بلیط هواپیما

بهترین مسیرهای طبیعت گردی در شیلی

طبیعت گردی در شیلی

طبیعت حیرت آور شیلی از کوه های خیره کننده و یخچال های طبیعی بزرگ در پاتاگونیا گرفته تا صخره های منحصربفرد و ماه شکل دره ی آتاکاما باعث می شود که گردشگران زیادی به شوق دیدن این سرزمین زییا و حیات وحش آن برای طبیعت گردی به شیلی بیایند. در شیلی آبشار، آتشفشان، کوه و مسیرهای طبیعت گردی نزدیک شهر هر چه از طبیعت دوست داشته باشید را به شما می دهد و هر سلیقه ای را راضی می کند. می خواهیم شما را با مسیرهای طبیعت گردی در شیلی آشنا کنیم، الی گشت را همراهی کنید.

طبیعتگردی در شیلی

مسیر W در پارک ملی تورس دل پاین (Torres del Paine)

مطلب مرتبط:
احتمالا هیچ وقت نتوانید در این استخرها شنا کنید!
در پاتاگونیا به کجا برویم؟

گردشگران زیادی از نقاط مختلف دنیا به شیلی می آیند تا در این مسیر تماشایی پاتاگونیا طبیعتگردی کنند، مسیری که برای یک دور گردش کامل در آن باید ۴ تا ۵ روز وقت بگذارید. این مسیر نسبت به گردش در قسمت های دیگر پارک ملی آسان تر است اما باز هم برای گشت و گذار و گذار در آن پیاده روی های سختی در انتظارتان است. چشم انداز زیبای قله ی گرانیتی کوه تورس در پارک یکی از چیزهایی است که این مسیر را جذاب می کند. این پارک ملی هر سال حدود ۱۵۰ هزار نفر گردشگر دارد.

مسیر W در پارک ملی تورس دل پاین

مسیر O در پارک ملی تورس دل پاین

در این مسیر نسبت به مسیر دیگر این پارک می توانید دریاچه ها، کوه ها، تپه ها و یخچال های طبیعی بیشتری ببینید. طبیعت گردی در این مسیر ۸ روز طول می کشد و نسبت به مسیر قبل طرفداران کمتری دارد.

مسیر O در پارک ملی تورس دل پاین

یخچال های خاکستری در پارک ملی تورس دل پاین

در این مسیر می توانید یخچال های طبیعی ببینید و حتی از روی آن ها هم بالا بروید. برای ماجراجویی هیجان انگیز در این مسیر از قبل تور آن را رزرو کنید.

یخچال های طبیعی

 Embalse El Yeso، دره کنجان دل مایپو (Canjan del Maipo)

اینجا جاذبه ی گردشگری تماشایی در بیرون شهر سانتیاگو است. در این مسیر سد ال یسو (El Yeso) را می بینید که با رنگ آبی درخشان در احاطه ی کوه های آند چشم انداز زیبایی به مسیر داده است.

سد

پارک ملی رادال ، استان کوریکو

این پارک ملی با آبشارها و صخره های زیبایش مسیرهای زیادی برای طبیعت گردی دارد می توانید در این مسیرها کمپ بزنید و شب را در دل طبیعت بکر بگذرانید. در قسمت های مختلف این مسیر از کوه ها بالا بروید و ساعت ها محو چشم اندازهایی نفسگیر شوید. این پارک با مناظر حیرت آورش طبیعت شیلی را به تصویر در آورده است.

پارک ملی رادال

دره ی الکی (Elqui)

دره ی الکی با طبیعت جادویی، آسمان آبی و چشم اندازهای باشکوه هر سال طبیعت دوستان و گردشگران زیادی را به این منطقه می کشاند. مسیر طبیعت گردی در این دره را ادامه دهید تا به روستای خوش منظره ی «پیسکو الکی» برسید و شب را در یکی از خانه های زیبای روستایی بگذرانید.

دره ی الکی

منبع: theculturetrip.com

جاذبه های دیدنی پرو
جاذبه های دیدنی پرو
بهترین دانشگاه های کلمبیا برای تحصیل
بهترین دانشگاه های کلمبیا برای تحصیل
۲ دقیقه در پایتخت پرو + ویدیو
۲ دقیقه در پایتخت پرو + ویدیو
صخره های جالبی که شاهکار طبیعت اند + تصویر
صخره های جالبی که شاهکار طبیعت اند + تصویر