بلیط هواپیما

بهترین مطالب گردشگری را کجا می توانیم پیدا کنیم؟

بهترین مطالب گردشگری در مجله گردشگری الی گشت

امروزه مجلات و وبسایت زیادی در زمینه سفر و گردشگری در کشور وجود دارند که هر کدام به نوبه خود تلاش می کنند مطالبی مفید و موثر را در این زمینه تولید کنند. برخی از این وبسایت ها به طور تخصصی به موضوعی خاص می پردازند و برخی نیز اطلاعات عمومی در زمینه سفر ارائه می دهند. به خاطر این تعداد زیاد مجلات و وبسایت ها، ممکن است شما کمی سر در گم شوید که کدام یک را انتخاب کنید و به این فکر کنید که کدام یک بهترین مطالب را برایتان فراهم می کنند. در ادامه این مطلب با مجله گردشگری الی گشت همراه باشید، تا شما را با بهترین مجله گردشگری آنلاین کشور آشنا کنیم.

مطالب گردشگری
مطالب مرتبط:
همه چیز در مورد تحصیل در رشته گردشگری
ببینید گردشگری چه تاثیری بر مناطق محروم می گذارد؟
کسب مقام اول آژانس مسافرتی الی گشت در فروش ترکیش ایرالاین

تصور کنید که قصد سفر به یک مقصد جدید را دارید که تا به حال به آن سفر نکرده اید، یا می خواهید اطلاعاتتان را در زمینه گردشگری افزایش دهید و یا حتی در سفر خودتان را با مطالعه سرگرم کنید. در این حالات چه کار می کنید؟! بهترین راه حل شما مطالعه مجلات و وبسایت های معتبر در زمینه سفر و گردشگری است. مجله گردشگری الی گشت یکی از این مجلات است که به صورت آنلاین فعالیت می کند. شما با مطالعه این مجله، با جدید ترین اخبار گردشگری دنیا، اطلاعات هتل ها و ایرلاین های سراسر جهان، مقاصد سفر برتر ایران و جهان، راهنمای سفر به مناطق مختلف ایران و دنیا، بهترین غذاها و سوغاتی های مناطق مختلف دنیا و … آشنا خواهید شد. تیم حرفه ای الی گشت، حتی برنامه های حرفه ای سفر به مناطق مختلف را برایتان فراهم می کنند. در ادامه این مطلب، با مجله گردشگری الی گشت بیشتر آشنا خواهید شد.

مجله گردشگری الی گشت

اینترنت و فضای مجازی، امروزه نقش بسیار پر رنگی را در اشاعه علم در بین مردم جهان ایفا می کنند. به همین منظور، شرکت الی گشت از حدود ۳ سال قبل، وبلاگ تخصصی خود در زمینه سفر و گردشگری را ایجاد کرد. تیم حرفه ای الی گشت از مشاوران گردشگری و افراد تحصیل کرده در این زمینه تشکیل شده که همگی سعی دارند تا مطالبی به روز و کاربردی در زمینه گردشگری را در اختیار علاقه مندان به این حوزه و کسانی که قصد مسافرت به مقاصد مختلف دنیا را دارند، قرار دهند. امروزه، بخش تحریریه مجله گردشگری الی گشت با حدود ۲۰ کارمند که در محیطی پویا و با نشاط فعالیت می کنند، به هدف خودش که تبدیل شدن به مهم ترین مرجع مطالب گردشگری کشور است، بیش از پیش نزدیک شده است. این تیم از نویسندگان حرفه ای، کارشناسان گردشگری، کارشناسان دیجیتال مارکتینگ، گرافیست های حرفه ای و … تشکیل شده است.

مجله گردشگری الی گشت

به طور کلی، این مجله از بخش های اصلی اخبار گردشگری، سفر، گردشگری، مطالب گردشگری آموزشی و رسانه تشکیل شده است. بخش بندی مطالب سایت به گونه ایست که تقریبا هر چیزی را بخواهید، به راحتی و فقط با چند کلیک می توانید پیدا کنید. اگر به دنبال مطلب خاصی می گردید هم کافیست آن را در بخش جست و جوی وبسایت، سرچ کنید. به غیر از بخش های اصلی که بیان شد، بخش های هتل گردی، شکم گردی، ماجراجویی در سفر، طبیعت گردی، ایرانگردی و راهنمای سفر هم از جمله بخش های موجود در مجله گردشگری الی گشت هستند. در ادامه این مطلب، بخش های مختلف بلاگ الی گشت را معرفی خواهیم کرد.

بخش های مختلف مجله گردشگری الی گشت

بخش اخبار گردشگری

بخش اخبار گردشگری، به سه زیر مجموعه “اخبار ایران”، “اخبار جهان” و “اخبار الی گشت” تقسیم می شود. با کلیک کردن بر روی نام هر کدام از این بخش ها، به آن بخش منتقل خواهید شد. در بخش های اخبار ایران و اخبار جهان، به روز ترین و مهم ترین رویدادهای گردشگری ایران و جهان از جمله اخبار مقاصد گردشگری، برگزاری رویدادها و جشنواره ها، ایرلاین ها، هتل ها و … پوشش داده می شوند. در بخش اخبار الی گشت نیز شما با جدید ترین تغییرات شرکت الی گشت و همچنین رویدادها و جشنواره هایی که این شرکت برگزار می کند، آشنا می شوید.

