چه نوع تورهای اتوبوسی در لندن وجود دارد؟

تورهای اتوبوسی لندن

در ادامه معرفی تورهای اتوبوسی شهرهای توریستی دنیا، این بار شما را با تورهای اتوبوسی لندن و تمام مزایای آن آشنا می نماییم. شهر لندن از زیباترین و محبوب ترین شهرهای توریستی جهان است و هر ساله افراد بی شماری برای بازدید از این شهر روانه انگلستان و شهر لندن می شوند. یکی از بهترین انتخاب ها برای دیدن تمام جاذبه های گردشگری لندن خرید بلیت اتوبوس های گردشگری این شهر است. به جز اتوبوس های هاپ آن هاپ آف و بیگ باس شرکت های دیگری نیز در این شهر به ارائه خدمات گردشگری با اتوبوس های روباز می پردازند. انتخاب بین هر یک از این شرکت ها ممکن است شما را سردرگم نماید. در نتیجه در این مطلب مجله الی گشت شما را با انواع تورهای اتوبوسی لندن و خصوصیت مهم هر کدام آشنا می نماییم تا با خیالی راحت تر به انتخاب تور اتوبوسی لندن بپردازید.

تورهای اتوبوسی لندن
مطالب مرتبط:
آشنایی با گران ترین محله های لندن
معرفی خوشمزه ترین غذاهای لندن
قبرستان هایگیت لندن، جاذبه ای مخوف در انگلیس

خرید آنلاین بلیت تورهای اتوبوسی لندن می تواند یکی از بی نظیر ترین روش ها برای دیدن این شهر باشد. این تورها شما را از اذیت های حمل و نقل شهر و گم شدن نجات می  دهد. اکثر بلیت تورها ی روزه به فروش می رسند. به راحتی به دیدن اصلی ترین جاذبه های لندن در تنها یک روز خواهید رفت. در مجموع می توان حدود ۷ شرکت را در لندن یافت که به برگزاری تورهای اتوبوسی لندن می پردازند. اتوبوس های هاپ آن هاپ آف، تورهای اتوبوسی شبانه، تجربه های بینظیر اتوبوسی، تورهای اتوبوسی دو ایت یورسلف لندن، سفرهای روزانه از لندن و پکیج های اتوبوسی کومبو از دیگر تورهای اتوبوسی این شهر هستند.

تورهای اتوبوسی لندن-بهترین تورها

مکان های توقف اتوبوس های هاپ آن هاپ آف لندن

  • برج لندن | Tower of London

بدون شک برج لندن یکی از بناهای مهم و تاریخی شهر است و در تمام برنامه ها و تور های لندن گنجانده می شود. در کنار برج از اتوبوس پیاده شده و راجع به تاریخ آن بشنوید.

  • چشم لندن | London Eye

در کنار منطقه بانک های جنوبی مشهور لندن از تورهای اتوبوسی لندن پیاده شوید. این نقطه، مرکز فرهنگی شهر محسوب شده و می توانید بهترین غذاها را در آن بیابید. نمایش های خیابانی بسیاری ببینید. به مکان هایی همانن تئاتر ملی، موسسه فیلم بریتانیا، سالن ملکه الیزابت و سالن جشن های سلطنتی سری بزنید. در نهایت در امتداد رودخانه می توانید به دیدن تئاتر جهانی شکسپیر بروید.

  • وستمینیستر ابی | Westminster Abbey

یکی از سایت های جهانی یونسکو بوده که بیشترین بازدید کننده را در میان تورهای اتوبوسی لندن دارد. از کلیسایی مربوط به قرن یازدهم میلادی دیدن کنید، کلیسایی که در آن پرنس ویلیام با کیت میدلتون ازدواج کرد.

  • پل بریج | Tower Bridge

تاور بریج یا ترجمه آن پل برج یکی از دیدنی ترین و پر رفت و آمدترین جاذبه های لندن است که توسط تورهای اتوبوسی لندن بازدید می شود. بنابراین در کنار این پل پیاده شوید تا از یکی از بناهای ویکتوریایی لندن دیدن کنید. درست در مقابل برج لندن و پس از عبور از پل لندن می توانید به پل بریج برسید.

