مهمترین فناوری های پوشیدنی سال

بهترین گجت های امسال

با بررسی جدیدترین فناوری های پوشیدنی عرضه شده در سال ۲۰۱۶ میلادی برترین نمونه های این تجهیزات را تلاش کرده انتخاب کنیم و در اینجا شما را با این هوشمندهای پوشیدنی آشنا سازیم. فناوری های پوشیدنی، مجموعه وسیعی از گجت ها، از ساعت های هوشمند گرفته تا ردگیرهای سلامتی و سیستم های واقعیت مجازی را شامل می شود. با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
گجت های سفری
گجت هایی که ممکن است، دنیای سفرها را دگرگون کنند
gadget

دستبند Fitbit Flex2

دستبند ردگیر سلامت شرکت fitbit ابزاری است که با هزینه اندک تمام قابلیت های مورد انتظار را در اختیار کاربر خواهد گذاشت. این دستبند، ضد آب است و امکان اندازه گیری مسافت طی شده توسط شناگر را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد.

***دستبند Tom Tom Touch

دستبند Touch یک گام فراتر از فناوری های مشابه رفته و قادر است میزان چربی و حجم عضلانی بدن کاربر را نیز سنجیده و اندازه گیری کند. این دستبند به یک نمایشگر لمسی و حسگر ضربان قلب مجهز بوده و در طرح های متنوع قابل عرضه است.

ساعت هوشمند Apple

برای استفاده از ساعت هوشمند اپل این ضرورت وجود دارد که مالک یک دستگاه iPhone باشید. مدل سال ۲۰۱۶ این ساعت هوشمند، کاملا به روزرسانی شده و ضد آب نیز هست. همچنین به یک صفحه نمایش شفاف تر و GPS مجهز شده است. همچنین بدنه این ساعت نسبت به تمام رقبا کوچک تر و فشرده تر است.

عینک Samsung Gear VR

این عینک که در سال ۲۰۱۶ به روزرسانی شد، ویژگی های متعددی را نسبت به نمونه های قبلی در اختیار می گذارد. اما مهم ترین ویژگی های آن شامل فضای مناسب داخل عینک و بهبود سیستم تهویه برای کاهش بخارگرفتگی نمایشگر است.

ردگیر سلامتی Garmin Vivoactive HR

یکی از بهترین ردگیرهای سلامتی موجود در بازار Garmin Vivoactive HR است. این ابزار توان ثبت تعداد گام ها و کالری مصرفی کاربر را دارد. همچنین قابلیت های GPS، نظارت بر ضربان قلب، ردگیری شنا و عادات تمرینی کاربر را در اختیار وی قرار می دهد.

عینک Google Daydream View

واقعیت مجازی گوگل که براساس عملکردهای گوشی هوشمند طراحی شده است، با فناوری های مختلف سازگاری دارد و توسعه دهندگان در حال تولید محتوای بیشتر برای آن هستند. در حال حاضر تعداد انگشت شماری بازی برای این عینک نوشته شده و این ابزار به همره تعدادی از گوشی های هوشمند کاربردی بوده است.

ساعت هوشمند Samsung Gear S3

این ساعت هوشمند که در واقع نسخه جدید مدل ۲۰۱۵ است. با وجود این که شیوه کار با ساعت و قابلیت های آن تغییرات زیاد و قابل چشم گیری نداشته است، در طراحی قسمت پشت این ساعت تغییراتی بوجود آمده است. همچنین مدل جدید Gear S3 برای استفاده بانوان نیز مناسب است.

بروز رسانی گوگل مپس با قابلیتی جدید
بروز رسانی گوگل مپس با قابلیتی جدید
Duolingo : یادگیری زبان به روشی سرگرم کننده
Duolingo : یادگیری زبان به روشی سرگرم کننده
وب سایت هایی که زبان شما را تقویت می کنند
وب سایت هایی که زبان شما را تقویت می کنند
با قابلیت های جدید گوگل ارث آشنا شوید
با قابلیت های جدید گوگل ارث آشنا شوید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code