در لوور تویلری | Louvre-Tuileries پاریس چه کنیم؟

دیدنی های لوور- تویلری | Louvre-Tuileries پاریس

پاریس شهری مملو از عشق، زیبایی، تاریخ و فرهنگ است که برای گردش کردن یک انتخاب فوق العاده خواهد بود. با توجه به تمام رویدادهایی که در قلب شهر جریان دارد و موزه ها، گالری های هنری، دیدنی های مشهور و پارک ها هنگام سفر به پاریس با یک چالش مواجه می شوید، چگونه در سفری کوتاه از تمام علاقه مندی های خود بازدید کنید. در ادامه با الی گشت همراه شوید تا با دیدنی های اطراف منطقه لوور تویلری که به هیچ وجه نمی خواهید بازدید از آن ها را از دست دهید آشنا شویم.

لوور تویلری

موزه لوور

مطالب مرتبط:
تا به حال موزه لوور را اینطور دیده بودید؟
باغ تویلری، اقامت گاه سابق پادشاهان فرانسوی

احتمالا هنگامی که دیدنی های لوور تویلری را انتخاب می کنید، اولین هدف شما موزه لوور بوده است. یکی از مشهورترین موزه های جهان، که لقب بزرگ ترین و پربازدید کننده ترین موزه جهان را نیز یدک می کشد. علاوه بر آن موزه یکی از زیباترین بناهای قدیمی شهر پاریس است. کلکسیونی عظیم از آثار ارزشمند دوران ما قبل تاریخ تا قرن ۲۱ میلادی درون آن نگهداری می شود که از مشهورترین آن ها می توان به تابلوی مونالیزا اشاره کرد.

لوور یک تجربه بی پایان از موزه را در اختیارتان می گذارد و غیر ممکن است بتوانید در یک روز از تمام قسمت های آن دیدن کنید. حتی اگر صف های ورودی بیش از حد شلوغ باشند می توانید در اطراف هرم شیشه ای و کاخ های زیبا قدم بزنید.

شماره تماس: ۵۰ ۵۰ ۲۰ ۳۳۱۴۰+

لوور

باغ تویلری

بافی زیبا در قلب شهر پاریس، باغ های تویلری بهترین مکان برای رفع خستگی و استراحت پس از گشت و گذاری طولانی در موزه لوور است. فواره ها، استخرها و باغ های خیره کننده باغ تویلری یک مکان جادویی را ایجاد کرده است. همچنین می توانید در کافه های فرانسوی کوچک آن گلویی تازه کنید. در امتداد باغ رود سین جاری است. در فاصله کمی از باغ تاق پیروزی کاروسل قرار دارد.

تویلری

تاق پیروزی کاروسل | Arc de Triomphe du Carrousel

تاق پیروزی کاروسل در لیست پربازدیدترین دیدنی های لوور تویلری و شهر پاریس قرار می گیرد و نمادی مهم از ملت فرانسه است. در مرکز کاخ کاروسی تاق پیروزی استوار و پابرجا قرار گرفته است و یادآور افرادی است که در طول فتوحات ناپلئون بناپارت جان خود را از دست دادند. یک سال پس از این واقعه تاق ساخته شد. اگرچه این تاق از طاق پیروزی پاریس (Arc de Triomphe) کوچک تر و کمتر شناخته شده است اما این شاهکار معماری ارزش بازدید را دارد.

کاروسل

پله رویال | Le Palais-Royal

کاخ پله رویال در سال ۱۶۲۹ میلادی ساخته شد. این کاخ در رو به روی بال شمالی موزه لوور قرار دارد. این کاخ زمانی محل زندگی افراد مهمی بوده است و بازدید از آن برای عموم مردم امکان پذیر نمی باشد. اما باغ های زیبا و بارگاه معروف محوطه اطراف آن که با نام Cour d’Honneur شناخته می شود قابل بازدید هستند. Cour d’Honneur دارای ۲۸۰ ستون کوتاه سیاه و سفید و مجسمه های زیبا است که توسط دانیل بورن ساخته شده اند، در حالی که تمرکز اصلی باغ بر روی فواره مرکزی زیبای آن است، نقطه ای عالی برای کسانی که می خواهند دقایقی را به دور از شلوغی و ازدحام شهر پاریس سپری کنند.

