معرفی چهار نرم افزار کاربردی برای سفر

نرم افزارهای کاربردی برای سفر

فضایی که در گوشی های هوشمند  وجود دارد، بسیار حائز اهمیت است و به همین دلیل بهتر است همیشه بهترین و کاربردی ترین برنامه های ممکن را انتخاب کنید. در موقع سفر، بعضی از این برنامه ها برای آسان تر شدن زندگی و حتی ذخیره ی پول بسیار مناسب هستند. همراه الی گشت با ۴ نرم افزار کاربردی برای سفر آشنا می شویم:

نرم افزار کاربردی برای سفر

هتلی برای امشب

مطالب مرتبط:
اپلیکیشنی برای دوستداران عکس و سلفی
بهترین بلوتوث اسپیکر قابل حمل برای سفر کدام است؟

حتی اگر در آخرین دقیقه از شب باشید و نیاز به هتل پیدا کنید، اپلیکیشن رایگان “هتلی برای امشب” می تواند مناسب ترین هتل را برایتان پیدا کند. این برنامه ی کاربردی با مجموعه هتل هایی در ارتباط است که از تخفیف بسیار بالایی برای اتاق های خالی خود برخوردار هستند. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید نزدیک ترین هتل موجود را در ۱۰ ثانیه پیدا کرده و از تخفیف ویژه ای بهره مند شوید. در این برنامه، امکان  رزرو هتل برای چندین روز متوالی هم وجود دارد.

گذرنامه ی موبایلی

این برنامه برای افرادی که قصد سفر به ایالات متحده را دارند بسیار مفید و کاربردی است. گذرنامه ی موبایلی، تحت کنترل سازمان گمرک و حفاظت از مرز است و شما را از بودن در صف های طولانی ورود به کشور رها می کند. این برنامه را دانلود کرده و اطلاعات گذرنامه ی خود را به آن اضافه کنید که می توانید اطلاعات لازم را از طریق دوربین های تلفن همراه اسکن کرده و به این برنامه اضافه کنید. استفاده از گذرنامه ی موبایلی در بندر کروز و ۲۱ فرودگاه دیگر ایالات متحده (از جمله میامی، سان فرانسیسکو و دنور) کاملا مجاز است.

گذرنامه ی موبایلی

تیریپوسو

حمل کتاب راهنما همیشه مفید است اما ممکن است به دلیل وزن سنگین، کمی سخت باشد، در نتیجه به جای استفاده از این کتاب ها می توانید از برنامه ی تیریپوسو استفاده کرده و حمل کتاب های سنگین راهنما را کنار بگذارید. این برنامه ی کاربردی اطلاعات مفیدی در مورد مناظر، هتل ها، رستوران ها و کافه های موجود را از منابع مختلفی مثل ویکیپدیا، ویکیسفر، جهان ۶۶ و فیس بوک جمع آوری کرده است. مزیت بزرگ این برنامه این است که استفاده از آن و همچنین دسترسی به اطلاعات آن بسیار آسان است. شما می توانید این برنامه را قبل از سفر دانلود کرده و با فعال کردن جی پی اس، از نقشه های آفلاین رایگان آن بهره مند شوید.

نقشه های گوگل خارجی

نقشه های گوگل خارجی، یک برنامه ی مفید دیگر است که می توانید از نقشه های رایگان گوگل استفاده کرده و مسیر سفر را در آن مشخص کنید. برای دریافت و چگونگی استفاده از آن به سایت (goo.gl/PRPNcB) مراجعه کرده و از مسیرهای رانندگی ممکن باخبر شوید. این نرم افزار آفلاین، بر روی هر گوشی ای  (گران قیمت و ارزان قیمت) به راحتی نصب شده و به اینترنت نیازی ندارد، با این حال شما فقط می توانید یک نقشه را دانلود و ذخیره کنید.

نقشه های گوگل خارجی
سفری به دور دنیا از پشت میز کارتان
سفری به دور دنیا از پشت میز کارتان
آیا واقعا می توان در زمان سفر کرد!؟
آیا واقعا می توان در زمان سفر کرد!؟
قابلیت جدید گوگل ترنسلیت در خدمت مسافران
قابلیت جدید گوگل ترنسلیت در خدمت مسافران
فن آوری هایی که سفر را راحت تر می کنند
فن آوری هایی که سفر را راحت تر می کنند

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code