خرید با طعم گردش در بانکوک

مراکز خرید تایلند

بانکوک، پایتخت تایلند یکی از بهترین مقاصد گردشگری جهان است و شاید تعجب کنید اگر بدانید که این شهر بعد از لندن دومین شهر از نظر تعداد گردشگران بین المللی ورودی روزانه محسوب می شود. مطمئنا اکثر این گردشگران بعد از تایلند به مکان های دیگری مثل جزایر تایلند، سرزمین های مرتفع شمال غربی یا حتی به دیگر شهرهای آسیای شمال شرقی می روند، اما بیشتر کسانی که به عنوان گردشگر به بانکوک می آیند حداقل ۲ تا ۳ روز را در این شهر سپری کرده و از جاذبه های این شهر دیدن می کنند، برای آن ها این شهر شلوغ، مطمئنا شهر جالبی به نظر می آید. بیشتر گردشگران در این شهر قصد خرید پیدا می کنند، پایتخت تایلند به مراکز خرید خود معروف است و پاساژهای بزرگ شهر در بین جذاب ترین مراکز خرید جهان قرار دارند. این شهر برای فروشنده ها هم شهر ایده آلی است و به طور منظم برای تجارت به این شهر می آیند. مرکز خرید و پاساژهای بانکوک خدمات اضافه زیادی را به مشتریان ارائه می دهند که یکی از دلایل پر طرفدار بودن این مراکز، همین خدمات ویژه است. در این نوشته قصد داریم این خدمات ویژه را به شما معرفی کنیم، پس با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
در این بازار بانکوک خیلی باید مراقب جیبتان باشید!
در بازارهای بانکوک شکه می شوید!
مراکز خرید تایلند

جاذبه کلی پاساژهای تایلند

مراکز خرید تایلند دارای جذابیت هایی است که در مراکز خرید کشورهای غربی وجود ندارد شاید چون تایلند در مقایسه با آمریکا و بریتانیا، جامعه ای مصرف گرا به حساب می آید. اولین پاساژ خرید در این شهر در دهه ۱۹۷۰ ساخته شد و بیشتر این مراکز در قرن ۲۱ طراحی و یا حداقل نوسازی شده اند، پس طراحان تجربیاتی را که از ساخت پاساژهای غربی آموخته بودند در ساخت پاساژهای تایلند پیاده کردند و در طراحی، سلایق مردمان آسیا را نیز در نظر گرفتند. بهترین اجناسی که می توان خرید و بهترین غذاهای سراسر جهان در این پاساژها و رستوران های آن پیدا شدنی هستند. خرید کردن در این پاساژها که امکاناتی مثل هوای مطبوع، صندلی های بزرگ، بوتیک های منظم و رستوران های گوناگون دارند بسیار راحت و لذت بخش است. در این بوتیک های مدرن همه نوع وسایل از قبیل وسایل خانه، سوغاتی، کیف و کفش، محصولات محلی تایلند و وسایل الکتریکی با کیفیت ارائه می شود. اما در این مراکز به غیر از خرید کردن کارهای بسیار دیگری هم می توان انجام داد. سینما، مراکز تفریحی برای کودکان، تجربه های فرهنگی، شهر بازی، سرسره روی یخ، بولینگ و تفریحات جذاب دیگر، شماری از امکانات فراوان این پاساژها هستند.

مرکز خرید ترمینال 21

مرکز خرید ترمینال ۲۱

ترمینال ۲۱ یک مرکز خرید ۹ طبقه ، در منطقه واتهانا بانکوک است که به دسترسی نزدیک و آسانی به مترو دارد. این پاساژ بزرگ ترین مرکز خرد تایلند نیست اما از جدید ترین هاست ودر سال ۲۰۱۱ افتتاح شده است.

ویژگی های برجسته

برجسته ترین ویژگی این مرکز خرید بدون شک طراحی منظم داخلی آن است و نام پاساژ هم نشان دهنده این ادعا است. ترمینال ۲۱ در خروجی فرودگاه قرار دارد و هر طبقه آن نمایانگر یکی از شهرهای جهان است. در این پاساژ به جای اینکه بگوییم طبقه اول، طبقه دوم، طبقه سوم می گوییم طبقه رم، طبقه پاریس و طبقه توکیو، و وقتی با آسانسور به طبقات بالا می رویم با طبقات لندن، استانبول، سان فرانسیسکو و هالیوود روبرو می شویم. به دلیل مجاورت این پاساژ با فرودگاه، پس زمینه ای از فرودگاه هم در آن وجود دارد، نمایشگرهای الکتریکی مغازه ها، اطلاعات پروازهای فرودگاه را نشان می دهند و کارکنان خدماتی پاساژ لباسی به فرم خدمه پرواز دارند. علاوه بر نامگذاری طبقات به اسم هر شهر، آن طبقه دکوربندی، نقاشی ها و مجسمه های مربوط به همام شهر را هم دارد و واقعا پاساژ گردی در این مرکز،ت تجربه شیرین و منحصر بفردی است.

مرکز خرید ترمینال 21

منبع: hubpages.com

مرکز خرید ترمینال ۲۱ بانکوک
مرکز خرید ترمینال ۲۱ بانکوک
مردم شهر فرشته ها اینگونه زندگی می کنند!
مردم شهر فرشته ها اینگونه زندگی می کنند!
۴ روز رویایی در بانکوک
۴ روز رویایی در بانکوک
چطور از فرودگاه سووارنابومی بانکوک به شهر برویم؟
چطور از فرودگاه سووارنابومی بانکوک به شهر برویم؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code