در پارک آبی بلک مونتین تایلند به اوج هیجان برسید!

سفر کردن برای هر کسی معنایی دارد. بعضی از افراد سفر را به دلیل آرامشی که می دهد دوست دارند، بعضی ها به سفر می روند تا در جنگل و در کنار دریا یا در طبیعت به آرامش برسند و مدتی دور از هر هیاهویی سپری کنند، بعضی از افراد به دلیل آشنایی با فرهنگ های مختلف و آداب و رسوم مردم دنیا سفر می کنند، بعضی ها برای شناخت تاریخ جوامع و گروهی هم برای داشتن هیجان و تخلیه انرژی! گروه آخری که گفته شد، ازهر فرصتی استفاده می کننند تا انرژی شان را تخلیه کنند و انواع و اقسام تفریحات هیجان انگیز را امتحان می کنند و در انتخاب مقصد سفرشان آنجایی را انتخاب می کنند که حتما در آن چیز هیجان انگیزی وجود داشته باشد. تایلند یکی از کشورهای فوق العاده برای سفر است که فقط مختص دوستداران ساحل و دریا نیست. اگر شما هم عاشق هیجان هستید و تایلند را به عنوان مقصد سفرتان انتخاب کرده اید، این مطلب الی گشت را از دست ندهید و با یکی از بهترین پارک آبی های دنیا در این کشور آشنا شوید: پارک آبی بلک مونتین!

 مطالب مرتبط:
این کارها را هرگز در تایلند انجام ندهید!
طعم اصیل غذاهای تایلندی در ۵ غذای خوشمزه این کشور

پارک آبی بلک مونتین | تایلند

دلیل انتخاب پارک آبی بلک مونتین چیست؟

شاید با خودتان فکر کنید چرا باید پارک آبی بلک مونتین را انتخاب کرد وقتی این همه پارک آبی وجود دارد! در جواب باید گفت این پارک با امکانات خوب و تفریحات هیجانی ای که در دل خود دارد، مطمئنا نه تنها یکی از پارک های آبی خوب تایلند، بلکه یکی از بهترین پارک های آبی دنیاست. این پارک آبی نزدیک پایتخت تایلند یعنی بانکوک است و بنابراین در صورت اقامت در بانکوک می توانید به راحتی خودتان را به آن برسانید.

درباره پارک آبی بلک مونتین بیشتر بدانید

بلک مونتین در کشور تایلند قرار گرفته است و وسعتی حدود ۴۰۰۰۰ متر مربع دارد. این پارک تفریحی در سال ۲۰۱۱ افتتاح شد و خیلی زود توانست خود را در دل گردشگران تایلند جا کند. بلک مونتین در لیست ۲۵ پارک آبی برتر دنیا قرار دارد و علاوه بر این به دلیل وسعت و امکاناتی که دارد، یکی از به روز ترین پارک های آبی آسیا هم هست.
امکانات و لوزازم هیجان انگیز پارک آبی بلک مونتین
به طور کلی، این پارک آبی، ۹ سرسره و ۶ استخر نسبتا بزرگ دارد و انواع مختلف سرسره در این پارک آبی، مطمئنا هیجان انگیزترین قسمت پارک آبی است:
– یکی از سرسره ها، زنبور نام دارد که به رنگ زرد و مشکی و دقیقا شبیه زنبور است و حدود ۷۶ متر ارتفاع دارد و بعد از بالا رفتن از آن کافی است خودتان را رها کنید تا با سرعت باورنکردنی ای به داخل یک استخر آب پرتاپ شوید.

سرسره زنبوری | تایلند

 

– یکی از سرسره های خانواده دوست این پارک، سرسره سبز است که ارتفاعی ۲۰ متری دارد و با شیب ملایم و کمی که دارد، فرصت خوبی برای گرم کردن خود برای یک روز پر هیجان است!
– دوست دارید دسته جمعی و با خانواده یا دوستان تفریح کنید؟ سرسره موجی پهن هم برای شما پیشنهادی دارد! این سرسره، شیب ملایمی دارد و بنابراین انتخاب خوبی برای تمام افراد بزرگ و کوچک خانواده است.
شاید بعد از امتحان کردن این همه هیجان دوست داشته باشید تا کمی استراحت کنید و از طرفی از پارک هم بیرون نروید. بنابراین می توانید یک تیوپ بردارید و در رودخانه آرام، به آرامی غوطه ور شوید…
بلک مونتین هم مانند هر پارک آبی خوب دیگری، استخر موج دارد که بر خلاف پارک های دیگر که بخش سرسره ها بهترین بخش آن هستند، استخر موج یکی از بهترین بخش های این پارک آبی است. کافی است یک تخته بردارید و خود را در آغوش موج های خروشان رها کنید… این موج ها هر ۲۰ دقیقه یکبار در استخر ایجاد می شوند.

استخر آرام | بلک مونتین

چطور خودمان را به این پارک آبی برسانیم؟

برای رفتن به پارک آبی بلک مونتین کافیست از شهر بانکوک، حدود ۲ ساعت به سمت شمال شهر هویا هین رانندگی کنید، آن را راحت پیدا می کنید.
درباره هزینه بلیت این پارک آبی هم باید گفت که برای بزرگسالان و افراد بالای ۱۴۰ سانتی متر: ۶۰۰ بات (حدود ۵۵۰۰۰ تومان)
و برای کودکان با قد بین ۱۱۰ تا ۱۴۰ سانتی متر: ۳۰۰ بات (حدود ۲۷۰۰۰ تومان) است.

با ۲۰ میوه خارق ‌العاده تایلندی آشنا شوید (بخش اول)
با ۲۰ میوه خارق ‌العاده تایلندی آشنا شوید (بخش اول)
پارک لامپینی بانوک؛ طبیعتی زیبا و دل انگیز
پارک لامپینی بانوک؛ طبیعتی زیبا و دل انگیز
سفر به بانکوک، تایلند
سفر به بانکوک، تایلند
راهنمای سفر تنهایی به بانکوک
راهنمای سفر تنهایی به بانکوک

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code