بلیط هواپیما

تفریح و هیجان در شهر بازی ویا لند استانبول

شهر بازی ویالند استانبول

اگر به استانبول آمدید و دلتان هوای بازی های مهیج و شاد کرد، اگر دلتان خواست سوار بر ترن هوایی با سرعتی بیشتر از ۱۰۰ کیلومتر بر ثانیه در آسمان ها به پرواز پرواز دربیایید و شور و شوقی وصف نشدنی پیدا کنید باید بهتون بگویم که استانول یک شهربازی خیلی مهیج و خوب دارد که می توانید در آنجا لحظات فراموش نشدنی داشته باشید با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
۳ محله برتر استانبول برای اقامت
تجربه های ناب در سفر به استانبول
ویالند استانبول

اگر خانوادگی به استانبول می روید و یا همراه خود کودکی  دارید یکی از بهترین تفریحاتی که در استانبول دارید رفتن به شهربازی ویالند است. این پارک که اولین شهر بازی تفریحی استنبول است از بهترین مکان هایی است که در استانبول می توانید از آن بازدید کنید. پارک ویا لند در می ۲۰۱۳ در زمینی به بزرگی ۱۰۰ زمین فوتبال و با هزینه  ۶۵۰ میلیون دلار در قلب استانبول، در ناحیه ایوب افتتاح شده است. ویا لند از یک شهر بازی، ۱۰۰ هزار متر مربع مرکز نمایشگاهی و یک مرکز خرید تشکیل شده است. برای اولین بار هم در ترکیه و هم در جهان است که ترکیبی از شهر بازی و مرکز خرید صورت گرفته تا یک محیط تفریحی و خرید در کنار هم ایجاد شود. ویالند از زمانی که درست شده تبدیل به یکی از جاذبه های گردشگری شلوغ اروپای شرقی، بالکان، آفریقا و خاور میانه شده است. در مرکز خرید ویالند که بیش از ۲۰۰ فروشگاه دارید می توانید خرید کنید در شهر بازی آن هم بیش از ۳۰ بخش تفریحی شامل وایکینگ، دورا و دیگو، سیاه چال، رودخانه دیوانه، سافاری در تونل، جت اسکی، باب اسفنجی، کینگ کونگ و … وجود دارد. بسیاری از وسایل تفریحی این پارک برای اولین بار به ترکیه آمده و این پارک را در ردیف بهترین شهر بازی های معروف جهان قرار داده است، مثلا ترن هوایی ای که در این پارک وجود دارد از بهترین ترن هوایی های جهان انتخاب شده است.

مرکز خرید ویالند استانبول

این پارک سه قسمت جهان بازی، جهان ماجراجویی و جهان افسانه ای و بیش از ۵۰ بخش تفریحی دارد و بعد از تفریح و بازی با وسایل شاد و مهیج شهر بازی می توانید به مرکزخرید لوکس این پارک آمده و از میان اجناس و برندهای مختلف وسایل مورد نیاز خود را خرید کنید. در این پارک می توانید همزمان هم تفریح کنید هم خرید و هم در غذاخوری های آن غذاهای خوشمزه میل کنید. این شهربازی از تفریحاتی است که خانوادگی به این محل می آیند و یک روز کامل را در این پارک تفریح و شادی می کنند. این پارک قصد دارد که با سرمایه گذاری هایی که در آینده بر روی آن انجام می شود تبدیل به سه شهر بازی برتر اروپا شود. در ورودی پارک قلعه زیبایی وجود دارد  که از آن جا وارد پارک می شوید، این پارک بخش های مختلفی دارد تا بتواند همه افراد با سنین مختلف را جذب بازی های مهیج خود کند، تمام وسایل و بخش های این شهر بازی از بهترین شرکت های جهان آورده و ایمنی آن ها تضمین شده و مطابق با استانداردهای بین  المللی است و طراحی آن طوری است که می توانید تفریحاتی شاد و سرزنده را تجربه کنید. ترن هوایی این پارک با آخرین فن آوری های روز طراحی شده و سرعتی بیش از ۱۱۰ کیلومتر بر ثانیه دارد.

ورودی ویالند استانبول
معرفی هتل ۴ ستاره ماربل در استانبول
معرفی هتل ۴ ستاره ماربل در استانبول
معرفی هتل گرند اوزتانیک استانبول | ۴ ستاره
معرفی هتل گرند اوزتانیک استانبول | ۴ ستاره
استانبول با ۵ غذای لذیذ خیابانی
استانبول با ۵ غذای لذیذ خیابانی
تجربه های ناب در سفر به استانبول
تجربه های ناب در سفر به استانبول