۵ مقصد اروپایی برای سفری ارزان

۵ مقصد ارزان اروپا

اروپا با داشتن مهم ترین و معروف ترین شهرهای دنیا از مقاصد پر طرفدار گردشگری در دنیا است. چه هزینه های سفر برایتان مهم نباشد و چه بودجه مشخصی را برای سفر به اروپا در نظر گرفته باشید، این قاره دیدنی برای هر نوع سفری جاذبه های زیادی دارد و خاطرات فراموش نشدنی را برایتان رقم می زند. اگر قصد سفر به اروپا را دارید و بودجه تان محدود است، با الی گشت همراه باشید تا دیدنی ترین و ارزان ترین مقاصد اروپایی را به شما معرفی کنیم. صرف نظر از هزینه پرواز، این کشور ها ارزان ترین مقاصد اروپایی در مقایسه با سایر کشورها هستند.

مقصد اروپایی ارزان

۱- بلغارستان

مطالب مرتبط: 
رمانتیک ترین مقاصد اروپایی برای ماه عسل
ویلنیوس، مقصد ارزان اروپایی

بلغارستان با داشتن تاریخی غنی، معماری های بی نظیر، مردم مهمان نواز و غذاهای فوق العاده خوشمزه، یکی از بهترین مقاصد گردشگری شرق اروپا است. این مقصد اروپایی چند ملیتی، از فرهنگ کشورهایی مثل ایران، اسلوواکی و یونان تاثیر گرفته است. در این کشور می توانید از تنوع فرهنگی و غذایی لذت ببرید و در زیبایی های طبیعی آن غرق شوید. بلغارستان، یک مقصد مناسب و دیدنی برای دانشجو ها و یا کسانی است که با بودجه ی کم قصد سفر به اروپا را دارند.

بلغارستان

۲- لهستان

لهستان نسبت به کشورهایی مثل فرانسه و اسپانیا بسیار ارزان تر است و در عین حال جاذبه های دیدنی بیشتری هم دارد. هزینه پایین تفریح در این کشور تاریخی، شما را غافلگیر می کند. می توانید در لهستان به دیدن کوه های تاترا، قلعه واول، پارک لازینکی، پارک ملی اسلووینسکی و جاذبه ها بی شمار دیگری بروید که حسابی شما را شگفت زده می کنند.

لهستان

۳- مجارستان

یکی از دیدنی ترین و تاریخی ترین کشور های اروپا، مقصد بسیار مناسبی برای سفر با بودجه کم به شمار می آید. در مجارستان، هزینه غذا، رفت و آمد و اقامت بسیار مناسب است و می توانید از سفرتان به این کشور دیدنی با کمترین هزینه لذت ببرید. در سفر به مجارستان می توانید از دیدن جاذبه هایی مثل قلعه بوداپست، دریاچه بالتون، ساختمان پارلمان مجارستان و رود مشهور دانوب لذت ببرید.

مجارستان

۴- جمهوری چک

قلعه های قرون وسطایی، ساختمان های متعلق به قرن ۱۴میلادی، موزه ها، کلیسه های گوتیک و سازه های دفاعی قدیمی، به جمهوری چک سبک و سیاقی منحصر به فرد بخشیده اند. جمهوری چک با طبیعت بی نظیر و جاذبه های دیدنی اش به یکی از ارزانترین کشورهای اروپا معروف است. این کشور را می شود بهشت معماران دانست. گرچه فرقی نمی کند تا چه اندازه در طراحی و معماری مهارت دارید یا به آن علاقمندید، ساختمان های منحصر به فرد این کشور بدون شک ارزش یک بار دیدن را دارند.

جمهوری چک

۵- پرتغال

شاید برایتان جالب باشد که یکی از توریستی ترین کشورهای اروپا در این لیست قرار گرفته است. این کشور به داشتن هتل های ارزان معروف است که ویژگی بسیار خوبی برای سفر به یک کشور به حساب می آید. شهر لیسبون دومین پایتخت قدیمی اروپا است. در این مقصد اروپایی می توانید از فرهنگ منحصر به فرد آن، تاریخ غنی، طبیعت دیدنی و غذاهای خوشمزه، با کمترین هزینه نهایت لذت را ببرید.

پرتغال

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code