سنگاپور دوست داشتنی

چرا زندگی و کار در سنگاپور پر طرفدار است

خیلی از مردم نمی دانند سنگاپور کجاست. سنگاپور در جنوب شرقی آسیا واقع شده و با وجودیکه محل آن بسیار دورتر از کشور بسیاری از مهاجران است اما برای زندگی بسیار مکان پر طرفداری می باشد.این کشور مکانی تفریحی به حساب نمی آید و شاید تعجب کنید اگر بدانید که سنگاپور یکی از کشورهای با پایین ترین نرخ بیکاری در جهان است، کارها و فعالیت های بسیاری در این کشور وجود دارد ولی نیروی کار کافی برای انجام این کارها موجود نیست. این تنها دلیل مهاجرت مردم به سنگاپور نیست این کشور در مقایسه با کشورهای دیگر مالیات درآمدی کمتری دارد و تنوع فرهنگی آن باعث شده که از هر کشوری مهاجر بپذیرد. با الی گشت همراه شوید تا شما را با این کشور بیشتر آشنا کنیم

مطالب مرتبط:
در دسترس ترین مکان های دیدنی سنگاپور
دیدنی های سنگاپور از نگاهی نزدیک تر

اکثر مردم وقتی با شرایط عالی سنگاپور مواجه می شوند تصمیم به مهاجرت می گیرند اما چیزی که نیازدارند یک راهنما است که به آن ها شغل دهد و آن ها را با این کشور بیشتر آشنا کند. مشاور به شما یک چشم انداز کلی از زندگی در سنگاپور، مراکز خرید و غذاهای خوشمزه می دهد که اگر علاقمند به کار در محیط و کشور تازه باشید حتما این کشور را انتخاب خواهید کرد. هر کسی آب و هوای گرم سنگاپور را دوست ندارد اما اکثر مکان های این کشور سیستم تهویه مناسب دارد که باعث می شود این گرما آزاردهنده نباشد. فاکتورهای مهمی که این کشور را در شمار بهترین مکان های مهاجرتی قرار داده را در زیر معرفی می کنیم:

سنگاپور

زندگی امن

سنگاپور یکی از امن ترین کشورهای دنیاست که بیشتر دلیل آن نرخ بیکاری باور نکردنی آن (حدود ۲ درصد ) ، سیستم قضایی سفت و سخت و تمیزی این کشور است. آنقدر جرایم در این کشور نرخ پایینی دارد که مردم کیف پول خود را بدون ترس از سرقت بر روی میز قرار می دهند و بعضی ها وقتی در صف غذا ایستاده اند کیف پول خود را جا می گذارند. اما چگونه همچین چیزی ممکن است شاید دلایل آن این باشد که هر مردی در سنگاپور باید به ارتش برود که قوانین بسیار سر سختانه ای دارد همچنین در خیابان های اطراف و مراکز خرید شماری از پلیس ها با لباس شخصی در حال رفت و آمد هستند. در شهر جریمه ها پلیس ها منتظرند تا آشغال بریزید تا شما را جریمه کنند پس از اینکه شهر اینقدر تمیز است تعجب نکنید.

غذا

غذا خوردن یکی از مهمترین تفریحات مردم این کشور است، از سرو ماکارانی در بوفه های غذاخوری گرفته تا بهترین رستوران های غربی و آسیایی در جهان، با هر مقدار پولی که دارید می توانید یک غذاخوری بسیار خوشمزه را پیدا کنید. همه غذاخوری هایی که می روید را بررسی کنید غذاهای بسیار خوشمزه ای در آنجا انتظار شما را می کشد.

فرصت های شغلی

هر روز که می گذرد مردم بیشتری سنگاپور را برای کار انتخاب می کنند. مکان جغرافیایی سنگاپور، زیر ساخت های عالی، حمایت دقیق از مالکیت فکری، ارتباط خوب تجاری و فیزیکی و دسترسی آسان به استعدادهای جهانی به شرکت های جهان این اجازه را می دهد که در این ناحیه با تقاضاهای رو به رشدی مواجه شوند.

فرصت های شغلی

تنوع

روح این کشور با تنوع فرهنگی در هم آمیخته است. مردم با هر نوع زندگی دلایل خوبی برای مهاجرت به این کشور پیدا خواهند کرد. آسمان خراش های منطقه تجاری، معماری تاریخی منطقه استعماری، فانوس های قرمز در محله چینی ها، جنگل های انبوه در تپه بوکیت تیماه و شن های مصنوعی جزیره سنتوسا نشان دهنده تنوع بسیار در این کشور هستند که در جای جای آن حس مس شود.

قطب مسافرتی

 در فرودگاه چانگی سنگاپور هزاران پرواز انجام می شود که این نشان دهنده این است که این کشور قطب مسافرتی آسیا می باشد. زندگی در سنگاپور به شما فرصت این را می دهد که در تعطیلات خود به کشورهای تایلند، سریلانکا، میانمار و اندونزی سفر کنید. سنگاپور پروازهای ارزان و اتوبوس هایی برای مسافرت به مالزی و تایلند دارد.

منبع:hubpages.com

سفر با کشتی های غول پیکر
چگونه برای سفر ۵ روزه به سئول برنامه ریزی کنیم؟
راهنمای سفر به اوبراسترایش در اتریش
رومانتیک ترین مقاصد توریستی جهان برای ماه عسل

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code