بلیط هواپیما

در سفر چگونه با چالش های مختلف برخورد کنیم؟

چالش های مختلف در سفر

سفر یکی از زیباترین تجربه های زندگی است که در آن می توانید لحظات خیلی خوب و تجربه های تازه داشته باشید. مسافرت با همه خوبی هایی که دارد گاهی شما را چالش هایی روبرو می کند که باید توانایی برطرف کردن آن ها را داشته باشید. می خواهیم تعدادی از معمول ترین چالش های سفر را معرفی کنیم، الی گشت را همراهی کنید.

سفر
مطالب مرتبط:
۴ راه پیدا کردن وای فای در سفر
چرا افراد اهل سفر در محیط کار موفق تر هستند؟

داشتن Wi-Fi: برابر با زندگی است. هرجا باشد چه موزه ، رستوران یا یک مکان عمومی ، اولین سوالی که وقتی وارد انجا می شود این خواهد بود: ایا وای فایر دارید؟ این اولین بار در زندگیتان است که دسترسی به دنیای مجازی و دیجیتالی ندارید، قادر نیستید متنی بفرستید یا آن چنانکه دوست دارید به صحبت کردن بنشینید یا حتی هر لحظه وارد صفحه اینستاگرام شوید.

چکار باید بکنید: گوشی همراه خود را هنگام شروع این مسافرت در حالت هواپیما قرار دهید. در این حالت شما بدون استفاده دیتا می توانید از وایرفای استفاده کنید و دیگر هزینه های رومینگ خنده دار و مضحک نخواهید داشت. همچنین باید یاد بگیرید که چطور به زبان بومی منطقه ای که رفته اید درخواست وایرفای کنید. اما سعی کنید در این مورد زیاد وقت خود را صرف نکنید. خارج از وایرفای نیز دنیایی وجود دارد که دیدنی است و آن زمانی بدست می آید که حالات خود را به روزرسانی کنید.

وای فای در سفر

بیمار شدید:نگران نباشید درباره یک انفولانزای تمام عیار صحبت نمی کنیم تنها ممکن است دل پیچه یا درد معده ای باشد که هراز گاهی دیده می شود. وقتی غذا، آب  متفاوت جای دیگری را  می خورید یا ساعت شما فرق می کند بدنتان عکس العمل نشان می دهد که ممکن است این حالت در زمان مسافرت بیفتد ویا حتی ممکن است در منزلتان نیز دچار این حالت شوید.

چکار باید بکنید: قرص ضد اسهال با خود به همراه داشته باشید، راهنمای شهر را بخوانید تا ببینید کجا می توانید آب شرب سالم پیدا کنید و احتیاطهای لازم  برای غلبه بر خستگی پرواز را انجام دهید. اگر این اتفاق افتاد، یک روز برای استراحت به خود اختصاص دهید. دنیا تا فردا منتظر شما خواهد ماند. هر چه بیشتر استراحت کنید ، سریعتر بهبود خواهید یافت و بهتر به مسافرتتان ادامه خواهید دارد.

بیماری در سفر

تغییر برنامه ها: مسافرت عملی غیرقابل پیش بینی است. ممکن است در طول سفر به مسائلی برخورد کنید مانند بدی آب و هوا ، ترافیک یا تاخیر یا صف های طولاتی موزه ها که می توانند شمارا مجبور کنند برنامه ای را که داشتید عوض کرده و دوباره برنامه ریزی کنید.

چکار باید بکنید: نفرت دارید که برنامه هایتان را بهم بریزید ، اما در واقع کاری از دستتان برنمی آید … خوب پس…. بیخیال شوید. اگر برنامه ریز هستید، برنامه ای بریزید که در آن کاری نداشته باشید و  سعی کنید برای این موارد برنامه های دیگری در آستین داشته باشید.(برنامه های جایگزین که  از قبل آنها را درنظر گرفته اید).

نکاتی که معلولان قبل از پرواز باید بدانند!
نکاتی که معلولان قبل از پرواز باید بدانند!
اپلیکیشن های کاربردی برای سفر به کوالالامپور
اپلیکیشن های کاربردی برای سفر به کوالالامپور
به این دلایل حتما به مالزی در زمستان سفر کنید!
به این دلایل حتما به مالزی در زمستان سفر کنید!
با انواع سفر آشنا شوید
با انواع سفر آشنا شوید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code