بلیط هواپیما

تفریحات هیجان انگیز در پاتایا

در پاتایا چه تفریحاتی انجام دهیم؟

به غیر از گشت و گذار در خیابان های شلوغ و سرزنده پاتایا، تفریحات و فعالیت های زیادی می توانید در طول شب و روز در این محل انجام دهید. قرار گرفتن در منطقه ساحلی باعث شده که خیلی از این تفریحات به دریا ربط داشته باشد، گشت و گذار در جزایر اطراف و سواحل خیره کننده آن یکی از محبوب ترین تفریحات است. هم آن هایی که در پی هیجان هستند و هم آن هایی که آرامش را دوست دارند می توانند غرق در تفریحات گوناگون این جزیره شوند پس هیچ دلیلی وجود ندارد که در پاتایا حوصلتون سر برود، با الی گشت همراه باشید تا تفریحات این محل را بهتر بشناسید.

مطالب مرتبط:
پاتایا و جاذبه هایش
تجربه هایی روی آب و زیر آب در پاتایا

بازی گلف

پاتا ۳۰ زمین گلف مختلف دارد که بعضی از آن ها ساده و بعضی از آن ها حتی ۱۸ حفره هستند. زمین گلف سیام مطابق با کلاس و استانداردهای جهانی ساخته شده و هر سال میزبان تورنمنت هوندا می باشد. پاتایا به دلیل تنوع انتخاب زمین، خوب بودن شرایط و آب و هوا، کیفیت بالای زمین ها و هزینه ارزان، محبوب گلف بازها می باشد. گلف بازی در این جزیره راهی عالی برای لذت بردن از هوای آفتابی و دیدن افراد جدید است.

زمین گلف پاتایا

رفتن به جزایر اطراف

جزایر کوچک و بدون سکنه که در آن سوی سواحل پاتایا قرار دارند بهشت جزایر استوایی هستند. جزایری که کمی دورتر از پاتاها هستند سواحل شنی خاص و زیبا، آب گرم و صخره های مرجانی دارند. با کروز به جزایر کوه رین، کوه خرم، جزیره میمون بروید و در آب های صاف و شفاف آنجا شنا و غواصی کنید، به میمون های ماکاک دوست داشتنی غذا بدهید و یا فقط از نسیم تازه دریا لذت ببرید.  برای رفتن به جزایر نزدیک تر کروز از اسکله «بالی های» حرکت می کند، قیمت این گشت و گذار برای هر نفر ۳۰۰۰ بات است.

جزایر اطراف پاتایا

پاراسیلینگ

جاهای زیادی در پاتایا هست که می توانید به آنجا بروید و از چشم انداز شهر لذت ببرید اما هیچ کدام از آن ها به زیبایی چشم اندازی که در چند متر بالاتر از خلیج پاتایا می توانید ببینید نمی رسند. در اینجا چترهای رنگارنگ بسیاری را در آسمان می بینید که با قایق های موتوری کشیده می شوند، این تجربه کوتاه ولی هیجان انگیز را می توانید با هزینه ۵۰۰ بات در سواحل پاتایا انجام دهید.

پاراسیلینگ

صخره نوردی

در شمال پاتایا صخره های زیادی وجود دارد که آنجا را بهشتی برای علاقمندان به صخره نوردی کرده است. صخره نوردی ورزشی فیزیکی و ذهنی است که نیاز به قدرت بالا به ویژه در دست ها و بازوها دارد تا بتواند وزن را تحمل کند و از سرشیبی بالا برود. سازمان هایی هستند که به کمک آن ها می توانید این ورزش هیجان انگیز را در پاتایا تجربه کنید.

رفتن به پارک آبی

پاتایا سه پارک آبی دارد که در آنجا می توانیدحسابی آب بازی کنید. این پارک های آبی فقط سرسره های آبی و آب پاش ها نیستند بلکه در آن ها گرداب، رودخانه ها و دریاهای شبیه سازی شده، زیپ لاین ها و حتی رستوران های عالی و نمایش های مخصوص شبانه هم وجود دارد تا روزی سرشار از شادی و هیجان را برای شما به وجود بیاورد.

منبع: bangkok.com

مهدی شهر نگین تاریخی و گردشگری سمنان
مهدی شهر نگین تاریخی و گردشگری سمنان
شهرهای جذاب برای مسافرت بهاری
شهرهای جذاب برای مسافرت بهاری
بندری به سبک یونانی در همسایگی ایران؛ آیوالیک ترکیه!
بندری به سبک یونانی در همسایگی ایران؛ آیوالیک ترکیه!
تصاویری از معماری خارق العاده مساجد جهان
تصاویری از معماری خارق العاده مساجد جهان