بلیط هواپیما

چرا نوروز امسال با الی گشت به گوا سفر کنیم؟

تور نوروزی گوا

گوا کجاست؟ این استان را به عبارتی بهتر جزیره ی هندی را می شناسید؟ به هر حال روزی روزگاری این جزیره در بین گردشگران ناشناس بود اما امروزه یه یکی از اصلی ترین مقاصد مسافران مخصوصا در بین ایرانیان تبدیل شده است. جزیره ی گوا مخصوصا این روزها که وارد بهترین آب و هوای خود شده است، بسیار دیدنی است و مقصد سفر خیلی ها و علی الخصوص مسافرین تعطیلات نوروزی از ایران شده است. ما امروز می خواهیم تا علاوه بر بررسی تور نوروزی گوا به شما بگوییم که اگر با الی گشت به این جزیره ی هندی و سواحل بی نظیرش سفر کنید، چه خدماتی را برای شما مسافران عزیز در نظر گرفته ایم پس در ادامه ی معرفی تور نوروزی گوا با ما همراه باشید.

تور نوروزی گوا

 تور نوروزی گوا آژانس الی گشت

مطالب مرتبط:
برنامه ی یک گردش ۲۴ ساعته در گوا!
آیا «گوا» پربازدیدترین مقصد گردشگری در هند است؟
راهنمای سواحل گوا؛ کدام ساحل برای شما مناسب تر است؟

یکی از اهداف همیشگی الی گشت در طول دوره ی کاری خود از ابتدا تا به حال این بوده است که بهترین مقاصد تفریحی را که از هر نظر موجبات رضایت خاطر مسافران را به بار آورد را در بهترین شرایط در برنامه های سفر و تور خود در راس امور خود قرار دهد. یکی از همین بهترین تورها، تور نوروزی گوا الی گشت است که در زمره ی بهترین تورهای نوروزی و مقاصد خارجی ایران و شرکت الی گشت قرار گرفته است. از آن جایی هم که در آستانه ی نوروز قرار گرفته ایم، الی گشت بهترین امکانات و برنامه های مسافرتی خود را برای این مقصد و دیگر مقاصد در نظر گرفته است. در زمینه ی کیفیت تور نوروزی الی گشت نیز باید بگوییم که بهترین کیفیت ها و امکانات برای شما مسافرین عزیز تدارک دیده و در نظر گرفته شده است.

بهترین هتل های ۳ تا ۵ ستاره و زبانزد مخصوصا در زمینه ی ارائه ی خدمات، بهترین پرواز از بهترین شرکت هواپیمایی موجود، بهترین همراهی سفر و بسیاری از دیگر امکانات را ما برای شما در این تور نوروزی مهیج در نظر گرفته ایم. شما تنها کافی است که در بین هتل های مختلفی که در پکیج نوروزی گوا برای شما در نظر گرفته ایم، هتل مورد نظر خود را بسته به بودجه و انتظارتان انتخاب نمایید و باقی امور سفر خود را به ما بسپارید. از جمله ی دیگر خدمات عمومی که ما برای شما مسافرین محترم در نظر گرفته ایم این است که در این تور راهنمای فارسی زبان، گشت شهری و بازدید از جاذبه های معروف گوا، ترانسفر فرودگاهی و همچنین بیمه ی مسافرتی را ارائه می نماییم.

برای رزرو بهترین تورهای نوروزی اینجا را کلیک کنید

سفر

ممکن است شما از آن دسته از افرادی باشید که تجربه ی تلخی از سفر با دیگر تورهای مسافرتی داشته باشید. به طور مثال امکانات سفر آنگونه که به شما وعده داده بوده اند نباشد و یا این که وقت شما را به اصطلاح تلف کرده باشند. در الی گشت برای ما وقت طلاست! اگر هم که این وقت برای مسافر باشد، از اهمیت دو چندانی برخوردار می گردد. به همین خاطر ما سعی در ارائه ی بهترین زمان برای پرواز و سفرتان هستیم تا بزرگ ترین سرمایه ی شما و ما یعنی زمانتان به هدر نرود. از آن جایی هم که بزرگ ترین تلاش ما در راستای رضایت شما مسافر گرامی است، تمامی پروازهای تور نوروزی گوا الی گشت با شرکت هواپیمایی ماهان ایر انجام می پذیرد.

ترانسفرهای الی گشت

سفر به گوا

درباره ی تور نوروزی گوا الی گشت باید چند نکته ی مهم و اساسی را بدانید:

  • اگر می خواهید تا با صندلی های بیزینس کلاس در سفر باشید باید بر روی مبلغ نهایی تور خریداری شده ی خود؛ ۲ میلیون تومان اضافه تر نیز بپردازید.
  • اگر می خواهید تا تور گوا را برای سفر انتخاب کنید، به یاد داشته باشید که داشتن ویزای الکترونیک هند برای شما اجباری است. برای دریافت این ویزا باید کپی از تمامی صفحات شناسنامه، در صورت داشتن ویزای هند قبلی کپی از آن، اسکن صفحه ی اول پاسپورت ایرانی، فرم پر شده ی مشخصات، اسکن صفحه ی اول پاسپورت خارجی و اسکن عکس ۵×۵ خود را به آژانس هواپیمایی تحویل دهید.
  • نرخ کودکان زیر سنی خاص نیز ۱/۹۵۵/۰۰۰ تومان است.
  • لطفا توجه داشته باشید که آژانس گردشگری الی گشت در قبال صدور ویزای شما از طرف کنسولگری هند هیچ مسئولیتی ندارد و مسئولیت کنترل پاسپورت مسافر و تکمیل آن ها و در انتها تسلیم آن ها به کنسولگری تنها در حوزه ی اختیارات شرکت است.
تور نوروزی

در الی گشت ما می گذاریم تا هرگونه تغییراتی را که بخواهید در زمینه ی امور سفر خود اعمال نمایید. تنها برای همسفر شدن با الی گشت کافی است که تور ما را انتخاب کرده و در ادامه بلیط هواپیما را خریداری و هتل مورد نظرتان را که در پکیج های مسافرتی ما ارائه شده است را انتخاب و رزرو نمایید، همین ها کافی است!