بخش سفر

یکی از جذاب ترین بخش های مجله گردشگری الی گشت، بخش سفر است. این بخش نیز به سه زیر مجموعه “به کجا سفر کنیم؟”، “آنچه در سفر باید بدانیم” و “فناوری در سفر” تقسیم می شود. در بخش به کجا سفر کنیم، خوانندگان با معروف ترین و ناشناخته ترین مقاصد و جاذبه های گردشگری ایران و جهان آشنا خواهند شد. مطالب این بخش توسط برترین مشاوران گردشگری ایران و کسانی که بارها به این مکان ها سفر کرده اند، نوشته می شوند. بخش آنچه در سفر باید بدانیم، همانطور که از نامش پیداست، درباره نکات ضروری و مهمیست که شما در سفر به هر مقصد باید درباره آن اطلاعات داشته باشید. بدون شک با مطالعه این بخش، سفری آسوده، امن و با آرامش خیال خواهید داشت. در این قسمت همچنین مطالب جذابی با عنوان عجایب جهان وجود دارند که برای بالا بردن اطلاعات و سرگرمی مخاطبان فراهم می شوند. بخش سوم، بخش فناوری در سفر است. به روز ترین اپلیکشن های سفر، تکنولوژی ها، ابزارها و وبسایت های گردشگری جهان در این بخش برای مخاطبان معرفی می شوند.

برترین مطالب گردشگری در الی گشت

بخش گردشگری

اگر از علاقه مندان به دانش گردشگری و یا کسب و کارهای مرتبط با رشته مدیریت جهانگردی هستید، مطالب گردشگری این بخش را مطالعه کنید. “صنعت گردشگری”، “صنعت هوانوردی” . “صنعت هتل داری”، زیر مجموعه های بخش گردشگری مجله الی گشت هستند. در بخش صنعت گردشگری، جدیدترین مقالات علمی در این زمینه و روندها و آمار و ارقام آن برای مخاطبان فراهم شده اند. در بخش های صنعت هوانوردی و صنعت هتل داری نیز، تمامی ایرلاین ها و هتل های سراسر جهان به تفکیک کشور برایتان معرفی شده اند. اگر قصد اقامت در هتلی در هر گوشه ای از جهان را دارید، کافیست به این بخش مجله الی گشت مراجعه و اطلاعات هتل مورد نظرتان را مطالعه کنید. جدیدترین تکنولوژی های صنعت هوانوردی و هتل داری هم در این بخش معرفی می شوند.

بهترین مطالب سفر

بخش آموزشی

این بخش از مجله برای دانشجویان، اساتید و مدیران کسب و کارهای مرتبط با صنعت گردشگری مناسب است. بخش آموزشی به سه زیر مجموعه “مدیریت”، “بازایابی” و “تجارب موفق” تقسیم می شود. جدید ترین شیوه ها و راهکارهای مدیریتی، جدید ترین روش ها و اصول بازریابی و همچنین تجارب موفق ترین مدیران شاغل در زمینه گردشگری از جمله مطالبی هستند که مخاطبان در این بخش مطالعه می کنند.

بخش رسانه ها

در بخش رسانه ها با جدیدترین عکس ها و فیلم های مربوط به سفر و گردشگری از اقصا نقاط دنیا رو به رو خواهید شد.  بخش رسانه ها، به سه زیر مجموعه عکس، ویدیو و نشریه تقسیم می شود.

مقالات گردشگری در مجله الی گشت

همچنین برای سهولت دسترسی مخاطبان مجله الی گشت به مطالب گردشگری این وبلاگ، در سمت چپ این وبلاگ، دسته بندی های هتل گردی، شکم گردی، ماجراجویی در سفر، طبیعت گردی و راهنمای سفر ایجاد شده اند که با کلیک بر روی هر کدام از آن ها با دنیایی از مطالب مفید و کاربردی در هر زمینه مواجه خواهید شد.

در بخش هتل گردی، هتل های تمامی کشورهای دنیا به تفصیل معرفی می شوند. بخش شکم گردی به معرفی معروف ترین غذاهای محلی ایران و سایر کشورهای جهان اختصاص دارد. در بخش ماجراجویی در سفر، با دنیای هیجان انگیز ورزش های آبی، غار نوردی و … آشنا خواهید شد. بخش طبیعت گردی، برترین مناطق دنیا برای گشت و گذار در طبیعت را برایتان معرفی خواهد کرد و در نهایت در بخش راهنمای سفر، تمامی اطلاعات مورد نیاز برای سفر به یک مقصد برایتان آورده شده است.

شرکت گردشگری الی گشت مفتخر است که بعد از ۱۸ سال فعالیت حرفه ای در زمینه سفر و گردشگری به عنوان یکی از خوشنام ترین برگزارکنندگان سفر در سطح کشور شناخته می شود. امکان رزرو بیش از ۲۰۰ هزار هتل و ۹۰۰ ایرلاین معتبر جهانی آن هم به صورت آنلاین، در کنار تورها و پیکج های حرفه ای این شرکت، آن را به یکی از پیشگامان صنعت گردشگری کشور تبدیل کرده است. اگر قصد سفر دارید و به دنبال بهترین مطالب گردشگری می گردید، شک و تردید را کنار بگذارید، سایت الی گشت را باز کنید و همین حالا بر روی مجله گردشگری الی گشت کلیک کنید. امیدواریم که مطالب گردشگری الی گشت برایتان مفید واقع شود.

ترانسفر اختصاصی الی گشت در استانبول با بنز ویتو
ترانسفر اختصاصی الی گشت در استانبول با بنز ویتو
الی گشت و دریافت جایزه بهترین کارگزار غرب آسیا از دستان سفیر مالزی
الی گشت و دریافت جایزه بهترین کارگزار غرب آسیا از دستان سفیر مالزی
جشنواره تورهای پاییز ۹۸ الی گشت با ۱۰ درصد تخفیف
جشنواره تورهای پاییز ۹۸ الی گشت با ۱۰ درصد تخفیف
فوری! کد تخفیف ۱۰% الی گشت روی تمام محصولات
فوری! کد تخفیف ۱۰% الی گشت روی تمام محصولات

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code