنگ کنگ وجود دارد که یکی از آنها را می توان از طریق سفر با قایق بزرگ تفریحی از Kowloon تا جزیره HK داشت. اگر به ترکیه قبلا سفر کرده باشید، هنگام سفر با این کشتی به یاد سفرهای کشتی بین قسمت های آسیایی و اروپایی استانبول می افتید اما با این تفاوت که در آنجا در مسیر با مناره های بیشمار روبرو می شوید و در اینجا با آسمانخراش های بیشمار!

کشتی سواری | هنگ کنگ

در ماندارین گریل غذا میل کنید

یکی از بهترین کارهایی که قبل از هر سفر می توانید انجام دهید، مراجعه به سایت های معروف گردشگری و خواندن نظر افراد مختلف درباره آن آن شهر و مناطق و جاهایی است که در آن شهر رفته و دیده اند، مثل رستوران ها، تورهای دورن شهری، هتلها، جاذبه های گردشگری و… در سفر لوکس به هنگ کنگ برای داشتن یک ناهار یا شام لوکس، ماندارین گریل باید انتخاب اولتان باشد. وقتی بروید با فیدبک عالی ای که از رستوران و سرویس دهی آن می گیرید، شگفت زده می شوید…

هنگ کنگ را از بالای شهر با هلیکوپتر کشف کنید

سرویس های هلیکوپتری در شهر هنگ کنگ، مناظر فوق العاده ای از شهر هنگ کنگ را به شما هدیه می دهند. پرواز با این هلیکوپترها از بندر ویکتوریا شروع می شود و تا سواحل جزیره ای جنوب هنگ کنگ ادامه دارد. مدت زمان این پرواز، ۱۵ دقیقه است و یکی از بهترین راه های آشنایی با یکی از دیدنی ترین شهرهای دنیا است.

با یک نمای کوچولو از شهر چطورید؟

بازدید از شهر هنگ کنگ بدون فتح قله ی ویکتوریا مثل خوردن سالاد بدون سس است! بنابراین یکی از بایدهای سفری هر گردشگری به این شهر است.و به همین دلیل است که باید چرت بعدازظهری تان را فراموش کنید و کمی دنیابل ماجراجویی بروید. برای رفتن به قله ی این منطقه هم لازم نیست به خودتان زحمت بدهید، ماشین کابل ای در پایین ان منتظرتان است تا شما را به بالای ویکتوریا برساند، معروفترین نمای شهر هنگ کنگ…

منبع: gotravelyourway.com

سفر اولی ها چه نکاتی را رعایت کنند؟
سفر اولی ها چه نکاتی را رعایت کنند؟
لذت سفر به آفریقای جنوبی
لذت سفر به آفریقای جنوبی
مسجد لالا مصطفی پاشا، مسجدی با معماری گوتیک در قبرس
مسجد لالا مصطفی پاشا، مسجدی با معماری گوتیک در قبرس
معروف ترین جاذبه های گردشگری پکن چین
معروف ترین جاذبه های گردشگری پکن چین