بلیط هواپیما

هیجان را در این تفریحات گرجستان به اوج برسانید!

فعالیت های ماجراجویانه در گرجستان

اگر در گرجستان به دنبال فعالیت های هیجان انگیز و ماجراجویانه هستید این پست برای شماست. گرجستان با طبیعت زیبا و کوه هایش پر از فرصت های ناب برای این جور کارهای هیجانی ست. الی گشت را همراهی کنید تا از ماجراجویی در گرجستان بگوییم.

گرجستان

پاراگلایدر

مطالب مرتبط:
واقعیت هایی جذاب درباره گرجستان که ممکن است ندانید!
این جاذبه های گردشگری گرجستان را از دست ندهید!

پاراگلایدر از آن ماجراجویی های هیجان انگیز که برای انجامش باید دل و جرات زیادی داشته باشید. البته اگر در جایی مثل گرجستان باشید مناظر زیبا و چشم اندازهای بینظیر این ماجراجو را برایتان لذت بخش تر می کند. می توانید در پاراگلایدر Gudauri هم در تابستان و هم در زمستان در نفس گیرترین مناظر گرجستان مثل عقاب در آسمان به پرواز در بیایید. قیمت و مدت آن در زمستان و تابستان فرق می کند؛ در تابستان با هزینه ۱۲۶ دلار به مدت ۲۵ تا ۳۵ دقیقه و در زمستان با ۶۳ دلار ۱۵ دقیقه پرواز کنید.

پاراگلایدر

ماشین سواری

در کنار رودخانه ی کورا در راستای اتوبان «رد برایت» که در ۲۰ کیلومتری مرکز شهر تفلیس است می توانید در پیست بین المللی روستاولی اوج سرعت و هیجان را تجربه کنید. در اینجا بهترین ماشین آف رود دنیا در اختیارتان است و بر روی آن می توانید به راحتی ناهموارترین مسیرها را پشت سر بگذارید و از روی تپه ها بالا بروید.

بالون سواری

برای بالون سواری باید به دره آلازونی (Alazani) بروید. این دره با بیش از ۱۰۰ کیلومتر طول در میان دامنه های جنوبی رشته کوه های قفقاز قرار دارد و قله های برف پوشیده و یخچال های طبیعی چشم اندازهایی جادویی به آن بخشیده است. تجربه بالون سواری در اینجا حدود ۱۸۰ دلار هزینه دارد.

رفتینگ

رفتینگ بهترین راه برای ماجراجویی رودخانه ای ست. ۵ تا رودخانه در گرجستان هست که این تفریح هیجان انگیز را به شما هدیه می دهد. فصل رفتینگ از ۲۲ آوریل تا ۱۵ اکتبر است ولی سطح آب در ماه های می و ژوئن (اردیبهشت و خرداد) به بیشترین مقدار خود می رسد برای همین رزرو رفتینگ در این ماه ها خیلی سخت است چون طرفداران زیادی دارد.

رفتینگ

پاراسیلینگ در باتومی

در پاراسیلینگ به مدت ۱۵ دقیقه در ارتفاع ۵۰ متری آب هستید و ۴۰ دلار پول می دهید البته اگر می خواهید ارتفاع تان ۲ برابر شود باید دو برایر همین مقدار پول دهید.

اسکی در پیست Gudauri

«هلی اسکی» یکی از منحصربفردترین تجربه هاست که می توانید آن را در پیست Gudauri انجام دهید. در این ماجراجویی چشم اندازهایی نفس گیر می بینید و از روی دامنه هایی به پایین می روید که تا به حال هیچ کسی روی آن ها اسکی نرفته است.

اسکی

بالا رفتن از کوه کازبگی

کوه کازبگی در مرز گرجستان و روسیه قرار دارد و تقریبا در ۱۰۰ کیلومتری شمال تفلیس است. می توانید با ۳ ساعت اتوبوس سواری از تفلیس به اینجا بیایید و این کوهنوردی هیجان انگیز را از روستای کازبگی شروع کنید.

منبع: georgiastartshere.com

مسابقه هیجان انگیز پرواز با لباس بالدار
مسابقه هیجان انگیز پرواز با لباس بالدار
تجربه ای شگفت انگیز برای رسیدن به اوج هیجان + ویدئو
تجربه ای شگفت انگیز برای رسیدن به اوج هیجان + ویدئو
هیجان انگیز ترین سرسره های آبی دنیا در کجا قرار دارند؟
هیجان انگیز ترین سرسره های آبی دنیا در کجا قرار دارند؟
ماجراجویی در تنها زیپ لاین زیر زمینی دنیا!
ماجراجویی در تنها زیپ لاین زیر زمینی دنیا!