  • کاخ باکینگهام | Buckingham Palace

شما به عنوان گردشگر هرگز نباید دیدن و عکاسی از کاخ باکینگهام، یکی از مهم ترین جاذبه های لندن را از دست بدهید. این کاخ یکی از باارزش ترین بناهای لندن و محل زندگی ملکه الیزابت دوم است. در کنار کاخ پیاده شوید. اگر شانس بیاورید می توانید عوض شدن نگهبان ها را تماشا کنید و پس از آن به دیدن پارک سبز و بناهای مذهبی ساکت آن بروید.

  • میدان ترافلگار | Trafalgar Square

یکی از نقاط شاخص لندن است که نمی توانید از دست بدهید.این میدان همیشه میزبان بسیاری از جشن ها و فستیوال ها در لندن است و اتفاقات فرهنگی بسیاری در آن اتفاق می افتد. به صورت نمادین، این میدان به خاطر ستون مشهور نلسون، گالری ملی و گالری پرتره های ملی معروف است. همچنین اگر به دنبال نمایی بی نظیر به سمت رودخانه هستید، این میدان مناسب شماست. در تمام تورهای اتوبوسی لندن سعی شده تا اتوبوس ها، حتما یک توقف در این میدان داشته باشند.

انواع تورهای اتوبوسی لندن

تورهای اتوبوسی بیگ باس

یکی از بهترین تورهای اتوبوسی لندن است که برای بازدیدکنندگان لندن، ۴ مسیر را با ویژگی ها و ایستگاه های مختلف مشخص نموده است. تورهای اتوبوسی بیگ باس، با رنگ های قرمز، آبی، سبز و نارنجی مشخص شده اند. مسیر قرمز برای شما گردشگران حدود ۲۳ ایستگاه را در کنار جاذبه ای دیدنی لندن قرار داده تا به راحتی بتوانید به دیدن آن ها بروید. جاذبه هایی همچون میدان ترافلگار، چشم کوکاکولای بندن، کلسای جامع سنت پل، باغ کاونت، برج لندن، هاید پارک و بسیاری دیگر از جاذبه ها را در مسیر قرمز خواهید دید. مدت زمان دور کامل اتوبوس در این مسیر، ۲ ساعت و نیم است.

مسیر آبی که بیشتر جاذبه های بخش غربی لندن را پوشش می دهد، ۱۴ ایستگاه متفاوت داشته و از میدان موزه حرکت خود را شروع می کند. در نهایت می توانید از خیابان های کنسینگتون، بیزواتر و بیکر نیز دیدن کنید. دور کامل این مسیر یک ساعت و ۱۵ دقیقه طول می کشد.

مسیر سبز که به شمال لندن اختصاص داده شده است از مرکز لندن شروع شده و بلومزبری تا سنت پانکراس و ایستگاه های ایستون را در بر می گیرد. این خط حدود ۱۰ ایستگاه برای توقف دارد. شما را به دبدن موزه های لندن و باغ ها برده و راهنمای صوتی با ۱۲ زبان متفاوت دنیا دارد. زمان یک دور کامل اتوبوس ها یک ساعت و ۱۵ دقیقه خواهد بود.

مسیر نارنجی، یک مسیر مستقیم در میان تمام جاذبه های معروف لندن است. در تورهای اتوبوسی لندن و بیگ باس ما این مسیر را به شما پیشنهاد می دهیم. دور کامل اتوبوس حدود ۱ ساعت و نیم طول کشیده و می توانید از جاذبه هایی همچون برج ساعت، گرین پارک، میدان ترافلگار و … دیدن کنید.