شماره تماس: ۱۶ ۹۲ ۰۳ ۴۷ ۱ ۳۳+

رویال

کمدی-فرانسز | La Comédie Française

سالن فرهنگی مشهور پاریس کمدی-فرانسز نام دارد که برخی آن را با نام Maison de Molière نیز می شناسند. این تئاتر در سال ۱۶۸۰ ساخته شده دارای ۱۱۰۰ نفر ظرفیت می ‌باشد. مجموعه از سه قسمت اصلی تشکیل شده که ساختمان اصلی آن در منطقه لوور تویلری قرار دارد و نام آن Salle Richelieu و جنب کاخ پله رویال بنا شده است.

این موسسه فرهنگی یکی از چندین تئاتر دولتی در فرانسه است که تئاتر ملی را تبلیغ و پشتیبانی می کند و تنها تئاتر در کشور است که گروهی از بازیگران خود را دارد. بازدید از این تئاتر با شکوه که تجربه ای فوق العاده خواهد بود زیبایی آن در نما خلاصه نمی شود و داخل ساختمان نیز بسیار دیدنی اس، اگر می خواهید تجربه جادویی را هنگام تماشای یکی از بهترین اجراهای فرانسه را داشته باشید، از آن دیدن کنید.

شماره تماس: ۸۰ ۱۶ ۱۰ ۸۲۵ ۳۳+

فرانسز

موزه اورانژری | Musée de l’Orangerie

گوشه ای از غرب باغ تویلری موزه اورانژری قرار گرفته است و بازدید کنندگان شانس این را دارند که از شاهکارهای سبک امپرسیونیست و پست امپرسیونیست دیدن کنند. در این موزه کوچک بسیاری از قطعات هنرمندان برجسته ملی و بین المللی مانند پل سزان، هنری ماتیسس و پابلو پیکاسو نگهداری می شود، اما شهرت آن عمدتا برای نگهداری هشت نقاشی از نقاشی های Monet’s Waterlilies است که دیوارهای دو نمایشگاه را پوشش می دهد. برای تمام کسانی که عاشق هنر امپرسیونیست هستند دیدن کردن از موزه اورانژری یکی از بایدها در منطقه لوور تویلری است.

شماره تماس: ۰۰ ۴۳ ۵۰ ۱۴۴ ۳۳+

اورانژری

خیابان فبورگ سن انوره | The Rue Saint-Honoré

یکی از قدیمی ترین خیابان های قرون وسطی پاریس خیابان فبورگ سن انوره است. کسانی که علاقه زیادی به خرید دارند عاشق این خیابان می شوند. هنگامی که حرف از مد و لباس می شود نام فرانسه نیز همراه آن می آید پس چرا گشتی در میان بهترین مارکت های جهان در قلب پاریس نزنیم؟ تمام بوتیک های برتر دنیا، از حیرت انگیزترینشان تا آن هایی که کمتر شناخته شده اند را می توان در اینجا یافت. درجه یک و عالی، این خیابان لوکس تجربه فوق العاده ای را برای دیدن بهترین آیتم های طراحی را در کنار حسی از قسمت لوکس پاریس به شما خواهد داد.

انوره

موزه اورسی | Musée d’Orsay

پس از رود سین در باغ تویلری موزه اورسی قرار دارد. موزه درون یک ایستگاه قدیمی راه آهن برپا شده است. در موزه آثار هنرمندان فرانسوی متعلق به اواسط قرن ۱۹ و اوایل قرن ۲۰ میلادی نگهداری می شود. این آثار شامل عکاسی، مبلمان و مجسمه سازی می شود. معماری ایستگاه راه آهن به موزه فضایی خوشایند و نورانی را بخشیده است، که می توانید در آن از شاهکارهای به نمایش درآمده لذت ببرید و با آرامش درون موزه منطقه لوور تویلری گردش کنید.

شماره تماس:۱۴ ۴۸ ۴۹ ۱۴۰ ۳۳+

منبع: theculturetrip.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد