هرکجا که سفر می کنید، منشی گوگل را هم با خود ببرید

منشی گوگل چگونه در طول سفر می تواند به شما کمک کند؟

گوگل زندگی مسافران را هم آسان تر کرده است. چراکه به شما کمک می کند ارزان ترین پروازها را پیدا کنید، آن ها  را پیگیری کنید و یا اینکه بهترین جاذبه های شهر مورد نظر را شناسایی کنید.

مطالب مرتبط:
۴ ترفند مخفی و کاربردی گوگل مپ در سفر
فن آوری هایی که سفر را راحت تر می کنند

منشی گوگل،‌ که از آن در ساخت دستگاه صوتی Google Home استفاده شده است،‌ ویژگی های جدیدی دارد که هنگام سفر خیلی به کار شما می آیند. البته برنامه ی منشی گوگل برای سیستم عامل های اندروید و iOS هم منتشرشده است و می توانید از آن ها حتی در جاده و طول سفر هم استفاده کنید.

منشی گوگل

توانایی های زبانی خود را افزایش دهید

قبل از اینکه به مقصد مورد نظر خودتان سفر کنید،‌مثلاً‌ پاریس یا پرو، با استفاده از منشی گوگل می توانید توانایی های زبانی خود را گوگل تقویت کنید. هریک از کاربرانی که از منشی گوگل استفاده می کنند، به راحتی می توانند به از منشی خود بپرسند که جمله های مد نظر آن ها به هر زبان دیگری چطور بیان می شود. فقط کافیست بگویید «Hey Google» یا «Ok Google» و نحوه‌ آدرس پرسیدن، غذا سفارش دادن، درخواست کمک کردن و یا حتی ابزار علاقه کردن را از گوگل بپرسید!

راحت تر از قبل با همسفران خود هماهنگ شوید

گوگل یک برنامه پیام رسان جدید منتشر کرده است که Allo نام دارید. این برنامه قابلیت برنامه ریزی منشی گوگل را به تمام مکالمات شما اضافی میکند. بنابراین، به جای اینکه مجبورباشید بین برنامه های مختلف گوشی بگردید و آخر هفته خود را برنامه ریزی کنید،‌ فقط کافیست از گوگل بخواهید تا مکان هایی که در آن ها قصد اقامت دارید و یا رستوران های اطراف را در گروه مورد نظر برای شما و دوستانتان معرفی کند.

پروازها را از طریق فرمان صوتی پیدا کنید

تا به حال خرید پروازهای آخرین لحظه‌ای هیچوقت اینقدر آسان نبوده است. با استفاده از تکنولوژی فرمان صوتی برای مثال ،‌فقط کافیست بگویید «Hey Google, How much is a flight to Tehran next week?». و گوگل باقی کار را برای شما انجام خواهد داد!

در حین سفر بابرنامه و منظم باشید

نسخه های جدیدتر این منشی حتی هوشمندتر می شوند و نیازهای شما را می توانند پیش بینی کنند. بنابراین سیستم های جدید این برنامه می توانند به شما کمک کنند تا تنها با یک فرمان صوتی  برای تمام طول روز خود برنامه ریزی کنید. فقط کافیست بگویید «Hey Google, tell me about my day» تا منشی شما هر قرار ملاقات و یا کاری که در تقویم شما ثبت شده باشد را برایتان یادآوری کند و شما را به اختصار در جریان آب و هوا قرار دهد یا اینکه بعضی از تیترهای خبری رسانه ها را برایتان بخواند.

آمادگی هر نوع آب و هوایی را داشته باشید

به جای اینکه گزارش و پیش بینی های  آب و هوا را چک کنید تا ببینید، فقط کافیست از منشی گوگل خود بپرسید «Hey Google, do I need an umbrella today?» تا منشی بر اساس موقعیت مکانی شما به بررسی آب و هوا بپردازد و در همان لحظه احتمال هرگونه بارش را به شما بگوید.

۱۰ اختراع جالب توسط مردم عادی در چین!
۱۰ اختراع جالب توسط مردم عادی در چین!
اپلیکیشن های پروازی کاهش دهنده استرس در سفر
اپلیکیشن های پروازی کاهش دهنده استرس در سفر
معرفی تاکسی های اینترنتی در کشورهای مختلف
معرفی تاکسی های اینترنتی در کشورهای مختلف
هوش مصنوعی از انسان جلو می زند؟
هوش مصنوعی از انسان جلو می زند؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code