تورهای اتوبوسی لندن-بیگ باس

مسیر تورهای اتوبوسی گلدن

از دیگر تورهای اتوبوسی لندن می توان به تور اتوبوسی گلدن اشاره کرد. این شرکت برای شما گردشگران ۵ مسیر گردشگری را مشخص نموده که با رنگ های سبز، آبی، قرمز، نارنجی و زرد تفکیک شده اند. نقشه هر یک از مسیرها و ایستگاه ها را در هنگام خرید به راحتی می توانید تماشا کنید و در نهایت به سوار مسیر مورد نظرتان شوید. مسیر آبی، تمام جاذبه های اصلی شهر لندن را پوشش می دهد و ۵ راهنمای انگلیسی زبان دارد که در هر ایستگاه توضیحات مورد نظر آن جاذبه را می دهد. کاخ باکینگهام، میدان ترافلگار، برج ساعت، بیگ بن و کلیسای سنت پل از جاذبه های این مسیر است.

در مسیر قرمز میدان موزه به جاذبه های مسیر آبی افزوده می شود. در مسیر نارنجی مادام تسو و کینگز کراس را به همراه بسیاری دیگر از جاذبه های گردشگری لندن خواهید دید. مسیر زرد در حقیقت صبح های زود از هتل های مختلف مهمانان و گردشگران را سوار می نماید و مسیر سبز حرکت خود را در زمان بعد از ظهر از مرکز لندن تا هتل های مختلف انجام می دهد.

تورهای اتوبوسی لندن-گلدن

تورهای اتوبوسی د اروجینال

یکی دیگر از تورهای اتوبوسی لندن که حدود ۶۰ ایستگاه را پوشش می دهد، اتوبوس های د اورجینال هستند. این تورها شما را به دیدن بهترین مناطق خرید و موزه های لندن می برد. مراکز خرید لندن یکی از جاذبه های پر طرفدار برای گردشگران عاشق خرید است. یکی از جالب ترین و عجیب ترین این اتوبوس ها، تور اتوبوسی چای بعد از ظهر بی بی بیکری (the BB Bakery Afternoon Tea Bus Tour) است. این اتوبوس در طول سفر با شیرینی ها و نان های خوشمزه و چای از شما همانند یک رستوران متحرک پذیرایی می نماید.

تورهای شبانه لندن

شروع تورهای شبانه لندن از پارک گرین در کنار هتل ریتز شروع شده و شما را به دیدن جاذبه های معروف لندن در زیر نورهای چراغ های نئون می برد. این تورها تقریبا حدود یک ساعت و ۱۵ دقیقه طول می کشد و در فصل های گرم سال از ساعت ۷:۳۰ شب تا ساعت ۱۰:۱۵ شب حرکت دارد.

تورها اتوبوسی گوست

رنگ این نوع از تورهای اتوبوسی لندن به رنگ سیاه بوده و گردشگران را به مناطق تاریک اما مشهور و تاریخی شهر می برند. اگر کارت گردشگری آیونچر لندن را دارید، شرکت در این تورها برای شما رایگان خواهد بود. اگر دوست دارید که در حین بازدید کمی بترسید یا ادرنالین ترشح کنید، در این تورها شرکت کنید. اتوبوس ها از ایستگاه خیابان نورثامبرلند نزدیک میدان ترافلگار و در روبروی کافه شرلوک هلمز مسافران را سوار می نماید. ساعت حرکت اتوبوس ها در هر روز از هفته متفاوت است. بنابراین اگر قصد شرکت در این نوع از تورهای اتوبوسی لندن را دارید، از قبل اطلاعات کامل آن را در بیابید.

تورهای شبانه اتوبوسی لندن

متاسفانه در این مطلب از الی گشت نمی توانیم تمام اطلاعات مورد نظر شما را بدهیم اما می توانیم شروعی برای آشنایی شما با این موضوع و تورهای اتوبوسی لندن باشیم. برای خرید بلیط هواپیما به مقصد لندن یا رزرو هتل در این شهر می توانید به راحتی به سایت یا اپلیکیشن الی گشت مراجعه کنید و به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید. همچنین اگر به دنبال اطلاعات بیشتر راجع به شهر لندن هستید، می توانید به مجله اینترنتی الی گشت مراجعه کنید و راهنمای سفر به لندن، آشنایی با مراکز خرید لندن، آشنایی با جاذبه های لندن، نکات سفر به لندن و بسیاری دیگر از اطلاعات مورد نیاز خود را بخوانید.

منبع: londonpass.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد