زمستانی متفاوت با سفر به این شهرها

بهترین مکان ها برای سفرهای زمستانی

وقتی زمستان از راه می رسد وقت فکر کردن به این است که چند روزی را در بهترین نقاط جهان استراحت کرده و این فصل زیبا را بیشتر حس کنیم. مسافرت در فصل زمستان بسیار راحت و کم هزینه است . کسانی که زمستانی با برف زیاد را دوست دارند می توانند به اقامتگاه های زمستانی معروف در کشورهای شمالی جهان مثل کانادا، نروژ و سوئیس بروند، کسانی هم که نمی خواهند در این زمستان از کاپشن و چکمه استفاده کنند می توانند به کشورهایی مثل منطقه کارائیب، جزایر هاوایی یا مالدیو بروند که در تمام طول سال گرم هستند. با الی گشت همراه باشید تا بهترین جاههای جهان برای سفرهای زمستانی را به شما معرفی کنیم.

مطالب مرتبط:
۱۰ شهر اروپایی که می توانید در زمستان از آن ها بازدید کنید
گردشگری زمستانی، راهگشایی ایده آل برای صنعت گردشگری

   ویسلر؛ کانادا

خیلی از مردم دوست دارند که در زمستان اسکی و برف بازی کنند ویسلر که در بریتیش کلمبیا کانادا قرار دارد در سال، دو میلیون گردشگر دارد که بیشتر برای اسکی و اسنو برد به این شهر می آیند. این شهر که به زمستان های سرد و برفی معروف است میزبان المپیک زمستانی ۲۰۱۰ بوده است.

ویسلر

نورنبرگ؛ آلمان

نورنبرگ دومین شهر بزرگ ایالت بایرن آلمان و شهری تاریخی و زیبا است که پر از آثار گردشگری است. این شهر بازارها و مراکز خرید معروفی دارد و بیشتر از یک میلیون نفر در سال برای خرید به این شهر می آیند و مخصوصا بازارهای آن برای جواهرات دست ساز و خوراکی های محلی آن معروف است.

ابووظبی؛ امارات

ابوظبی پایتخت امارات است و از شهرهایی است که می توانید در همه طول سال در آن با لباس خنک و دمپایی بگردید. در تابستان دمای آن به ۴۵ درجه هم می رسد و گرمای غیر قابل تحملی دارد پس زمستان بهترین زمان برای سفر به این شهر است. بغیر از آسمان خراش های معروف آن، بیشتر از ۲۰۰۰ تا پارک، جنگل و ساحل دارد.

ونیز؛ ایتالیا

این شهر که خیلی ها آن را به نام ملکه دریای آدریاتیک، شهر پل ها و شهر شناور می شناسند در تابستان بسیار پرطرفدار و شلوغ است . اما ساختمان های حیرت آور، کانال ها و قایق های هوس آور این شهر در زمستان هم بسیار زیبا هستند به خاطر همین، اینکه در زمستان به ونیز بیایید می تواند ایده جالبی باشد تازه در زمستان این شهر هم خلوت تر است و هم هتل های آن ارزانتر است.

ونیز

ترومسو؛ نروژ

ترومسو از شمالی ترین شهرهای جهان است و بهترین انتخاب برای کسانی است که عاشق آب و هوای نیمه قطبی و سرد هستند. زمستان های این شهر آنقدر برفی است در سال ۱۹۹۷ بیشتر از ۲۴۰ سانتی متر در این شهر برف آمده که مقداری باورنکردنی است. قرار گرفتن این شهر در شمال مدار شمالی باعث شده که این محل پدیده های نادر طبیعی زیادی مثل شفق قطبی و خورشید نیمه شب برای تماشا داشته باشد.

کیپ تاون؛ آفریقای جنوبی

کیپ تاون شهری زیبا که بهترین زمان سفر به آن در زمستان است. این شهر که یکی از بزرگ ترین و پیشرفته ترین شهرهای آفریقا است در سواحل جنوبی آفریقای جنوبی قرار دارد. کیپ تاون بعد از ژوهانسبرگ دومین شهر پر جمعیت آفریقای جنوبی است و از نظر جهانگردان آفریقای جنوبی محبوب ترین مقصد گردشگری این قاره است، کوه های تیبل که در این شهر است با شکل خاص خود از مقاصد گردشگری برای پیاده روی و اردو زدن می باشد.

کیپ تاون

منبع: list25.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد