بلیط هواپیما

با استفاده از این نرم افزار ترس از پرواز خود را از بین ببرید

نرم افزار همراه مخصوص غلبه بر ترس از پرواز

مطالب مرتبط:
ترس از پرواز و چگونگی غلبه بر آن
چگونه بر ترس خود از پرواز غلبه کنید؟

اگر از پرواز می ترسید، ما واقعاً‌ با شما همدردی می کنیم. ولی خبر خوب اینکه شما به راحتی می توانید بر این ترس غلبه کنید، همانطور که خیلی از افراد دیگر هم توانستند. کتابی در این زمینه به نام «SOAR» وجود دارد که توسط کاپیتان Tom Bunn نوشته شده است، کسی که روش های موثری را برای مقابله با ترس از پرواز ابداع کرد. حدود ۱۰،۰۰۰ فارغ التحصیل دوره ی SOAR اکنون بدون ترس پرواز می کنند و دیگر مشکلی با این قضیه ندارند. به صورت کلی نرخ موفقیت این دوره، بر اساس تعداد شرکت کنندگان آن، حدود ۹۰ درصد تخمین زده شد. ولی با این حال، در بیشتر کلاس ها، ۶۵ درصد شرکت کنندگان توانستند پرواز کنند،‌ هرچند با سختی و ترس زیاد. در ادامه به معرفی بیشتر این دوره آموزشی خواهیم پرداخت. با الی گشت همراه باشید.

نرم افزار ترس از پرواز

علاوه بر این کتاب،‌ دوره‌ی SOAR یک اپلیکیشن هم دارد. این اپلیکیشن ابزارها و راهنمایی هایی دارد که تنها برای یک منظور طراحی شده اند:‌ از بین بردن ترس شما از پرواز! یکی از ابزارهای این نرم افزار دسترسی سریع به وضعیت آب و هوا و پیش بینی چاله های هوایی است. این نرم افزار حتی یک دکمه مخصوص هم دارد که با فشردن آن، نرم افزار وضعیت چاله های هوایی موجود را بررسی می کند و به شما می گوید که هواپیما شما تا چه مقدار دیگری توانایی تحمل این چاله ها را دارد.

در الی گشت بخوانید: چگونه بر ترس خود از پرواز غلبه کنید؟

بعضی از ویژگی های این نرم افزار رایگان هستند، اما بیشتر قابلیت های آن در نسخه های پولی و خریداری شده فعال هستند. ولی به هرحال جالب است بدانید که با استفاده از نرم افزار SOAR شما می توانید دوره های درسی مختلف غلبه بر ترس از پرواز را تهیه کنید. این دوره ها از قیمت ۱۹٫۹۹ دلار شروع می شوند.

البته برنامه های مختلفی وجود دارند. ولی بطور کلی تمام این دوره ها به شما کمک می کنند تا تخصص بیشتری در مورد سیستم  پرواز ها و اینکه چگونه امنیت شما در طول پرواز تامین می شود پیدا کنید. شما همچنین می توانید در مورد سیستم امنیت اطلاعاتی را به دست بیاورید و بفهمید که این سیستم چگونه از ایجاد پیغام های خطا برای خلبان پیشگیری می کند.

مهم و جالب ترین دوره ی این نرم افزار «Take Me Along» نام دارد که در طی آن کاپیتان Bunn مراحل مختلف پرواز را به شما آموزش می دهد.

آیا شما هم ترس از پرواز دارید؟ قصد دارید از دوره ی SOAR استفاده کنید؟ آیا از نرم افزار ترس از پرواز استفاده خواهید کرد؟

جالب ترین اسباب بازی های جدید کودکان
جالب ترین اسباب بازی های جدید کودکان
بهترین دوربین های عکاسی در سفر از نگاه نشنال جئوگرافی
بهترین دوربین های عکاسی در سفر از نگاه نشنال جئوگرافی
چگونه موبایلمان را حین سفر ایمن نگاه داریم؟(بخش دوم)
چگونه موبایلمان را حین سفر ایمن نگاه داریم؟(بخش دوم)
بدون وای فای در هواپیما چه کنیم؟
بدون وای فای در هواپیما چه کنیم؟