رستوران هایی برای روح و شکم در بانکوک

رستوران هایی با چشم اندازهایی زیبا در بانکوک

بانکوک شهری زیباست که روح زندگی در آن جاری است. می‌ توان گفت که این باور که بانکوک تا حدی شبیه به منطقه منهتن است، چندان بیراه نیست. خیابان ها و مناظری رنگارنگ و جاذبه های تاریخی و طبیعی فراوان باعث شده است که بانکوک در نگاه گردشگران جایگاه ویژه ای داشته باشد. الی گشت در این جا رستوران هایی را در بانکوک معرفی می کند که چشم اندازی زیبا دارند:

مطالب مرتبط:
رستوران های حلال بانکوک که گردشگران تشنه غذاهایش هستند!
خوراکی های خوشمزه ی محلی چینی ها در بانکوک
park society bangkok

رستوران پارک سوسایتی (Park Society)

این مکان چشم ‌اندازی زیبا به مناظر سبز پارک لومفینی (Lumphini) را به شما ارائه می ‌کند که در بیشتر بخش ‌ها به یک ساختمان منتهی می ‌شود. قیمت‌ های این مکان که در طبقه ۲۹ قرار دارد نیز به‌ اندازه ارتفاع فیزیکی آن بالا است ولی هرماه طرح‌ های تخفیفی در این رستوران ارائه می ‌شود.

از دیدن راه‌پله ‌های مخفی‌ که در آن‌ها عبارت Hi-So Only (به معنای تنها افراد سطح بالا مجاز هستند) نوشته ‌شده است وحشت ‌زده نشوید زیرا همه افراد به این مکان خوش ‌آمد گفته می ‌شوند و منظره‌ های ویژه این طبقات حتی زیباتر نیز هستند.

کافه ‌رستوران مون (Moon)

موانع بسیار کوتاه موجود در لبه ‌های این کافه ‌رستوران که بر روی سقف بنا شده است، تنها مرز بین شما و سقوطی ۶۱ طبقه‌ای به خیابان هستند. این رستوران که بر فراز هتل درخت بانیان (Banyan Tree) در بانکوک بنا شده است، مدعی است که یکی از بهترین نمونه‌ های موجود در جهان به ‌حساب می‌آید. این مکان نقطه ‌ای بسیار مناسب برای مشاهده منطقه فراپرا دنگ (Phra Pradaeng) به ‌حساب می‌آید که این منطقه یک ناحیه بسیار سرسبز است که به ‌صورت محاوره‌ ای به‌ عنوان ریه بانکوک نیز شناخته می ‌شود.

نکته: شلوارهای راحتی و دمپایی و صندل خود را در هتل رها کنید زیرا این کافه ‌رستوران تنها افرادی که لباس ‌های رسمی به تن دارند را می‌ پذیرد.

bangkoks financial district from cloud 47

رستوران کلاود ۴۷ (Cloud 47)

اگر به یک مکان دنج در کافه ‌رستورانی در بالای یک پشت ‌بام نیاز دارید (که البته اندازه آن برای انجام مسابقه فوتبال نیز کافی است) آن گاه می ‌توانید به سراغ رستوران کلاود ۴۷ بروید. این رستوران در قلب منطقه تجاری شهر واقع شده است، مکانی که در هر جهتی از دید شما می ‌توانید با یک ساختمان بلند روبرو شوید. در این مکان موسیقی زنده اجرا می ‌شود.

نکته: نوشیدنی ‌های مختلف در این مکان بسیار گران ‌قیمت هستند با این حال برخی نوشیدنی های این رستوران قیمت مناسبی دارند.

رستوران روف (Roof)

این رستوران دقیقا در حاشیه رودخانه و در ضلع مخالف محل قرارگیری مناره ‌های باستانی وات آرون (spire of Wat Arun) قرار دارد. این کافه ‌رستوران که در پشت ‌بام هتل راتاناکوزین در بانکوک واقع شده است یکی از مشهورترین چشم ‌اندازهای شهر را ارائه می‌کند. منظره غروب آفتاب در این مکان شگفت ‌انگیز است ولی پس از غروب آفتاب که این مناره ‌های آرون نور افشانی می‌ شوند، این مکان به یک موقعیت عالی برای عکس گرفتن بدل می ‌شود.

نکته:  اگر نتوانستید در میزی با دید رو به رودخانه بنشینید، بهتر است که میزهای بخش پشتی این مکان را انتخاب کنید زیرا چشم‌اندازی زیبا رو به وات پو (Wat Pho) دارد.

long table bankok

رستوران لانگ تیبل (Long Table)

این کافه ‌رستوران بر فراز یکی از پر‌رفت ‌وآمدترین تقاطع ‌های این شهر قرار گرفته است. حضور این مکان که در طبقه بیست و پنجم یک برج قرار دارد، مکانی مناسب برای مراجعه در ساعت ۶ عصر است زیرا چشم ‌اندازی از منطقه شهری پر جنب ‌و جوش را به شما نشان می ‌دهد و می ‌توانید خدا را شکر کنید که در ترافیکی که تا افق به چشم می ‌خورد، حضور ندارید.

نکته: این مکان طرح ‌هایی به نام ساعات شاد دارد که در آن می ‌توان غذاهای موجود در این رستوران را با قیمتی به‌ مراتب بهتر از هر رستوران و کافه مرتفع دیگری در بانکوک صرف کرد.

سفری خانوادگی به بانکوک
معرفی هتل ۳ ستاره اچ رزیدنس در بانکوک
بازار شناور آمفاوا در تایلند
معرفی هتل منتین ریورساید در بانکوک + تصویر

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code