بلیط هواپیما

با معروف ترین سگ های ماجراجوی اینستاگرام آشنا شوید!

۷ سگ معروف و ماجراجوی اینستاگرام

اینستاگرام به شهرت افراد زیادی کمک کرده است. اگر اهل دنبال کردن ماجراجوهای اینستاگرامی باشید، می دانید که حسابی در این فضای مجازی طرفدار دارند و حتی از این راه کسب درآمد می کنند. می توانید سری هم به اینستاگرام الی گشت بزنید که با تصاویر شگفت انگیز و ویدیو های ماجراجویانه، روزتان را می سازد. این روزها اما، دیگر فقط آدم ها نیستند که می توانند ماجراجویی کنند و معروف بشوند. حالا دیگر سگ ها و گربه ها هم می توانند هزاران تا میلیون ها فالوور در اینستاگرام داشته باشند. این چهار پاهای باهوش، به قدری دوست داشتنی هستند که نمی شود نادیده شان گرفت. با الی گشت همراه باشید تا با این سگ های اینستاگرام معروف و ماجراجو آشنا بشوید.

سگ های اینستاگرام بامزه

۱- Loki the wolfdog

مطالب مرتبط
در این مکان ها حیوانات فرمانروا هستند!
دیدن این موجودات بانمک روزتان را می سازد!

این سگ دوست داشتنی با بیش از یک میلیون فالوور، احتمالا معروف ترین چهارپای اینستاگرامی است و البته خوشتیپ تر از آنی هست که بشود بابت این همه طرفدار سرزنش اش کرد! لوکی نه تنها یه ماجراجوی واقعی است، بلکه ژست های فوق العاده ای هم می گیرد!

لوکی

۲- Aspen the Mountain Pup

آستن ماجراجو، با بیش از ۲۰۰ هزار فالوور، نفردوم این لیست است. اما به نظر میاید داشتن این همه طرفدار نتوانسته آثار غم را از چهره ی این سگ خوشرنگ و دوست داشتنی از بین ببرد!

آسپن

۳- paws that wander

این خواهر و برادر خوشتیپ، دو ماجراجوی بزرگ و پر طرفدار اینستاگرامی هستند که با ۱۹۵ هزار فالوور در رده ی سوم این لیست قرار گرفته اند. با این همه شیطنت و بانکمی، توقع دیگری هم نمی شود از آن ها داشت!

پاوز

۴- Holly up north

هولی و جونو، دوقلوهای خوش نقش و نگار و ماجراجوی اینستاگرام هستند که با ۱۰۱ هزار فالوور در رده ی چهارم قرار گرفته اند. اگر روحیه ی ماجراجوی شان را در نظر نگیریم، زیبایی این دوقلوها به حدی است که نمی شود طرفدارشان نشد!

هولی

۵- George and Troja

تروجا بدون شک یکی از زیباترین و خوش عکس ترین ماجراجوهای اینستاگرام است. رنگ منحصر به فرد آن، چهره ی آرام اش و موهایی که در بیشتر عکس ها در دست باد رها شدند، ثابت می کند تروجا فوتوژنیک ترین سگ دنیای مجازی است و حق دارد ۳۰ هزار فالوور داشته باشد!

تروجا

۶- midogka

این هم از خوش خنده ترین سگ ماجراجوی این لیست. به نظر میاید میکا دارد حسابی از این همه ماجراجویی و محبوبیت اش در اینستاگرام لذت می برد. این سگ بانمک و خنده رو، ۱۳ هزار طرفدار در اینستاگرام دارد!

میدوکا

۷- I’m gonna be frank

با شیطون ترین و بانمک ترین ماجراجوهای اینستاگرام آشنا شوید. دو سگ هاسکی فوق العاده دوست داشتنی که به همراه صاحب شان طبیعت گردی و صد البته شیطنت می کنند و توانستند دل ۱۰ هزار فالوورشان را حسابی ببرند!

فرنک
بعد از دیدن این تصاویر، فورا به بوداپست سفر می کنید!
بعد از دیدن این تصاویر، فورا به بوداپست سفر می کنید!
محافظت در اعماق دریا – عکس روز نشنال جئوگرافیک
محافظت در اعماق دریا – عکس روز نشنال جئوگرافیک
دهکده‌ ای زیبا بدون خیابان
دهکده‌ ای زیبا بدون خیابان
اولین عروسک هایی که به دور دنیا سفر کردند!
اولین عروسک هایی که به دور دنیا سفر کردند!