تفریح و هیجان در سواحل بالی

سواحل بالی

بالی به داشتن کوه های آتفشانی جنگلی، شالیزارها و سواحل آرام معروف است سواحلی که می تواند شما را غرق در لحظاتی خوش و فراموش نشدنی کند. می خواهیم تعدادی از بهترین سواحل بالی را معرفی کنیم، در آنجا زندگی روزمره کسل کننده خود را فراموش و تفریحی متفاوت را تجربه می کنید. همه این سواحل، فضایی تمیز، آب هایی زلال و طبیعتی ناب دارند و کوه های جنگلی اطراف زیبایی آن ها چند برابر کرده است. وقتی در ساحل هستید در هر لحظه نسیم خنک دریا طراوت لذت بخشی را برای شما به وجود می آورد و می توانید تفریحات آبی مختلف را امتحان کنید. اگر می خواهید با بهترین سواحل بالی آشنا شوید الی کشت را همراهی کنید.

مطالب مرتبط:
به بالی بروید تا تجربه ای عالی داشته باشید!
جزایر دست نیافتنی در شرق بالی

ساحل نوسا دوآ (Nusa Dua)

ساحل نوسا دوآ در منطقه جنوبی کوتا قرار دارد و از سواحلی است که حتما باید در آن توقف و خودتان را غرق در تفریحات سرگرم کننده آن کنید. این ساحل از جاذبه های گردشگری محبوب است و در آنجا می توانید تفریحاتی را تجربه کنید که فقط مخصوص همین ساحل هست. این ساحل تعدادی از بهترین هتل ها، مرکز خرید، زمین گلف ۱۸ حفره و سواحل شنی طلایی دارد. اگر به دنبال سواحل شلوغ و پرانرژی هستید حتما این ساحل را در لیست خود قرار دهید. در اینجا می توانید تفریحات آبی مثل پاراسیلینگ، جت اسکی، شیرجه، غواصی و قایق سواری انجام دهید. در باشگاه گلف این ساحل زمین های گلف زیادی هست که به همراه خانواده می توانید روز را در آنجا بگذرانید.

ساحل نوسا دوآ

ساحل کوتا (Kuta)

ساحل کوتا معروف ترین ساحل بالی و پر از گردشگران مختلف و تفریحات هیجان انگیز است. در این ساحل ردیفی از صندلی ها و چترهای رنگارنگ را در کنار آب می بینید. ساحل کوتا با کافه ها و غذاخوری های خود و گردشگرانی که از سراسر جهان به این ساحل زیبا می آیند از دهکده کوچک ماهی گیری تبدیل به جاذبه توریستی ای پررونق شده است. بهترین زمان برای آمدن به این ساحل ماه جولای تا اگوست است چون در این ماهها جشن های شاد زیادی در این محل انجام می شود. برای آمدن به این ساحل باید در جایی دورتر، از ماشین پیاده شوید و بقیه راه تا ساحل را پیاده بیایید.

ساحل کوتا

ساحل سانور (sanur)

اگر دوست دارید که از سواحل شلوغ دور باشید مستقیم به سمت ساحل سانور بروید ساحلی که با تپه های شنی و آب های آرام خود بهترین محل برای تفریحات خانوادگی است. این ساحل مخصوصا در روزهای یکشنبه شلوغ می شود چون فروشندگان خیابانی زیادی به اینجا می آیند و جشن های شاد در آن برگزار می شود. فاصله این ساحل تا «فرودگاه بین المللی انگوراه  رای» با تاکسی ۲۰ دقیقه راه است و هزینه کرایه آن ۱۵۰,۰۰۰ روپیه اندونزی است.

ساحل سانور

ساحل بالنگان (Balangan)

شبه جزیره بوکیت در بالی جایی است که جزر و مدهای اقیانوسی و سواحل بکر زیادی دارد. در بین آن ها بالنگان بهشتی پنهان است که زمانی در بین موج سواران معروف بوده است. در این ساحل می توانید از آرامش طبیعت در بهترین حد خود لذت ببرید،  در زمین بازی آن صدف جمع کنید و قلعه های شنی بسازید. مانند بیشتر سواحل بالی در اینجا هم محوغروب خیره کننده و زیبای آن می شوید. این ساحل از هیاهوی گردشگری به دور است و در آن می توانید زمانی را با خود خلوت کنید.

منبع: thrillophilia.com

 

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code