دیگر نگران باقی امور سفر خود نباشید و باقی کارها را به ما بسپارید. بابت ترانسفر و تمامی کارهای دیگر مخصوصا در گوا خیالتان راحت باشد چون، الی گشت از قبل همه ی کارها را با نظم و ترتیب سازماندهی کرده است. در ضمن، اگر دوست دارید تا اطلاعاتی کامل درباره ی مقصد سفر خود و جاذبه های آن به دست آورید کافی است آن را در مجله ی گردشگری الی گشت جستجو نمایید تا دایره ای کامل از اطلاعات را به همراه عکس و نقشه ی آن در پیش روی خود داشته باشید.

توجه داشته باشید که از اولین دقایق شروع سفر و تا به اتمام آن ما با شما هستیم. با این حال اگر فکر می کنید که نیاز دارید تا با ما در ارتباط باشید تنها کافی است در هر ساعتی از روز چه کاری و چه تعطیل با کارشناسان ما توسط شماره ی ۸۵۴۰ تماس بگیرید تا آن ها از راه دور هم شما را پشتیبانی نماید.

سفر به گوا

حال تصور کنید که در شهر گوا هستید و دیگر باید با نمایندگان الی گشت در مقصدتان روبرو شوید. باید بگوییم که نمایندگان ما در تور نوروزی گوا الی گشت، با پرچم های ایران اسکای گروپ منتظر شما هستند. تنها کافی است که همان ترانسفری را پیدا کنید که در زیر علامت ایران اسکای، نام واچر هتل شما را دارد. این را یادتان باشد که شما حتی اگر از تور هم نخریده باشید اما آژانس هواپیمایی الی گشت را برای خرید پرواز خود انتخاب کرده باشید و یا هر شرکت دیگری را، می توانید به صورت جداگانه ترانسفر فرودگاه را خریداری نموده و هزینه ی آن را کاملا جدا پرداخت نمایید.

درباره ی استفاده از ترانسفرهای تور نوروزی گوا الی گشت باید بگوییم که حتما با تورلیدرهای خود هماهنگ باشید و ساعات رفت و برگشت را به صورت دقیق از آنان جویا شوید. این کار برای این است که گاهی ممکن است این اتفاق بیفتد تا به خاطر تفاوت هتل ها و همچننی تفاوت در ساعات رفت و برگشت، ساعت ترانسفر دارای تغییراتی باشد.

 

گوا

همچنین توجه داشته باشید که ترانسفرهای فرودگاهی منتظر شما می مانند تا در صورت تاخیر در پرواز و یا هرگونه اتفاق دیگری شما را به مقصدتان برسانند. پس در صورت بروز چنین اتفاقی به هیچگونه سردرگم نشوید و ضمن حفظ آرامش خود، به دنبال ترانسفر خود بگردید. البته در مقابل هم ما از شما این انتظار را داریم که در صورت بروز برخی از تاخیرهای کوچک و خارج از برنامه که ممکن است اتفاقی و به خاطر عواملی همچون ترافیک و یا تداخل زمانی باشد، شکیبا باشید و ما را در ارائه ی خدمات بهتر همراهی نمایید.

تور نوروزی گوا آژانس الی گشت

جزئیات تور نوروزی گوا الی گشت

در انتها به صورت کامل و جامع خدماتی را که در تور نوروزی گوا الی گشت به شما ارائه می نماییم را یک بار دیگر با شما مرور می کنیم.

تور نوروزی ۷ شب و ۸ روز

  • مدت تور: ۷ شب و ۸ روز
  • هتل: از ۳ ستاره تا ۵ ستاره
  • مدارک لازم: اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه و ۱۰ روز اعتبار
  • خدمات: بلیط رفت و برگشت گوا با ماهان ایر ، ۷شب اقامت در هتل با صبحانه، یک روز گشت شهری و بازدید از شهر گوا، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان
معرفی تورهای نوروز ۹۸ الی گشت
معرفی تورهای نوروز ۹۸ الی گشت
الی گشت و دریافت جایزه بهترین کارگزار غرب آسیا از دستان سفیر مالزی
الی گشت و دریافت جایزه بهترین کارگزار غرب آسیا از دستان سفیر مالزی
جشنواره تورهای پاییز ۹۸ الی گشت با ۱۰ درصد تخفیف
جشنواره تورهای پاییز ۹۸ الی گشت با ۱۰ درصد تخفیف
آخرین فرصت جشنواره تخفیف های بهاری الی گشت تا ۴۸ ساعت آینده
آخرین فرصت جشنواره تخفیف های بهاری الی گشت تا ۴۸ ساعت آینده