بلیط هواپیما

بهترین مسیرهای طبیعت گردی در انگلیس

مسیرهای طبیعت گردی در انگلیس

درست است که انگلیس شاید کشور کوچکی باشد اما با اطمینان می توان گفت که این کشور شماری از باشکوه ترین چشم اندازهای اروپا را دارد. طبیعتی سرسبز و زیبا که هوای بارانی و معتدلش حسی شاعرانه را در شما برمی انگیزد تا هر چه بیشتر این طبیعت را کشف کنید. می خواهیم مسیرهای طبیعت گردی در انگلیس را معرفی کنیم، الی گشت را همراهی کنید.

طبیعت گردی در انگلیس

مسیر دیوار هادریان (Hadrians Wall)

مطالب مرتبط:
این درخت در انگلیس پول می دهد!
پر کاربردترین جملات انگلیسی در سفر را می دانید؟

دیوار هادریان به طول ۱۱۷ کیلومتر از حومه نیوکاسل تا خور سالوی از قرن دوم تا به حال نمادین  ترین بنای امپراتوری روم در بریتانیا شده است. گردش در طول این مسیر نه تنها تماشای چشم اندازهای بکر و دیدنی که دیدن بناهای تاریخی را هم برایتان به همراه دارد. در این مسیر جاذبه های طبیعی و تاریخی دست به دست هم می بینید تا گردشی خاطره انگیز را بریاتان بسازنند.

دیوار هادریان

شبه جزیره لیزارد، شهر کورنوال

برخلاف اسم این شبه جزیره حتی ممکن است هیچ مارمولکی در آن نبینید! اما در اینجا زیباترین چشم اندازهای طبیعی انتظارتان را می کشد؛ سواحل تماشایی، گیاهان نیمه گرمسیری عجیب و غریب، غارهای ناهموار، خلیج های زیبا و دریای بی انتها تنها گوشه ای از جاذبه های بینظیر این شبه جزیره هستند، جاذبه هایی که می توانند شما را به قلمروی خیال بکشانند و لحظاتی وصف ناپذیر را برایتان بیافرینند.

شبه جزیره لیزارد

کوه هلولین (Helvelin)، لیک دیستریکت

کوه هلولین بلندترین قله در لیک دیستریکت نیست اما با چشم اندازهای زیبایش رمانتیک ترین و خیال انگیزترین کوه است. قله این کوه آنقدر هموار است که یک هواپیما به راحتی می تواند بر روی آن فرود بیاید، با این حال بالا رفتن از آن کمی سخت است چون می تواند حتی سخت کوش ترین کوهنوردان را هم تسلیم کند.

مسیر ساوس داون (South down)

مسیر ۱۶۰ کیلومتری ساوس داون از شهر کلیساهای تاریخی وینچستر شروع می شود و تا شهر «ایست بورن» ادامه پیدا می کند. تنها مسیر ملی که کاملا در پارک ملی قرار گرفته شما را از میان خوش منظره ترین چشم اندازها عبور می دهد. روستاهای عجیب غریب، جنگل های قدیمی، صخر های سفید و سواحل زیبا از مناظر دیدنی این مسیر هستند.

ساوس داون

مسیر ساحلی ساوس وست (South West)

اگر از چشم اندازهای پرپیچ و خم ساحلی و هوای دریایی لذت می برید اینجا برایتان بهترین مسیر است. این مسیر، طولانی ترین مسیر ملی بریتانیاست، قبل از اینکه این مسیر در بندر پولز به پایان برسد شما را به دهانه رود تیمار و سواحل جنوبی شهر دوون می برد.

مسیر از ساحل به ساحل

محبوب ترین مسیر طبیعت گردی در کل بریتانیا مسیری است که از شمال انگلیس می گذرد. این مسیر از میان دل فریب ترین مناظر عبو می کند و نه فقط از یک که از ۳ پارک ملی می گذرد. مسیر از سواحل دریای ایرلند شروع می شود و در سواحل دریای شمال به پایان می رسد.

ساحل به ساحل

مسیر ارتفاعات غربی

این مسیر پیاده روی نه در انگلیس که در واقع در بریتانیا و کشور اسکاتلند است، ۱۵۴ کیلومتر طول دارد و از گلاسگو بزرگ ترین شهر اسکاتلند شروع می شود و تا قلعه ویلیام در ارتفاعات اسکاتلند ادامه دارد.

منبع: roughguides.com

سفر به دنیای جین آستین در انگلستان
سفر به دنیای جین آستین در انگلستان
معرفی خوشمزه ترین غذاهای لندن
معرفی خوشمزه ترین غذاهای لندن
دوور، بزرگ ترین قلعه انگلیس
دوور، بزرگ ترین قلعه انگلیس
شکم گردی در لندن!
شکم گردی در لندن!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code