بلیط هواپیما

معرفی رستوران های ارزان و با کیفیت در استانبول

رستوران های ارزان استانبول

از زمان های قدیم تا به امروز، استانبول یکی از نقاط سفر مهم برای گردشگران و توریست ها بوده است. مسئله ای که از آن دوران  تا امروز تغییر چشمگیری داشته است، تفاوت بیش از حد قیمت رستوران های استانبول است که به دلیل افزایش گردشگران، بالا رفته است. با این وجود برای صرف یک وعده غذای خوشمزه و با کیفیت در این شهر حتما نیاز نیست تا به یکی از رستوران های گران آن بروید. الی گشت به شما تعدادی از رستوران های ارزان استانبول را معرفی خواهد کرد.

رستوران Köfteci Ali Baba
  • رستوران Köfteci Ali Baba

مطالب مرتبط:
استانبول، پلی بین دو جهان!
۷ دلیلی که شما را شیفته استانبول می کند

در شهری که یکی از مشهورترین غذاهای سنتی آن کوفته است و رستوران های زیادی در آن وجود دارند که آن را سرو می کنند، رستوران Köfteci Ali Baba در بالای همه قرار دارد. تمام افراد سرشناس ترکیه، Köfteci Ali Baba را می شناسند و از مکان های مورد علاقه ی آنهاست. برای صرف یک کوفته ی خوشمزه و ارزان در این رستوران به خیابان Arnavutköy بروید.

آدرس: Arnavutköy Mahallesi Bebek Caddesi No.69

کوفته ی رستوران Köfteci Ali Baba
  • رستوران Adem Baba

رستوان آدم بابا که به سرو ماهی و غذای دریایی ارزان و با کیفیت معروف است، در محله ی Arnavutköy و در کنار آب قرار گرفته است. علاوه بر خوراک ماهی بی نظیرش، در ماه های زمستانی، تقریبا بهترین سوپ ماهی سرتاسر استانبول در این رستوران سرو می شود طوری که از صف های طولانی و شلوغ آن به راحتی می توان این موضوع را تشخیص داد.

آدرس: Satış Meydanı Sokak No.2 Arnavutköy

Adem Baba
  • رستوران Fıccın

Fıccın   یکی از معدود رستوران های شهر استانبول است که غذاهای منطقه ی قفقاز را سرو می کند. اگر به این رستوران رفتید، حتما مانتی، دامپلینگ های پر شده با گوشت و سیب زمینی و بورک آن را که به شیوه ای متفاوت از بورک های استانبولی تهیه می شود، امتحان کنید.

این رستوران در خیابان استقلال قرار دارد و آدرس آن به شرح زیر است:

آدرس: İstiklal Caddesi Kallavi Sokak Beyoğlu

رستوران Fıccın
  • رستوران Çiya Sofrası

یکی از بهترین و با کیفیت ترین رستوران های ارزان استانبول که در قسمت آسیایی شهر قرار گرفته است، رستوران Çiya Sofrası نام دارد. Çiya Sofrası دارای ۳ شعبه است که هر ۳ شعبه ی آن، غذاهای لذیذ یکسانی از مناطق متفاوت کشور ترکیه را سرو می کنند، طوریکه حتی خیلی از محلی های ترک هم نمی توانند بعضی از غذاها را تشخیص دهد.

آدرس: Güneşli Bahçesi Sokak No. 43 Kadıköy

Çiya Sofrası
  • رستوران اصلان (Aslan)

رستوران اصلان در طبقه ی دوم ساختمانی مشرف به بازار بزرگ استانبول است. این رستوران که تاریخ بازگشایی و شروع به فعالیت آن به سال ۱۹۸۸ برمی گردد، غذاهای متنوعی دارد و منوی آن روزانه تغییر می کند. منوی رستوران اصلان شامل غذاهای گرم و سرد با هم است. یکی دیگر از نقاط قوت رستوران اصلان جدای از منوی متنوع، موقعیت قرار گیری خوب و قیمت ارزان، ماهی های سرو شده در آن است که بصورت گریل و یا خورش در غذاها استفاده می شوند و طعم خیلی خوبی دارند.

آدرس: Vezirhan Caddesi No. 70 Çemberlitaş

معرفی هتل هیلتون بسفر استانبول | ۵ ستاره
معرفی هتل هیلتون بسفر استانبول | ۵ ستاره
فستیوال خرید استانبول، بهترین زمان برای خرید ارزان
فستیوال خرید استانبول، بهترین زمان برای خرید ارزان
تفریحات غیر معمول استانبول
تفریحات غیر معمول استانبول
زیبایی می خواهید؟ به قصر دلما باغچه استانبول بروید!
زیبایی می خواهید؟ به قصر دلما باغچه استانبول بروید!