بلیط هواپیما

معرفـی وب سایت های مسافرتی

TripAdvisor.com
بزرگترین وب سایت مسافرتی دنیا است که مسافران را قادر می سازد تا برای سفر خود برنامه ریزی کنند و سفر کاملی داشته باشند. این سایت خدماتی مانند مشاوره و پیشنهاد درباره انواع انتخاب های مسافرتی و لینک های مستقیم برای رزرواسیون ارائه می دهد. آمار بازدید این وب سایت ۲۶۰ میلیون در ماه می باشد و بالغ بر ۱۲۵ میلیون خاطره و پیشنهاد مسافران وجود دارد که بیش از ۳٫۱ میلیون هتل، رستوران و جذابیت های دیگر را پوشش می دهد. این وب سایت در ۳۴ کشور دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و با نام daodao.com در چین استفاده می شود. شرکت TripAdvisor ، ۲۱ برند مسافرتی دیگر را مدیریت و هدایت می کند.
از طرفی دیگر، این سایت اینترنتی برای برقراری ارتباط بین مسافران و تبادل نظر بین آنهاست. در این سایت مسافرانی که به شهرها و کشورهای مختلف دنیا سفر کردند نظرات خودشان را درباره همه چیز از اقامت در هتل گرفته تا رستوران و خطوط هوایی و … می نویسند و به همه آنها امتیاز می د هند.
دیگران نیز که می خواهند به جایی سفر کنند، از اطلاعات مسافران دیگر استفاده می کنند. عملکرد این سایت خیلی ساده و روشن است. این سایت نه برای کسی تبلیغ می کند و نه مکان خاصی را معرفی می کند و همه کارها را به بازدیدکنندگانش که همان مسافران هستند واگذار کرده است.

Tripadviser

visamapper.com
یک نقشه بسیار جالب است که وضعیت نیاز به ویزا را برای شهروندان کشورهای مختلف نشان می‌دهد. شما ممکن است، اطلاعات را بارها در قالب جداول یا نوشته‌های متنی دیده باشید، اما روی نمودار بردن اطلاعات یا تبدیل آنها به نقشه، اطلاعات را بسیار گویا می‌کند و بینش بهتری در ما ایجاد می‌کند.
سایت VisaMapper یک سایت بسیار ساده و کاربردی است. شما ابتدا لازم است که انتخاب کنید شهروند کدام کشور هستید. علاوه بر اینکه وضعیت هر کشور درخصوص داشتن ویزا با یک رنگ متفاوت، مجزا شده است؛ می توانید بر روی هر کشور کلیک کنید و به آن کشور از میان گزینه های بالا رای دهید، نظر خودتان را بنویسید و یا حتی اگر مطلب مرتبطی درمورد آن کشور می شناسید، لینک آن را قرار دهید. از روی رنگ هر کشور می توانید ببینید که:
. برای ورود به کدام کشورها اصلا ویزا نمی‌خواهید؟
. ورود شما به کدام کشورها ممنوع است یا بسیار محدود است؟
. برای ورود به کجاها باید قبل از سفر اطلاعات را به صورت آنلاین ارسال کنید؟
. ویزای کدام کشورها بسیار سهل و ساده در هنگام ورود یا حتی قبل از ورود به شما ارائه می‌شود؟

visamapper
سایت‌ های برتر میزبانی گردشگران و مسافران
سایت‌ های برتر میزبانی گردشگران و مسافران
گجت هایی که ممکن است، دنیای سفرها را دگرگون کنند
گجت هایی که ممکن است، دنیای سفرها را دگرگون کنند
۷ اپلیکیشن که در سفر به لندن لازم تان می شود
۷ اپلیکیشن که در سفر به لندن لازم تان می شود
هوشمندی به رختخواب هم رسید!
هوشمندی به رختخواب هم رسید!