جمله دوستت دارم به زبان فارسی روی مشهورترین دیوار پاریس!

دیوار عشق در پاریس و دوستت دارم فارسی!

بیشتر ما آرزوی دیدن عروس شهرهای جهان پاریس را داریم. شهری که وقتی نامش را می شنویم ناخداگاه یاد برج ایفل و خیایان سرزنده شانزلیزه می افتیم. اما این بار می خواهیم یک سوژه ی دوست داشتنی دیگری را در پاریس نشانتان دهیم! دیوار عشق!
دیوار عشق در پاریس Wall of Love در منطقه ی معروف مونمارت با مساحتی حدود ۴۰ متر مربع ساخته شده است. سال ۲۰۰۰ میلادی بود که هنرمندی به نام فدریک بارون که یک خوش نویس است همراه با یک نقاش دیواری به نام کلر کیتو این دیوار رو درست کرد. دیوار عشق پاریس دارای ۶۱۲ کاشی سورمه ای رنگ است که روی آنها به ۲۵۰ زبان دنیا جمله عاشقانه دوستت دارم نوشته شده است! روی این دیوار ۳۱۱ بار این جمله را می بینید اما از این جذاب تر اینکه شما می توانید به زبان فارسی هم ببینید که این جمله روی دیوار نوشته شده است آنهم برای سه بار!
برای دیدن دیوار عشق در پاریس نیازی نیست هزینه ای بپردازید چرا که بازدید از آن رایگان است. اگر روزی به فرانسه سفر کردید و قصد دیدن دیوار عشق در پاریس را داشتید انتظار دیدن توریست های زیادی را داشته باشید، کسانی که به تماشای این دیوار دوست داشتنی می آیند تا دوستت دارم را به زبان مادری‌شان پیدا کنند و با آن عکس بگیرند. حتما شما به عنوان یک ایرانی از دیدن دوستت دارم به زبان فارسی روی این دیوار هیجان زده می شوید، پیشنهاد می کنیم با گرفتن یک عکس از خودتان این خاطره دوست داشتنی را همیشه به یادگار داسته باشید.
روی دیوار عشق در پاریس اشکال قرمز رنگی را خواهید دید که نشان دهنده قلب های شکسته مردم هستند. دیوار عشق در پاریس نمادی از عشق، صلح و دوستی است. در تصویر زیر جمله ی زیبای من تو را دوست دارم را به زبان فارسی می توانید در این دیوار پیدا کنید؟ با الی گشت همراه باشید:

دیوار عشق در پاریس

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code